Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak połączyć klasykę z nowoczesnością...?


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Piesek śliczny, ale bała bym sie trzymać go w domu z dziećmi!Zreszta nie tyko tego, ale każdego innego tez-takie tam moje uprzedzenia :-P Wole w domu rybki, chomika, świnke morska itp ale koty i psy NIE to ogromny kłopot w przypadku

wyjazdów, wyprowadzanie...No i ten ciagly strach, że skrzywdza mi dzieci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki :bye:

Pisze jednego wspólnego posta, bo ta moja nowa cholera nie daje mi spokojnie siedzieć przy komputerze :p.

Chce się bawić, gryzie mi nogi w trepkach :lol2:

Póki co to ja jestem pania i domownikiem numer jeden :p

Ja daję jeść, ciesze się jak głupia ze zrobienia siku i kupy :lol2:, więc to ze mną trzeba się bawić i mnie uwielbiać :lol2:

Z dziećmi jeszcze się tak nie bawi, ale to dlatego że zabawa polega głównie na podgryzaniu a dzieci nie włożą mu ręki do paszczy ;)

Nauczy się :yes:...już zaczyna latać za piłkami i biega za uciekającą osobą.

Póki co jest tak że pies nie odstępuje mnie na krok ;)

 

I tu się pochwalę pies załatwia się tylko na zewnątrz, poza ogrodzeniem :wave:.

Ani razu nie wysikał się w domu :wiggle:

 

Podgryza te parę roślin które mam ;)..ale interesuje go wszystko co wystaje z ziemi.

Trzeba być konsekwentnym i się nauczy :yes:

 

 

 

Pies wytarmoszony za Was wszystkie :lol:

 

Cieszę się że nowości w domu sie podobaja :hug:

 

Dziewczyny dziękują za ogród i za to że doceniacie moją robotę :hug: :hug: :hug:.

Póki co to głupia robota(wyrywanie chwastów i wysypywanie korą), bez wsadzania nie wiadomo jakich kompozycji roślinnych - ale coś już widac i cieszę się bardzo :wiggle:.

 

Słuchajcie kolejny facet z którym byłam umówiona na weekend nie zadzwonił :o:o:o

Co jest z tymi ludźmi :wtf::wtf::wtf:

 

Mmajeczka podała mi fają szkółkę koło Radomia i chyba pojadę tam po pierwsze rośliny i zacznę wsadzać sama z M :sick:

 

W zeszłym tygodniu wyjęłam ze skrzynki ulotkę od pana od ogrodów - nie wiem czy dzwonić??? Jak sam szuka roboty to pewnie przyjedzie.........ale jak szuka roboty to czy jest dobry????

Zresztą nie potrzebuję rad tylko kogoś do wsadzenia roślin - sama już nie wiem co robić.......czas ucieka, pewnie to ostatnie ładne dni...nie wiem co z zaplanowanych obsadzeń uda się zrobić w tym roku :(

 

Dzisiaj piesior zostaje sam w domu na 2-3 godziny - mam nadzieję że nie zje mi wiatrołapu ;).

 

Miłego dnia wszystkim życzę :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MATKO JAKI ON ŚLICZNY LOWCIAM GO CAŁYM SERCEM http://www.pic4ever.com/images/loveshower.gif

 

też zdecydowałam iż jak będę organizować w końcu mój ogród to zrobię to we własnym zakresie i siłach bo to co wydam na projekt to mam już full roślinek a projekty niestety do tanich nie należą a nie chciałabym wydać na projekt a nasadzenia odłożyć na później i zostać z pustym polem na jakiś czas http://www.pic4ever.com/images/Just_Cuz_06.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sznaucer olbrzym. Matko - do jakiej wagi on dojrze ?

Cudny jest. Ucałuj ode mnie w mokry nosek.

 

Ja mojego namawiam tez na psa , ale ciężko mi idzie. On jest za odpowiedzialny, i snuje różne wizję co będzie jak ...

Rasa na którą zachorowaliśmy jest cholernie droga ale mam znajomą, ktora ma najlepszą w PL hodowlę tych psów i ma akurat teraz do sprzedania psiaka, którego chce wykastrowaći oddać "na kolanka" żeby go nie nabyli inni chodowcy celem rozmnażania (boją się aby tej linii nikt nieprzemyślanie nie szerzył). Więc urabiam mojego, ale cięzko mi idzie :(. Nawet jedziemy do Poznania do tej znajomej je zobaczyć przy okazji wizyty u rodziny, ale kurna zaparł się na całego :(. Zazdroszczę psiaka :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś,

 

psiak przecudowny:yes::D

Ode mnie tez go wytarmośhttp://smileys.smilchat.net/smiley/animals/dog-cat/toutou3.gif :lol:

Mega dużą pracę wykonałaś z tą korą:jawdrop: Jesteś nie tylko gadżeciarą ale i pracusiem:lol2:

Tylko szkoda, że ta kora tak szybko zmienia kolor- jeżeli nie musisz to nie nasypuj jej teraz i poczekaj z tym do wiosny, bo po zimie ta kora robi się szro-bura:bash: W sprawie roślinek, to na pewno robiąc sama nasadzenia sporo zaoszczędzisz- firmy ogrodowe nie są tanie, a i z ich rzetelnością różnie bywa, jak się już sama przekonałaś:sick: Mam nadzieję, ze znajdziesz kogoś porządnego i taniego do pomocy:)

Miłego popołudnia:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga ,,,psiak przeuroczy ...chłopaki maj radochę,ale najważniejsze to nie dać mu tak do końca odczuć ,ze skradł Wasze serca.:D:Dbo szybko przejmie pałeczkę pana domu!:D

Zegar ładnie komponuje z komodą ,,,a będzie komponował super ,gdy komoda zmieni kolorek! glosuje ,za grafitem z blatem w brązie.

