Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak połączyć klasykę z nowoczesnością...?


Recommended Posts

mój dorósł jak miał ok 2,5 roku - jeszcze troszkę :-)

 

łoooooooooooooooo matko :o

 

garderoba zajebiaszcza - gonić się w niej można - całkiem jak w reklamie :]

 

:rotfl:

Dzięki :)

 

Ogromna garderoba :) Super :)

 

Dzięki Mirelko - Ty też masz całkiem sporą :yes: :cool:

 

no cóż pozostaje mi tylko zazdrościć TAAAAAAkiej garderoby :)

to super praktyczne rozwiązanie :)

 

Dlatego robiłam wszystko żeby takie miejsce w domu powstało :yes:

Zaraz zaczynam układanie :wiggle:

 

 

 

ja właśnie znalazłam ,, siłę,,:yes::D i będę dzisiaj robić sortowanie

Nie ma bata trza oczyścić garderobę i zrobić miejscówki na nowe szmatki

 

To co kiedy zakupy :lol2:

 

Rany ale bym się z Tobą wybrała na zakupy :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Działo by się :stirthepot::stirthepot::stirthepot:

 

Aga, ile ta garderoba ma metrów?! WOW!!!

 

16-18 :o

 

Na miejscu psiapsiółek też bym była zazdrosna:-)

 

Sama jej sobie zazdroszczę :lol2:

 

Czarna ściana i kanarkowy przełamią sterylność tego pomieszczenia i na pewno stanie się ono takie bardziej twoje:-)

 

 

:yes:

 

Czy możesz napisać mi co to za gałki masz w tych meblach?

 

 

Wiesz co muszę poszukac namiaru..stolarz podesłał mi linka do sklepu z takimi akcesoriami i wybrałam

Może mam gdzieś na meilu ;)

 

Ja bym na twoim miejscu wzięła ten wypatrzony kanarkowy, ale z pasami (ten 2 razy tańszy). Moim zdaniem on będzie pasował do tego pomieszczenia.

 

Będe jechac do Warszawy i jak tam na szybko nic nie znajdę to zamówię chyba te pasy :yes:

 

Aga idealna :rolleyes:

 

Dzięki :)

 

metraz chyba jak u mnie w salonie :rolleyes:

 

No nie gadaj głupot :p

 

----------------------------

 

Mam tyle roboty że nie wiem w co ręce włożyć :bash:.

Jutro zasłony :wave: więc musze ogarnąć salon i kuchnię żeby pan mógł dostać się do okien :p

No i góra.....bo wyłądowaniu garderoby jestem cała w kartonach i reklamówkach...a czasu jak na lekarstwo ;)

 

Piję kawę i tyle ile Igi pośpi tyle będe działać.............

 

Miłego popołudnia....

:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aga, a wiesz, że w lipcu ta garderoba na aż tak dużą nie wyglądała?

Ile wizualnie zabierają pudła poustawiane na podłodze...

 

Teraz to, kochana, będziesz miała porządek!

 

Moje zdanie o czarnej ścianie znasz :hug:

 

PS. Liczę, liczę i ni hu hu nie wiem, ile chcę tego materiału :bash:

Średnio co pół godziny zmienia mi się pomysł :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Aguś.

 

garderoba wymiata:jawdrop::jawdrop: Jest to super miejsce- wiem co mówię, bo sama też mam:D

Plasuje się zaraz po spiżarni i pralni. Sprawdza się przysłowie, ze dom jest tak duży jak dużo ma schowków:yes:

Ja zrobiłam porządki we wszystkim (również w ciuchach) przed przeprowadzką- nie chciałam taszczyć tu wszystkiego, bo strych by się nam zawalił na głowę:lol2: dlatego trzymam kciuki za Ciebie- wywalaj bez żalu, jeżeli czegoś nie nosisz od roku.

 

Lecę dalej- próbuję ogarnąć forumowe zaległości:eek:

Buziaki:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, a wiesz, że w lipcu ta garderoba na aż tak dużą nie wyglądała?

Ile wizualnie zabierają pudła poustawiane na podłodze...

 

 

A wiesz że i ja jestem w szoku :o, mimo że widziałam to pomieszczenie zanim je zagraciłam :rotfl:

 

 

Teraz to, kochana, będziesz miała porządek!

