Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak połączyć klasykę z nowoczesnością...?


Recommended Posts

pewnie że dobrze, przecież to widać

Wiem czytałam co piszą, sama wiesz co zrobić, żeby ci się podobało :) . Pamiętaj, dokonałaś już tyle wyborów i chyba w żadnym się nie pomyliłaś? Jak uważasz, coś ci przeszkadza? coś cię drażni? Jeśli odpowiesz sobie że nie to chyba masz strzały w same dziesiątki, zaufaj sobie :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Szczerze??? Aga, w czym ty problem widzisz???:mad:

Puszczaj zasłony i się nie wygłupiaj!!! O niebo lepiej tak wyglądają:yes:

 

Mogły faktycznie mocniej wychodzić na boki:yes: Mogły być głębsze:yes: Ale nie są ;) Trzeba z tym się pogodzić i żyć... ale naprawdę wyglądają ok. mimo, że delikatnie dotykają parapetu i odstają w tym miejscu.

 

Bardziej mi przeszkadza, że nie mają podszewki i prześwitują. Jeśli byś się w przyszłości na takową zdecydowała, to polecam jasną, kremową - dużo ładniej takie zasłony wyglądają z zewnątrz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admete, ja głosuję za puszczonymi luzem. Masz prawie ten efekt, który pokazywałaś na inspiracjach! Wiesz, dlaczego prawie? Bo na inspiracjach wszystkie zasłony mają podszewki, a nawet, całkiem możliwe, że mają wewnętrzną warstwę, coś w rodzaju ociepliny. Mam też wrażenie, że wszystkie (te z inspiracji) są uszyte z jedwabiu, z tafty, która jest wyjątkowa, jeśli chodzi o sposób układania się. Ale Twoje, teraz, na tych zdjęciach wyglądają bardzo ładnie! Bardzo!

Kant parapetu widać tylko na zbliżeniach, z dalszego ujęcia światło w ogóle nie załamuje się w tym miejscu. Podszewka może usztywnić całość i spowodować, że załamanie już w ogóle nie będzie widoczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam , piękna ta tkanina zasłonowa, zasłony puszczone -luzem- wygladają zdecydowanie lepiej,faktycznie podszewka to dobry pomysł, zastanawiam się tylko jak sie doszywa taka podszewkę? moja krawcowa nigdy nie szyła zasłon z podszewką a ja chyba również będe musiała podszyć.

 

Oryginalnie są wszyte między zasłonę a taśmę marszczącą, ale myślę, że można ją doszyć właśnie na taśmę marszczącą, równo zdolnym szwem na taśmie (nie wiem, czy dobrze wyjaśniłam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też się podobają puszczone :yes:

Pięknie otulają okna, niczym kołderka :lol2:

 

Na zdjęciach gdzie mocniej świeci słońce faktycznie widać, że odcinają się na wysokości parapetu, ale bardziej przez to, że prześwitują niż przez opinanie parapetu. Wspomniane podszewki pewnie rozwiążą problem :)

 

 

A właśnie dziewczyny, jest jakiś specjalny materiał na podszewki, czy jakakolwiek bawełna może być? Szkoda, że wcześniej o czymś takim nie pomyślałam - przydałoby się mojej rolecie w kuchni :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, wybrałaś ładny kolor zasłon. Miałam się nie odzywać bo związane wyglądały (wybacz szczerość) jak ściśnięte piczki po bokach. Rozpuszczone wyglądają o niebo lepiej! Na inspiracjach, które pokazywałaś zasłony zajmują procentowo większą powierzchnię ścian, kiedy Twoje są związane to się gubią w tej przestrzeni. Masz ogromny salon i rozpuszczone nadają mu lepsze proporcje.

 

Buziaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heyka Aguś

 

widzę, że zasłony nadal na topie:D

Kochana rozpięte wyglądają o niebo lepiej z bardzo prostego powodu- do upięcia masz znacznie za mało materiału i dlatego efektów brak. Ja też na całym dole żadnej nie podpinałam. Upięte mam tylko w sypialni. Tam gdzie możesz to nie spinaj, tam gdzie musisz, to podepnij- kto powiedział, ze wszystkie okna muszą być identyczne? Swoją drogą nie uważam, ze podpinanie zasłon jest nowobogackie:lol2: (sorki Madzia:hug:)

To raczej domena wnętrz klasycznych.

Prosty przykład i moim zdaniem fajnie to wygląda:yes:

 

zasłony.jpg

 

Materiał zasłonowy wygląda pięknie- bardzo m przypomina mój:wiggle: Wracając do okna jadalnianego, to pewnie wolisz roletę, więc zasłony zdejmij.

Może przydadzą Ci się w innym pokoju?

Ale i tak wszystko wygląda bosko, warto było tak długo czekać.:)

Dobrej nocki:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...