Aga na nasadzenia masz jeszcze sporo czasu...ja w listopadzie będę jeszcze sadzić drzewka owocowe...

Jeżeli masz już w głowie plan i wiesz co i jak , to do czego potrzebni są Ci ogrodowi...???dołki ci panowie wykopią a ty będziesz miała satysfakcje ,ze sama sobie stworzyłaś ogród :yes: to daje ogromną radochę...choć na pewno nie obędzie sie bez przesadzania i dosadzania:Dja wczoraj przesadziłam całą rabatę różaną w nadziei ,że się wszystko przyjmie i do rana nie padnie ,,,no i nie padło...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to powodzenia z tym wiatrołapem :) by nie zeżarł

A co do tych ludzi to kurde naprawdę nie wiem o co chodzi :o

 

Wiatrołapu nie zeżarł :wiggle:

Leżał spokojnie przez 3 godziny :wiggle:

 

Ludzie :sick:.

 

Dzisiaj umówiona jestem z panem który zostawił mi w skrzynce swoją ulotkę - zobaczymy...............

 

Aga jaki śliczny szczeniaczek, podziwiam że zdecydowaliście się na taką bestię :eek:

 

Duży dom i ogród to duża bestia :lol2:

 

 

 

MATKO JAKI ON ŚLICZNY LOWCIAM GO CAŁYM SERCEM http://www.pic4ever.com/images/loveshower.gif

 

też zdecydowałam iż jak będę organizować w końcu mój ogród to zrobię to we własnym zakresie i siłach bo to co wydam na projekt to mam już full roślinek a projekty niestety do tanich nie należą a nie chciałabym wydać na projekt a nasadzenia odłożyć na później i zostać z pustym polem na jakiś czas http://www.pic4ever.com/images/Just_Cuz_06.gif

 

Małe rośliny z przyjemnością wsadzę sama :yes:

Ale duże drzewa i szpaler ze 100 cisów czy 300 bukszpanów na obwódki dla cebulowych i bylin z frontu chciałam żeby ktoś inny wsadził - nie mam na to ani czasu ani siły :(.

 

Wczoraj wsadziłam 4 wrzosy i 3 żurawki odgarniając już położoną korę, oddzieliłam kawałek tej rabaty od warzywnika plastikowym przedziałkiem, przebierałam wykopywaną ziemię z kamieni i chwastów :sick: - i w sumie zajęło mi to 2 godziny :o:o:o - a to pół kropelki w morzu roślin do posadzenia ;)....dlatego chcę żeby ktoś mi w tym pomógł ;)

 

Sznaucer olbrzym. Matko - do jakiej wagi on dojrze ?

Cudny jest. Ucałuj ode mnie w mokry nosek.

 

 

Mirelko 35-40 kg :jawdrop:

 

Ja mojego namawiam tez na psa , ale ciężko mi idzie. On jest za odpowiedzialny, i snuje różne wizję co będzie jak ...

Rasa na którą zachorowaliśmy jest cholernie droga ale mam znajomą, ktora ma najlepszą w PL hodowlę tych psów i ma akurat teraz do sprzedania psiaka, którego chce wykastrowaći oddać "na kolanka" żeby go nie nabyli inni chodowcy celem rozmnażania (boją się aby tej linii nikt nieprzemyślanie nie szerzył). Więc urabiam mojego, ale cięzko mi idzie :(. Nawet jedziemy do Poznania do tej znajomej je zobaczyć przy okazji wizyty u rodziny, ale kurna zaparł się na całego :(. Zazdroszczę psiaka :hug:

 

Ależ jestem ciekawa co to za rasa????

 

Aguś psiak cudny:)masz wesoło,ogród coraz piękniejszy,współczuje ogrodowych,co następny to jeszcze gorszy;)zegar na żywo super się prezentuje:)gdzie lampy?:)pozdrawiam

 

Oj mam baaaaaaaaaaaaaaaaardzo wesoło :lol2:

Pies nie pozwala mi nic robić w ogrodzie ;), wyrywam chwasty morda zawsze jest w ziemi, gryzie mi rękawiczki, łapie kamienie, wyrywa grabie......itd itd

 

Lampy nadal w sypialni na podłodze :rotfl:

 

Ale to już z mojej winy i braku czasu :sick:.

Musze podjechac i kupić odpowiednie kołki i wtedy wieszamy....może dziś????