 

 

Ojjjjjjjjjjjjjjjj tak :yes: :yes: :yes:

 

Moje zdanie o czarnej ścianie znasz :hug:

 

 

:yes: :hug:

 

Twoje wyczyny malarskie tylko mnie upewniły w tej decyzji :yes:

 

Wróci Marcin to jedziemy z koksem :lol:

 

PS. Liczę, liczę i ni hu hu nie wiem, ile chcę tego materiału :bash:

Średnio co pół godziny zmienia mi się pomysł :p

 

Jak będzie za dużo to mnie machniesz ze 2 poduszki :stirthepot:

 

No kochana, to metraż jak w porządnym pokoju:-) Pięknie, marzenie każdej kobiety.

Jak znajdziesz namiar na gałki to daj znać.

buziaki

 

 

Madziu będę dzwonić do niego jutro o ta dodatkową szafeczkę to go zapytam i Ci skrobnę privka :yes:

 

 

Aga garderoba, jej metraż zwala z nóg:jawdrop: no to teraz czas na ukladanie, zawijanei i jak ten świstak;)

 

Dzisiaj nie było mi dane :bash:.

A czekam na to jak dziecko na nową zabawkę :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Bluzeczki, spodenki każda na swoim wieszaczku:rolleyes::rolleyes:

Bo przez ostatnie lata chodzę w 5 rzeczach wymiennie sezonowo bo reszta zakopana na dnie szafy albo w reklamówkach :sick:

Ale jaka oszczędność na wydawanie kasy na ciuchy :rotfl:

 

Hej Aguś.

 

garderoba wymiata:jawdrop::jawdrop: Jest to super miejsce- wiem co mówię, bo sama też mam:D

 

Dzięki :)

 

Plasuje się zaraz po spiżarni i pralni. Sprawdza się przysłowie, ze dom jest tak duży jak dużo ma schowków:yes:

 

:)

Spiżarnię już kocham miłością wielką :cool:

 

Tylko pralni nie mam :(

No ale coś za coś :p

 

 

 

Ja zrobiłam porządki we wszystkim (również w ciuchach) przed przeprowadzką- nie chciałam taszczyć tu wszystkiego, bo strych by się nam zawalił na głowę:lol2: dlatego trzymam kciuki za Ciebie- wywalaj bez żalu, jeżeli czegoś nie nosisz od roku.

 

 

A ja nie miałam czasu na segregację :bash:.

Zresztą tonę rzeczy miałam u teściowej w piwnicy i u koleżanki na strychu i jak przyszło do przeprowadzki wszystko przewiozłam i wrzuciłam do garderoby :sick:

Teraz czeka mnie walka.

Zasadę znam ale jak trudno ona do mnie dociera :bash:.

Ja naprawde mam problem z wyrzuceniem czegokolwiek :o

 

Lecę dalej- próbuję ogarnąć forumowe zaległości:eek:

Buziaki:hug:

 

Agusia ja jestem cały czas a mam takie zaległości u dziewczyn że wstyd :oops::oops::oops:

Czy ja kiedyś nie będę miała co robić??? :no: :p

 

Och, jaka duża garderoba!!! :o

 

:) :yes:

 

Jak calutka moja sypialnia pewnie :cry:

 

 

:hug:

 

Ja też planuję wziąć się za moje szafisko w przedpokoju, bo pudła na wierzchu zaczęły mnie dość mocno wkurzać.

 

To możemy sobie podać rączki :lol2:

 

Kiedy mnie odwiedzisz? :popcorn:

 

------------------------------------------------

 

Planu nie wykonałam bo Igi zaraz mi wstał :sick:

Szybko się zebraliśmy i już razem z Oskarem pojechaliśmy do szkółki po hortensje limelight - kupiłam 9 i jutro zamierzam wsadzić.

Dokupiłam też poziomeczki..........bo z mamą poczyniłyśmy kolejną grzadkę gdzie weszło 30 sztuk :o.

 

Potem korzystając z pogody pojechaliśmy do parku na kasztany :lol2:

Oskar uwielbia zbierać - mamy 2 reklamówy ;)

 

 

Wieczorem udało mi się doprowadzić wygląd salonu do stanu wyjściowego - tzn kanapy wreszcie po 7 miesiącach :o wróciły na swoje miejsce.może Igi nie będzie już kombinował ze schodzeniem z oparcia.a nawet jak to już jest sprytniejszy i nie ma takiego strachu że zrobi sobie krzywdę ;).

 

Wyniosłam prawie wszystkie zabawki - zostawiłam tylko hotwheelsy i zjeżdżalnię do nich - bo czymś się dziecko musi zająć jak mama rano pije kawkę :cool:..........i wreszcie nie mam bawialni w salonie :wiggle:.

