Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak połączyć klasykę z nowoczesnością...?


Recommended Posts

Aga cała Twoja kuchnia jest zjawiskowa :) lampy to zdecydowana kropka nad "i" :) pięknie wyglądają

Skąd u Ciebie ten zapał ogrodowy? - rozumiem wiosną... latem ale zimną jesienią ...

Ja mam do wsadzenia 20 cebulek i mi się jakoś nie chce za to zabrać :) Podziwiam !

W dodatku mam kreta który mi wszystko dewastuje i nie wychodzę do ogrodu bo nie chce na to patrzeć :( mam działkę pełną kopców :( połowa roślin wyleci jak tak dalej pójdzie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aga,rozpływałam się w na fb w zachwytach nad Twoją kuchnią ,,ale nie mogę się oprzeć i jeszcze raz zawyję z zachwytu >>WIELKIE WOW:jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop:Kuchnia jest obłędna ,a te lampy to już jest mistrzostwo świata...:yes:

Jeżeli chodzi o wysokość ...na zdjęciach nie wyglądają ,aby były za wysoko..ale wiadomo ,ze zdjęcia przeklamuja ..Najlepiej oceń sama ..u mnie latarnie nad stołem są zawieszone na 70cm i jest ok.Ale one sa bardzo wysokie...Uważam,ze nad wyspą nie moga byc za nisko ,bo przecież nie będziesz przy niej tylko siedzieć .Tak?

Podziwiam Twój zapęd ogrodowy ,ale ja wczoraj tez nie byłam gorsza ..:Dwsadziłam 70 sadzonek truskawek:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodziło mi dosłownie o świecącą żarówkę. Bo nawet jak jest bez osłony, to teraz sa takie bezpieczne. Ja wolę jak jest dużo różnego oświetlenia w pomieszczeniu, to świeci oświetlając daną powierzchnię. A przecież tak jest u ciebie. Chyba , że oświetlenie wyspy jest jednocześnie oświetleniem kuchni.Nad stołem też mam dosyć nisko.

Ale może rzeczywiście to trudno określić po zdjęciu. Ty widzisz to na żywo i to Wam ma się podobać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admete, Twoja kuchnia jest niezwykła! Piękna, ogromna, zachwycająca! Bardzo podobaj mi się Twoje meble i każdy element, który dodajesz, idealnie dopełnia to, co już masz.

Podziwiam Cie też i bardzo lubię za Twoja ogrodniczą pasję :) W zasadzie u Ciebie w gródku już wiosna! - tak ładnie piszesz o tym, jak te kwiaty będą kwitły. Aż się optymistycznie zrobiło!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga,

tak Cie wczoraj o zdjęcia molestowałam i nawet nie miałam chwili, by zajrzeć :(

 

 

Aniu spokojnie :hug:.

Materiał ma być za jakieś 2 tygodnie i pewnie z tydzień zanim trafi do stolarza i od stolarza do tapicera ;)

 

 

Lampy są obłędne!

Ile zyskały po powieszeniu ;) Na leżąco były super, ale nie aż tak.

Pasują idealnie :yes:

 

 

 

Dzięki :)

Też tak myślę :lol:

 

Czy za wysoko, to musisz ocenić sama.

Ze zdjęć wynika, że mogłyby wisieć trochę niżej, ale zdjęcia przekłamują perspektywę. Ty je widzisz na żywo.

 

 

Dopóki nie przeczytałam postów dziewczyn było ok :lol2:

 

Teraz myślę o tej wysokości tyko jak na nie patrzę :(

 

Czyli pan ogrodowy się zjawił.

Jakiś słowny, czy co?

Super, że wycena nie powaliła na łopatki.

Dostaniesz projekty i będziecie dumać.

A z nowym sezonem zabierzecie się do pracy z nowym zapałem :hug:

Ależ się cieszę :lol2:

 

:yes: :wiggle:

i Pan lubi byliny :cool:

 

 

Aguś lampy superrr tylko też mi się wydaje ze powinny być niżej KUCHNIA ZAJEBIASZCZA (żeby nie przeklinać :) )

 

cieszę się super że ogrodowy okazał się dobrym człowiekiem :) zimą przemyślisz plan ogrodowy a wiosną ruszycie pełną parą :)

 

Dzięki kochana :)

 

Ogród wreszcie nie wierci mi dziury w brzuchu.mam "ogrodowego" i chwilowy spokój ducha...................i byle do wiosny :)

 

 

 

Aga, czy ja dobrze widzę, że dorobiłaś się dzbanka na wodę? :lol2:

 

 

:yes:

Zamieniłam 2 czerwone szklanki na dzbanek z tikeja :rotfl:

 

Ale nie jest docelowy...........jednak musi być przeźroczysty. Łatwiej upilnowac żeby był pełny i się człowiek nie zagapi jak wlewa wodę - już kilkanaście razy przelałam :lol2:

 

 

 

Aga lampy super, też mi się podobają, tylko dla mnie też za wysoko, moje nad stołem wiszą około 30 cm dla mnie to idealna odległość,

 

Dobrze Ania mówi, może nam się tylko wydaje, że wiszą za wysoko ???? Powiedz jak wysoko wiszą nad wyspą???????? :)

 

Zresztą może Tobie się tak podoba??? :)

 

Alu Twoje naprawdę wiszą 30 cm nad stołem????

