Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak połączyć klasykę z nowoczesnością...?


Recommended Posts

Ceny tych tkanin... ech, no wiadomo :( kto to wymysla w ogóle, i kto to kupuje? :mad: ;) :p

Ale zegareczek z tikeja fantastyczny :D Ja byłam wczoraj, i oczywiscie nic nie kupiłam, no nic nie było po prostu :rotfl: Ale faktycznie, rozejrzałam się, i doszłam do wniosku, że jakbym szukała czegos konkretnego, to cos bym znalazła. A tak, to stoje przy tych cudnych ręcznikach, a M. mi nad uchem "już mamy... kupiliśmy wczoraj ręczniki...", ide do lusterek - te okragłe, stojące, no ładne ale... poczekajmy do wypłaty czy cuś... :p oglądam kocyki... i jakos nie mogłam się zdecydować na kolor, bo nie mam na razie na bardzo dodatków, i nie wiem, jak tu kompleksowo podobierać ;) A jak chciałam sztućce jakies, to nie było akurat nic ciekawego :p

A takiego zegareczka jak Twój nie widziałam, za to w na wystawie sklepu z antykami podziwialiśmy taki kryształowy, z widocznym mechanizmem, piękny... za pińć stów prawie :mad:

 

Aaaaa, i super ze szczeniak już ^^ własnie niedawno mi przyjacióka powiedziała, że zamierzają nabyć sznaucera w wersji mikro, tylko że zdaje się, w przyszłym roku dopiero :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aguś zegarek cudny:)materiały piękne,ale ceny na wstępie odstraszają...kawa i książka na Twoim tarasie to pewnie super sprawa,zestaw bardzo fajny,dogoń marcinów do tych lamp:)hi hi czy Ty może kojarzysz kogoś z forum z czarnym blatem i białym zlewem?chciałam obaczyć jak to wygląda...nabije sobie głowe,a później chora jestem:) ha ha miłego dnia buźka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy Ty może kojarzysz kogoś z forum z czarnym blatem i białym zlewem?chciałam obaczyć jak to wygląda...nabije sobie głowe,a później chora jestem:)

 

Aniu, google Twoim przyjacielem :p Szukałaś?

KLIK

KLIK2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Aga ,witam się pourlopowo!!

Widzę ,że u Ciebie się dzieje , jak zwykle....tkaniny fajne ,wyglądają na porządne ,:)przykro mi z powodu tych Twoich ogrodowych...mam nadzieje ,ze trafisz w końcu na odpowiedzialnych i profesjonalnych fachowców...

Zastanawiam się tylko po co myjecie ten kamień ,czy cie Bóg kobieto opuścił?daj sobie z tym spokój ...rozsyp ,polej woda i finał!!my rozsypaliśmy przed wyjazdem na parkingu i wiesz co mnie zastanawia ,,,jak my będziemy wyciągać liście ,które już zaczynają z drzew się sypać ???ciekawa jestem jak inni sobie z tym radzą ,,chyba trza kupić odkurzacz do liści...:);)

Buziaczki!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś na westwingu poduchy całkiem pod Twoje materiały

http://static.westwing.pl/i/PL-TO506WWAD0YWDE-1-product.jpg

 

Fajne te poduchy :wiggle:

Ale dzisiaj tak mi net chodzi że nie mogę otworzyć prawie żadnej strony :bash: i nie mogę wejść na westinga :(

 

Ceny tych tkanin... ech, no wiadomo :( kto to wymysla w ogóle, i kto to kupuje? :mad: ;) :p