 

Podłogi wypucowane...........resztę dokończę jutro i czekam na pana od zasłon :wave::wave::wave:

 

Ale jestem ciekawa zmiany jaka nastąpi po powieszeniu rolet i zasłon :popcorn:

 

Zmykam bo znowu ledwo patrzę na oczy ;)

 

Dobrej nocki wszystkim życzę :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga....garderoba , że szczena opada......świetna!!!!

Agawi ma rację...wywalaj te ciuchy , których przez rok nie nosiłas....ja mam właśnie ten problem, że żal mi się rozstać z niektórymi:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga....garderoba , że szczena opada......świetna!!!!

 

Dziękuję Beatko :)

 

Agawi ma rację...wywalaj te ciuchy , których przez rok nie nosiłas....ja mam właśnie ten problem, że żal mi się rozstać z niektórymi:D

 

Oj ja też :bash:

 

Teraz tak sobie pomyślałam że mam nawet sukienkę ze studniówki i z mojej 18 :jawdrop:

 

Chyba zrobię zdjęcia i Wam pokażę :rotfl:, będziecie miały rozrywkę :lol2:.

 

----------------------------------

 

Miłego poranka :bye:

 

Ja czekam na zasłonki http://forum.barcis.pl/images/smilies/yahoo.gif http://forum.barcis.pl/images/smilies/yahoo.gif http://forum.barcis.pl/images/smilies/yahoo.gif

 

Ale też boję się troszku(dopiero dziś) czy wybory materiałów okażą się strzałem w 10 :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

 

dawno mnie nie było - na forum ogólnie, ale wpadłam zobaczyć czy piesek już się zadomowił ;) i jest - śliczny - ale pracy nie zazdroszczę przy nim... Na pewno treningi to dobry pomysł - pomogą, ułatwią przyswajanie materiału przez Ciebie i pieska :)

 

Garderoba - WOW ! marzenie - nie do spełnienia tym razem u mnie. Czy ona jest CAŁA tylko TWOJA ? czy rodzinna? Chyba nie rtodzinna, bo chłopaki szafy maja pokaźne u siebie ;)

 

Czarny kolor - jak najbardziej - a może jakas tapeta w drobny wzorek ornamentowy? Albo drobny szablon - albo np pomalować w czarno-srebrzyste pasy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, z tymi sukienkami ze studniówki to chyba wszystkie mamy tak samo.:-) Moja później parę wesel jeszcze zaliczyła, ale że taka typowo balowa to siedzi głównie w szafie i nawet nie mam zamiaru się jej pozbywać. Zawsze sobie myślę, że może kiedyś na jakiś bal pójdę czy wróci moda na balowe suknie na ślubach, to będę miała jak znalazł, bo nadal mi się podoba. Czekamy na zasłonki:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja moją studniówką komuś pożyczyłam i oczywiście nie wróciła.

 

Staram się zresztą pozbywać na bieżąco nienoszonych ciuchów, bo mnie przytłacza nadmiar rzeczy.

Z sentymentu trzymam tylko suknię ślubną.

 

 

Aguś, chciałam wpaść jeszcze w lecie, ale zleciało nie wiem kiedy. Może w październiku się wybiorę wreszcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś garderoba mnie też zachwyca - ja w moim nowym domu nie mogę się właśnie doczekać garderoby i spiżarni achh....

 

po ile dałaś za limelight :)

 

 

Dzięki za garderobę :)

Hortensje kupiłam po 16 zł, nie chciałam się już bawić w sklepy internetowe gdzie są taniej bo nie wiadomo co by przyszło ;) - ty wybrałam i mam nadzieję że ładnie się przyjmą.

Nie wsadziłam bo cały dzień lało :bash:

 

 

ciekawa jestem zasłonek - już się nie mogę doczekać - wnętrza się całkiem odmienią :)

 

Odmieniły się :yes:

Jest bardziej domowo - nareszcie!!!!!