 

Dzięki za zegar :rolleyes:

 

Aga za ogrodzeniem? a sprzątacie po nim?

 

:yes:

Ale sama wiesz co ja mam za ogrodzeniem ;)

Łąki łąki łaki......wyrzucam tylko ze ścieżki w pole :p

 

Aguś,

 

psiak przecudowny:yes::D

Ode mnie tez go wytarmośhttp://smileys.smilchat.net/smiley/animals/dog-cat/toutou3.gif :lol:

Mega dużą pracę wykonałaś z tą korą:jawdrop: Jesteś nie tylko gadżeciarą ale i pracusiem:lol2:

 

Na szczęście to w miarę dobre i nieszkodliwe cechy :lol2:

 

Psiak wytarmoszony :lol:

 

Tylko szkoda, że ta kora tak szybko zmienia kolor- jeżeli nie musisz to nie nasypuj jej teraz i poczekaj z tym do wiosny, bo po zimie ta kora robi się szro-bura:bash: W sprawie roślinek, to na pewno robiąc sama nasadzenia sporo zaoszczędzisz- firmy ogrodowe nie są tanie, a i z ich rzetelnością różnie bywa, jak się już sama przekonałaś:sick: Mam nadzieję, ze znajdziesz kogoś porządnego i taniego do pomocy:)

Miłego popołudnia:hug:

 

Aga chciałabym sama sadzić :(..to wielka przyjemność i satysfakcja...pokażę Wam póxniej moją wczorajszą robotę :lol:

Ale przy takiej ilości nasadzeń sama nie dam rady :no:

 

Dziś mam kolejne spotkanie.zobaczymy co pan będzie miał do powiedzenia, jakie propozycje i najwazniejsze ile chce za robotę ;0

 

Aguś,czy Wy impregnowaliście płytki w kuchni?a jak z blatem?trzeba go czymś zaimpregnować czy nie?miłego wieczoru pozdrawiam

 

Płytek nie :no:.

Blaty tak :yes:..panowie od razu po położeniu zaimpregnowali - póki co nic się nie dzieje :)

 

Aga ,,,psiak przeuroczy ...chłopaki maj radochę,ale najważniejsze to nie dać mu tak do końca odczuć ,ze skradł Wasze serca.:D:Dbo szybko przejmie pałeczkę pana domu!:D

 

Z chłopakami to różnie......chyba się przyznam że są jednak trochę za mali :(.

Bo pies ich podgryza w trakcie zabawy i trzeba go pilnować ;)

Ale damy radę :yes:

 

Co do dominacji ze mną nie ma żartów :lol2: - także wszystko pod kontrolą :lol:

 

Zegar ładnie komponuje z komodą ,,,a będzie komponował super ,gdy komoda zmieni kolorek! glosuje ,za grafitem z blatem w brązie.

 

Beatko chyba to jest najlepsza opcja kolorystyczna :yes:

Albo taki mocny granat prawie czarny :)

 

Aga na nasadzenia masz jeszcze sporo czasu...ja w listopadzie będę jeszcze sadzić drzewka owocowe...

Jeżeli masz już w głowie plan i wiesz co i jak , to do czego potrzebni są Ci ogrodowi...???dołki ci panowie wykopią a ty będziesz miała satysfakcje ,ze sama sobie stworzyłaś ogród :yes: to daje ogromną radochę...choć na pewno nie obędzie sie bez przesadzania i dosadzania:Dja wczoraj przesadziłam całą rabatę różaną w nadziei ,że się wszystko przyjmie i do rana nie padnie ,,,no i nie padło...:D

 

Beatko satysfakcję miałabym ogroooooooooooomną :yes:.

Ale sama nie zrobię tyle ile bym chciała :(

To kilkaset roślin :o

 

Samych bukszpanów będzie z 500, cisów z 200 nie mówiąc już o drzewach i krzewach :o

 

Wczoraj sadziłam parę roślin i zajęło mi to 2 godziny :( - w deszczu :bash:

 

Super że róże dały radę :wiggle:

 

--------------------------------------------------------------------------

 

Miłego poranka życzę :bye:

 

Ps musze wybrać i zamówić chwosty, nie mam czasu do tego siąść :bash:.

Zasłony mają być w przyszłym tygodniu i nie będzie jak ich podwiązać :(

 

Jak się zmobilizuję i pokażę typy mam nadzieję że pomożecie???:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga ,no rzeczywiście bedziesz miała tego sporo do wsadzenia...ale do wkopywania dołków nie potrzebna jest firma ogrodowa,Zrobisz oczywiście jak uważasz ,ale chce Ci zaoszczędzić kosztów..Może Ci ..:nowi "akurat okażą się i słowni ..i profesjonalni i tani...:hug:zycze Ci tego z całego serducha... Aaaai pochwale sie szczeniaczkiem ,który biega u nas po starym domu ,,,to ten bulgog ,o którym pisałam na fb.Jest dokładnie taki sam jak na tym zdjeciu

http://pl.wikipedia.org/wiki/Plik:LouLou_Par_Esquisse.jpg

Brat namawia nas na suczkę ....:lol2:

Miłego Dnia!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...