Ale zegareczek z tikeja fantastyczny :D Ja byłam wczoraj, i oczywiscie nic nie kupiłam, no nic nie było po prostu :rotfl: Ale faktycznie, rozejrzałam się, i doszłam do wniosku, że jakbym szukała czegos konkretnego, to cos bym znalazła. A tak, to stoje przy tych cudnych ręcznikach, a M. mi nad uchem "już mamy... kupiliśmy wczoraj ręczniki...", ide do lusterek - te okragłe, stojące, no ładne ale... poczekajmy do wypłaty czy cuś... :p oglądam kocyki... i jakos nie mogłam się zdecydować na kolor, bo nie mam na razie na bardzo dodatków, i nie wiem, jak tu kompleksowo podobierać ;) A jak chciałam sztućce jakies, to nie było akurat nic ciekawego :p

A takiego zegareczka jak Twój nie widziałam, za to w na wystawie sklepu z antykami podziwialiśmy taki kryształowy, z widocznym mechanizmem, piękny... za pińć stów prawie :mad:

 

Aaaaa, i super ze szczeniak już ^^ własnie niedawno mi przyjacióka powiedziała, że zamierzają nabyć sznaucera w wersji mikro, tylko że zdaje się, w przyszłym roku dopiero :rolleyes:

 

Ciekawa jestem tego zegara o którym wspomniałaś :rolleyes:

A z tikejem tak już jest :p - ja też przecież wiecznie nie będę kupować gadżetów do domu :lol2: będę musiała znaleźć sobie inną atrakcję :rotfl:

 

Aguś zegarek cudny:)materiały piękne,ale ceny na wstępie odstraszają...kawa i książka na Twoim tarasie to pewnie super sprawa,zestaw bardzo fajny,dogoń marcinów do tych lamp:)hi hi czy Ty może kojarzysz kogoś z forum z czarnym blatem i białym zlewem?chciałam obaczyć jak to wygląda...nabije sobie głowe,a później chora jestem:) ha ha miłego dnia buźka

 

Aniu kawa i książka na tarasie :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:....na razie pozostaje w strefie marzeń.....za dużo innej roboty i ciągle w biegu.

Mam chwilkę tylko na 5 minutowego dymka :lol2: - to oprócz jedzenia i picia kawy jedyny czas w ciągu dnia kiedy siedzę ;)

 

 

 

 

 

Hej Aguś,

 

co porabiasz?:wiggle:

Ładniutkie te materiały, ale jeżeli cena z kosmosu, to szukaj dalej.

Na pewno coś znajdziesz w rozsądnej cenie- trzymam kciuki:)

Miłego popołudnia:hug:

 

Aga jak pytałaś to robiłam kursy taczkami z korą na rabaty :lol2:

 

:hug:

 

Dziś przypadkiem znalazłam takninę w cenie fajnej i pomyślałam o Tobie choć pewnie nie do końca :/ sama ocenisz ale na jakąś poduchę z niej mozna się skusić

http://allegro.pl/tkanina-meblowa-obiciowa-dekor-gazeta-hit-i3494222707.html

 

Fajna fajna :yes:

Jak tylko znajdę bazę :rolleyes: będę myślała o dodatkach :)

 

Hej Aga ,witam się pourlopowo!!

Widzę ,że u Ciebie się dzieje , jak zwykle....tkaniny fajne ,wyglądają na porządne ,:)przykro mi z powodu tych Twoich ogrodowych...mam nadzieje ,ze trafisz w końcu na odpowiedzialnych i profesjonalnych fachowców...

Zastanawiam się tylko po co myjecie ten kamień ,czy cie Bóg kobieto opuścił?daj sobie z tym spokój ...rozsyp ,polej woda i finał!!my rozsypaliśmy przed wyjazdem na parkingu i wiesz co mnie zastanawia ,,,jak my będziemy wyciągać liście ,które już zaczynają z drzew się sypać ???ciekawa jestem jak inni sobie z tym radzą ,,chyba trza kupić odkurzacz do liści...:);)

Buziaczki!!

 

Beatko :hug:

 

Bóg mnie opuścił tylko na chwilkę :lol2:

Dzisiaj M rozsypał jedną część kółka bez płukania żwiru - jak pisałaś przyjdzie deszcz potem śnieg i załatwi sprawę :p

 

Ja tez będę potrzebowała odkurzacza do liści..............już się sypią z lasu....a to dopiero początek :o

Jak znajdziesz coś godnego polecenia to dawaj znać :)

 

--------------------------------------

 

Przyjechała dzisiaj wreszcie kora na rabaty pod lasem :wiggle:.