 

Zdjęcia może jutro :p bo musze ogarnąć i dopiero obfocić :cool:

 

 

Aga garderoba faktycznie imponująca,wiele tam przestrzeni,znając mnie wstawiłąbym dwa razy więcej szaf bo ja chomikara jestem :lol2:

 

 

W początkowych planach było zabudownie wszystkich ścian.ale jak się tak naoglądałam zagramanicznych zdjęć garderób chciałam i swoją trochę udomowić, nadać jej klimatu i przytulności - dlatego duże lustro i ławeczka :wiggle:

 

Ja też jestem mega chomikarą :lol2:

 

Napisałam post u Karolki a propos psa i choinki zajrzyj tam :) Nie chcę mi sie pisac jeszcze raz :)

Czytałam :yes:, odpisze u Karoli ale jestem Waszymi postami trochę uspokojona i zaryzykuję :stirthepot:

Jak coś będzie na Ciebie i Mirelkę :lol2:

 

Wow ,ale masz garderobę :jawdrop:

No to teraz trzeba ją koniecznie zapełnić :lol2::lol2:

 

 

:yes:

 

p.s. ja co roku ,robię takie czystki ,że hoho :D ,

 

A ja nie miałam nigdy okazji więc marzę o takiej akcji......................ale nie umiem wyrzucać :bash:.ktoś mi musi pomóc :p

 

a sukienkę ze studniówki wyrzuciłam dopiero tego lata ,bo cały czas szkoda mi było :rotfl::rotfl:Ślubna natomiast zostanie dopóki je mole nie zeżrą :p

 

Ślubną tez mam :lol2:.

Wisi u teściowej ;)

 

 

 

hej

 

 

:bye:

Miło Cię widzieć :hug:

 

dawno mnie nie było - na forum ogólnie, ale wpadłam zobaczyć czy piesek już się zadomowił ;) i jest - śliczny - ale pracy nie zazdroszczę przy nim... Na pewno treningi to dobry pomysł - pomogą, ułatwią przyswajanie materiału przez Ciebie i pieska :)

 

 

:yes:

 

Garderoba - WOW ! marzenie - nie do spełnienia tym razem u mnie. Czy ona jest CAŁA tylko TWOJA ? czy rodzinna? Chyba nie rtodzinna, bo chłopaki szafy maja pokaźne u siebie ;)

 

 

Niestety nie tylko moja.......póki co J będzie miał w niej swoje koszule i garnitury.....wysokie półki będą na jakieś szpargały i rzeczy rzadko używane...........ubrania po Oskarze na przyszłość na Igora, mam też sporo ubrań już dla Oskara - swojego czasu dużo latałam po tzw "ekskluzywnych odzieżach " i mam sporo rzeczy fajnych firm za grosze :p

 

Kiedyś kiedyś dorobimy się jeszcze szafy w sypialni i wtedy przeniesiemy tam J, a dla mnie zostaną prawie wszystkie drążki u góry :wiggle:

 

Czarny kolor - jak najbardziej - a może jakas tapeta w drobny wzorek ornamentowy? Albo drobny szablon - albo np pomalować w czarno-srebrzyste pasy?

 

Może bym i chciała zakombinować ale raz nie ma czasu szukać.dwa ta czerń mnie tak zachwyca w innych wnętrzach że no muszę ją tam mieć :lol:

 

Dziewczyny, z tymi sukienkami ze studniówki to chyba wszystkie mamy tak samo.:-) Moja później parę wesel jeszcze zaliczyła, ale że taka typowo balowa to siedzi głównie w szafie i nawet nie mam zamiaru się jej pozbywać. Zawsze sobie myślę, że może kiedyś na jakiś bal pójdę czy wróci moda na balowe suknie na ślubach, to będę miała jak znalazł, bo nadal mi się podoba. Czekamy na zasłonki:-)

 

Dzisiaj segregowałam moje ubrania - 2,5 h :o

 

I do wyrzucenia poszła tylko mała reklamóweczka :bash:

 

2 wielkie reklamówy trafiły do szaf :oops::oops::oops::oops:

Jedna rzeczy do ewentualnych przeróbek :p

Druga rzeczy których już nie założę :no: ale może komuś dam????

 

może ktoś przyjedzie i ją wywali za mnie ? :rotfl:

 

Magda jeszcze nie dzwoniłam do stolarza - jutro na bank :yes:

 

Zasłonki obfocę jutro - taka wielka rzecz to musi być posprzątane i ładnie wykadrowane :p

 

 

 

A ja moją studniówką komuś pożyczyłam i oczywiście nie wróciła.

 

Staram się zresztą pozbywać na bieżąco nienoszonych ciuchów, bo mnie przytłacza nadmiar rzeczy.

Z sentymentu trzymam tylko suknię ślubną.