Część już przywieziona na taczkach i rozsypana własnymi ręcami i maminymi :lol: - od razu rabata z bylinami lepiej wygląda :rolleyes::rolleyes:

 

M pomoże rozsypywać żwir.bo po dzisiejszym dniu wiem że ja tego na bank nie zrobię ;)......z korą to jeszcze jako tako idzie - lekkie więc daję radę, ale ze żwirem to bym padła chyba po pierwszej taczce ;)

 

 

Mam nowinki :lol:

 

W przyszłym tygodniu ma być pan montować garderobę :wiggle:--najgorsze w tej wiadomości jest to że muszę się uporać z tym co tam w tej chwili jest - a jest jednym słowem MASAKRA :sick:.

Jeszcze nie rozpakowane pudła z mieszkania :oops:, ubrania, zabawki, kable, pudła po tv, tona książek i sama nie wiem co jeszcze :( - narobię sobie bałaganu na jakieś 2 tygodnie....a nie mam na to czasu bo musze siedzieć w ogrodzie :cry:.

 

I druga wiadomość :wave::wave:dzwonił pan od zasłon i powiedział że będzie w tygodniu - 16-21 - da znać w który dzień dokładnie :)

 

Także najbliższy miesiąc będzie dla mnie baaaaaaaaaaaaaardzo intensywny..........a później mam nadzieję znajdzie się chwila na odpoczynek bo już czuję że bardzo tego mi potrzeba :(.

 

Ucieka spać bo Igi wstał mi dziś mocno przed 6 :bash:.

 

Zostawiam jeszcze zaległy gadżet z tikeja..........do garderoby :lol:

 

http://i3.fmix.pl/fmi659/338b4fec00048a0f5225652e/zdjecie.jpg

 

http://i2.fmix.pl/fmi2032/f66e6ded0021ea7f52263acd/zdjecie.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten tikejowy gadżet straszny jest :o bałabym sie przy nim siedzieć ;)

 

zegareczka nie pokażę... chyba, że pstrykne zdjęcie telefonem, tak cichcem ;) on jest taki... modern classic no :p Nie jak te starodawne ruskie kryształowe zegary, raczej prosty w bryle, ale nie futurystyczny i nazbyt prosty...

 

super, że garderoba będzie zrobiona... pudłami sie nie martw - mi się nie raz i nie dwa zdarzało, że przy przeprowadzce znajdowałam na strychu jeszcze nierozpakowane pudła z poprzedniej przeprowadzki :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

F

Beatko :hug:

 

Bóg mnie opuścił tylko na chwilkę :lol2:

Dzisiaj M rozsypał jedną część kółka bez płukania żwiru - jak pisałaś przyjdzie deszcz potem śnieg i załatwi sprawę :p

Grzeczna dziewczynka!!:yes::hug:

A tak w ogóle nie możesz się trochę odciążyć zatrudnieniem jakiejś osoby na godziny do rozsypywania ?Ja do takich nieskomplikowanych ,acz wysiłkowych prac ,zatrudniam kogoś ..płace 8zł na godzinę i spokój:yes:

Aga ,mam jeszcze pytanie ,czy zwróciłaś uwagę w poszukiwaniu drzwi na firmę mająca w ofercie ładne szklane drzwi/?chcę pomóc bratu ,który własnie urządza się ,na "nowocześnie"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten tikejowy gadżet straszny jest :o bałabym sie przy nim siedzieć ;)

 

 

eeeeeeeeeeee tam , na żywo jest milusi :lol2:

 

Była jeszcze żeńska wersja :p

 

I co Wy takie strachliwe :p - wszystkie forumowe kuleżanki które pisały że buźki straszne, na żywo tapetę oceniały jako normalną, nie wprowadzającą zbędnych emocji :p, także i ten gadżet nie jest taki zły :no: :)

 

zegareczka nie pokażę... chyba, że pstrykne zdjęcie telefonem, tak cichcem ;) on jest taki... modern classic no :p Nie jak te starodawne ruskie kryształowe zegary, raczej prosty w bryle, ale nie futurystyczny i nazbyt prosty...

 

 

Ciekawy :yes:

 

super, że garderoba będzie zrobiona... pudłami sie nie martw - mi się nie raz i nie dwa zdarzało, że przy przeprowadzce znajdowałam na strychu jeszcze nierozpakowane pudła z poprzedniej przeprowadzki :p

 

Najgorsze że nie mam kiedy tego na spokojnie zrobić :bash:

 

 

Grzeczna dziewczynka!!:yes::hug:

 

:lol2:

:hug:

 

A tak w ogóle nie możesz się trochę odciążyć zatrudnieniem jakiejś osoby na godziny do rozsypywania ?Ja do takich nieskomplikowanych ,acz wysiłkowych prac ,zatrudniam kogoś ..płace 8zł na godzinę i spokój:yes:

Aga ,mam jeszcze pytanie ,czy zwróciłaś uwagę w poszukiwaniu drzwi na firmę mająca w ofercie ładne szklane drzwi/?chcę pomóc bratu ,który własnie urządza się ,na "nowocześnie"?

 

Beatko korę to sama rozsypię ;)..wiesz są już posadzone kwiatki i ja i mama najlepiej je obsypiemy - wiesz jak to chłopy, sypnąłby taczką i połamał wszystko co tam jest ;)

 

Żwir rozsypie M - nasz wykonwca, kładzie teraz kamień na podmurówce, a jak się robi ciemno to będzie godzinkę wieczorkiem sypał żwir.

Tylko problemem jest nadal to że nie mam nikogo do wsadzania roślin :bash: i będziemy stać póki co ze żwirem :(.

 

Kolejna ekipa na która liczyłam się nie odezwała, tym razem do mojej teściowej :o.

Umówiła się z jakąś babką (więc to nie moje ekipy ), miała przyjść wczoraj i nie przyszła i nie zadzwoniła :jawdrop:

Uśmiałyśmy się - ale to jest już dziwne nie uważacie???:jawdrop::jawdrop::jawdrop:

 

Co z tymi ogrodowymi w Kielcach jest nie tak ????

 

Facet do którego pojechałam w poniedziałek - 80 km w te i wewte :mad:, miał dzwonić i nie zadzwonił - także pana też już skreślam z listy.

I jestem znowu w punkcie wyjścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, zegar super wygląda.

Powiem Ci, że lepiej niż na zdjęciach sprzedawcy.

Tam sprawiał wrażenie takiego na wysoki połysk.

Tylko teraz, moim zdaniem, komoda jeszcze bardziej domaga się zmiany szaty.

 

Dla garderoby :wave:

Dla zasłon :wave:

Może przynajmniej Ci wykonawcy słowni będą.

 

I co Wy takie strachliwe :p - wszystkie forumowe kuleżanki które pisały że buźki straszne, na żywo tapetę oceniały jako normalną, nie wprowadzającą zbędnych emocji :p, także i ten gadżet nie jest taki zły :no: :)

Dobra, dobra, a to oko co na mnie łypało w nocy w kibelku :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś,

zegar SUPER!:jawdrop: Naprawdę robi wrażenie:jawdrop:

Bardzo się cieszę, że zasłony zbliżają się wielkimi krokami:D

Garderobiane gadżeciki bardzo fajne- jesteś gadżeciarą:lol2::lol2:

Rany, u wszystkich coś się wnętrzarsko dzieje, tylko ja odpuściłam...:roll::evil:

Muszę zrobić plan działania:lol:

Dobrej nocki:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny zegar i bardzo fajnie się tam prezentuje

 

Dziękuję http://www.picgifs.com/smileys/smileys-and-emoticons/thanks/smileys-thanks-733951.gif

 

Aga, zegar super wygląda.