 

 

 

Chciałabym tak umieć :(

 

Aguś, chciałam wpaść jeszcze w lecie, ale zleciało nie wiem kiedy. Może w październiku się wybiorę wreszcie :)

 

To czekam na znak sygnał :hug:

 

-------------------------------------------

 

 

Zasłony i rolety wiszą :wiggle:

Chyba mogę powiedzieć że jestem baaaaaaaaaardzo zadowolona z efektu :yes:

 

Bardzo jestem ciekawa jak Wy odbierzecie tą odmianę :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

 

Tylko w jadalni widać że komoda musi iść koniecznie do przemalowania - gryzie mi się teraz to wszystko.

Zrobię zdjęcia to będziemy ją przemalowywać wirtualnie- jak znajdziemy kolor oddam ją do malowania.

 

 

Ciężki ten dzień był dla mnie bo od wczoraj męczył mnie potworny ból głowy :sick:.

Żadnych innych objawów, więc sama nie wiem czy to te cholerne zatoki czy reakcja na zmianę pogody?

Czy ktoś z Was reagował teraz na pogodę???

 

Dziś wzięłam 3 prochy i chyba wreszcie przechodzi bo od 15 mam już jako taki spokój.ból ustąpił opaska zeszła z oczu i czoła ;)

 

Idę spać, bo to najlepsze lekarstwo ;)

 

Dobrej nocy :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga ja w pewnym momencie Stare rzeczy zaczęłam za porada koleżanki do worków wkładać. I jak rok czy dwa nie zaglądam do nich to z zamkniętymi oczami je wyrzucam, byle tylko nie zajrzeć do środka :lol2:

 

No yrudno wezmę tę odpowiedzialność na siebie, ale zobaczysz jak fajnie mieć taką wielką piękną choinkę. Może wstaw w miejsce choinki jakaś donice ze sztuczną choinką na poczatku grudnia i spróbuj szkolić pieska, żeby do niej nie podchodził :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga ja w pewnym momencie Stare rzeczy zaczęłam za porada koleżanki do worków wkładać. I jak rok czy dwa nie zaglądam do nich to z zamkniętymi oczami je wyrzucam, byle tylko nie zajrzeć do środka :lol2:

 

 

No to pierwszy krok mam zrobiony :rotfl:

Są dwie reklamówki, jak nie zdążę ich przez rok oddać, czy pójść z nimi do krawcowej to wylecą :yes:

 

No yrudno wezmę tę odpowiedzialność na siebie, ale zobaczysz jak fajnie mieć taką wielką piękną choinkę. Może wstaw w miejsce choinki jakaś donice ze sztuczną choinką na poczatku grudnia i spróbuj szkolić pieska, żeby do niej nie podchodził :)

 

A wiesz że to dobry pomysł :o

Mam przecież sztuczną i chyba tak zrobię :yes:....a dzieci będą miały podwójną radochę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuuu zasłony :wiggle: co jak co, ale taki postęp + lampy cieszy mnie najbardziej :wiggle: czekam :popcorn:

 

a to pieski się rzucają na choinkę? :o ja się bałam w zeszłym roku o choinkę i ozdoby ze względu na dwa młode koty, ale przy ubieraniu dałam im ją obwąchać, Fionka oczywiście każdą ozdobę też wąchała a później zero zainteresowania, przechodziły obok niej obojętnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ciekawa jestem strasznie wystroju okien i czekam na fotki

 

Będą będą :yes:.

Czekam aż się rozjaśni i działam póki jest jako taki porządek ;)

 

uuuu zasłony :wiggle: co jak co, ale taki postęp + lampy cieszy mnie najbardziej :wiggle: czekam :popcorn:

 

 

 

Dlatego nastepnym krokiem będzie wybór lamp do jadalni i salonu :yes:

Jak zawisły zasłony to żarówki jeszcze bardziej rażą brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

 

Mam swój typ.......ale cena chyba nie do przeskoczenia - ale teraz widze że by pasowały :(

 

a to pieski się rzucają na choinkę? :o ja się bałam w zeszłym roku o choinkę i ozdoby ze względu na dwa młode koty, ale przy ubieraniu dałam im ją obwąchać, Fionka oczywiście każdą ozdobę też wąchała a później zero zainteresowania, przechodziły obok niej obojętnie ;)

 

Póki co wiem że psy rzucają się na chwosty :cry: :bash: :mad:

 

W ogóle dzisiaj coś go opetało :bash:....gryzie or rana krzesła, buty, zabawki no horror :bash:

 

Dobra idę sie ogarniać i działam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...