Powiem Ci, że lepiej niż na zdjęciach sprzedawcy.

Tam sprawiał wrażenie takiego na wysoki połysk.

 

Dlatego byłam trochę zdziwiona jak przyjechał :o

Ale wymiary dobrze pomierzyłyśmy :lol2:

 

 

Tylko teraz, moim zdaniem, komoda jeszcze bardziej domaga się zmiany szaty.

 

 

Myślę o tym codziennie :yes:

 

Dla garderoby :wave:

Dla zasłon :wave:

Może przynajmniej Ci wykonawcy słowni będą.

 

 

 

Oni już raczej tak :yes:

 

Dobra, dobra, a to oko co na mnie łypało w nocy w kibelku :p

 

To oko to inna bajka :lol2: .trzeba wziąć jeszcze pod uwage okoliczności przyrody :p

 

 

 

powiem tylko ŁAŁŁŁŁ i nic więcej :-)

 

http://www.picgifs.com/smileys/smileys-and-emoticons/thanks/smileys-thanks-771216.gif

 

Aguś

 

Super że juz nie długo będziesz miała zasłony

wnętrze nabierze przytulności :wiggle:

:wiggle::rolleyes:

Zegar i mebelki tarasowe widziałam na żywca

 

Śliczne:wiggle:

 

 

Dzieki kochana :hug:

 

stwierdzam ze jesteś większa gadzeciarą od mnie :rotfl::lol2:

 

Chyba masz reację :jawdrop::jawdrop: :rotfl:

 

Do tej pory do 40m mieszkania nie kupowałam nic.bo nie było gdzie stawiac...teraz mogę się wreszcie wyżyć :lol2:

 

 

Aga, zegar super :jawdrop: tylko komoda niepotrzebnie robi mu konkurencję więc ja bym ją jednak malowała :yes:

 

 

Dziękować za zegar :)

 

A komodę trzeba malować :yes:......tylko nie jestem pewna na jaki kolor :(

 

 

Edit: Zapomniałam zapytać z czego są te mebelki tarasowe? Wyglądają bardzo porządnie :yes:

 

To technorattan

 

Aguś,

zegar SUPER!:jawdrop: Naprawdę robi wrażenie:jawdrop:

 

Bardzo dziekuję http://www.picgifs.com/smileys/smileys-and-emoticons/thanks/smileys-thanks-460145.gif chodził za mną chyba z rok :o

 

 

 

Bardzo się cieszę, że zasłony zbliżają się wielkimi krokami:D

Garderobiane gadżeciki bardzo fajne- jesteś gadżeciarą:lol2::lol2:

 

I to Wy mnie uświadomiłyście :rotfl:

 

Rany, u wszystkich coś się wnętrzarsko dzieje, tylko ja odpuściłam...:roll::evil:

Muszę zrobić plan działania:lol:

Dobrej nocki:hug:

 

Plan zrób :yes: :hug:

 

Ale najpierw pokaż co tam słychać w ogrodzie :cool:

 

Hej admetka,

 

ostatnie zakupy tikejowe fajniusie, podobny segregator biurkowy na papiery sobie kupiłam tez w tk:D

a zegar mora po prostu cuuuudo, pięknie sie wpasował i wypełnił przestrzeń. To zdradź nam teraz skąd on? :p

 

Hej Vesilko :bye: :)

 

Ciszę się że wszystko Ci się podoba :)

 

Zegar z internetowego sklepu z antykami spod Warszawy.....ale cena mają :sick:

 

Aguś jak dojdą tkaniny to bedzie juz taka zapełniona przestrzeń :rolleyes: będzie super ;)

zegar :jawdrop:

 

http://www.picgifs.com/smileys/smileys-and-emoticons/thanks/smileys-thanks-716936.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...