To strasznie nisko mi się wydaje :o

 

Moje sprawdziłam 85 - tylko to jest wyspa.......tam się stoi.stawia siaty z zakupami.......................polewa kieliszek osobie po drugiej stronie :rotfl: musi być miejsce na rozmach :cool:

 

Ale przyznaję że z 3 oczka mogłyby być niżej :(

 

 

 

Aga cała Twoja kuchnia jest zjawiskowa :) lampy to zdecydowana kropka nad "i" :) pięknie wyglądają

Skąd u Ciebie ten zapał ogrodowy? - rozumiem wiosną... latem ale zimną jesienią ...

Ja mam do wsadzenia 20 cebulek i mi się jakoś nie chce za to zabrać :) Podziwiam !

W dodatku mam kreta który mi wszystko dewastuje i nie wychodzę do ogrodu bo nie chce na to patrzeć :( mam działkę pełną kopców :( połowa roślin wyleci jak tak dalej pójdzie :(

 

Aguś bardzo Ci dziękuję za te wszystkie miłe słowa :hug:.

 

Kreta bardzo współczuję :(.

Nas to powinno ominąć, bo nawet pan stary - ogrodowy naciągacz - jak zobaczył ziemię przestał nas namawiać na siatkę na krety ;)

 

Co do zapału - wrócił po 2 tygodniach złego samopoczucia, bólu pleców, choroby i jelitowki na koniec :sick:.

Ale pewnie szybko minie jak pogoda się zmieni :(...........zresztą już od wczoraj u nas mży i jest brzydko :(

 

Hej

Admete widzę, że przygotowania u Ciebie ogrodowe pełna parą.

 

Wstyd mi pisać, ale zrobiłam taką minę :jawdrop: tulipany można sadzić w koszyczkach? nie wiedziałam,. jestem zszokowana

 

Ja miałam taką minę w zeszłym roku :rotfl:

 

W ogóle rok temu bardzo mało wiedziałam o ogrodach ;).

Dlatego może lepiej że ruszymy z moim na wiosnę? - przez te kilka miesięcy zdążę się jeszcze czegoś dowiedzieć.poszukać inspiracji :rolleyes:

 

Lampy ... obłędne. Cudowne. To najładniejsze lampy jakie w zyciu widziałąm :). Czy pasują do kuchni to nie powiem, bo wiesz, że nie moje klimaty... ale lamp zazdroszczę :)

Szkoda, że one dużo powyżej tysiąca kosztują :(

 

Mirelko dziękuję :)

 

Ale one nie są aż tak drogie :o,

No chyba że na westingu tylko można było kupić je w tej cenie :(

Moja jedna kosztowała chyba trochę ponad 600 ;)

 

 

 

 

Aga,rozpływałam się w na fb w zachwytach nad Twoją kuchnią ,,ale nie mogę się oprzeć i jeszcze raz zawyję z zachwytu >>WIELKIE WOW:jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop:Kuchnia jest obłędna ,a te lampy to już jest mistrzostwo świata...:yes:

Jeżeli chodzi o wysokość ...na zdjęciach nie wyglądają ,aby były za wysoko..ale wiadomo ,ze zdjęcia przeklamuja ..Najlepiej oceń sama ..u mnie latarnie nad stołem są zawieszone na 70cm i jest ok.Ale one sa bardzo wysokie...Uważam,ze nad wyspą nie moga byc za nisko ,bo przecież nie będziesz przy niej tylko siedzieć .Tak?

Podziwiam Twój zapęd ogrodowy ,ale ja wczoraj tez nie byłam gorsza ..:Dwsadziłam 70 sadzonek truskawek:D

 

Beatko dzięęęęęęęękuję :hug: :hug:

 

Moje wiszą 85 cm nad wyspą.

I masz rację że wyspa to co innego niż stół.jak pisałam wyżej-----na wyspie dużo się dzieje i potrzebne jest miejsce :yes:

 

Tyle czasu czekałyśmy na zawieszenie lamp a ja ani razu nie zapytałam na jakiej wysokości macie je u siebie :bash:

 

Beatko czytałam czytałam o truskawkach i chwalę robotę :yes: :)

Moja mama dosadziła 30 poziomek i tyle samo truskawek - ale z własnych sadzonek :wiggle: (tzn z moich tak popuszcząły pędy :o)

 

 

 

Bosze:o Aguś cudnie jest,lampy piękne,pasują jak ulał,ani nie za małe,ani nie za duże,zapał ogrodowy podziwiam,ja mam chyba jesienną chandrę bo nic mi się nie chce...jaką wysokośc ma Twoja zabudowa w kuchni?ta na całej ścianie co jest?pozdrawiam miłego dnia

 

Dziękuję za lampy :)

Zapał jest od niedawna.przeciez dopiero co pisałam o mojej chandrze :sick:.muszę korzystać bo penie zaraz zniknie :(

 

Zmierzyłam zabudowę :) - 250 cm z listwą

 

 

 

Beatko masz bardzo wysoko lampy nad stołem jak dla mnie nie święcą Wam po oczach?,

 

ja zawiesiłam 30 cm nad stołem po to,żeby żyrandol zasłąniał żąrówkę i żeby ona nie świeciła w oczy :)

 

No to zobacz moje wiszą jeszcze wyżej i jest ok :)

 

Aga lampy piękne ...... rewelacja. i ja bym je dala niżej :D na pewno to da się zrobić:D

 

 

a twoje podswietlone szafki z szybkami robią niesamowite wra zenie, jakby okna :D

 

Monia jak się okazało nie da się nic zrobić :sick:.

Marcin ciachnął kabel bez żadnego zapasu :(

Także na razie tak zostają ;)

 

Co do witrynek już dawno chciałam Wam je pokazać.na żywo efekt jest niesamowity.......super do imprezek.zawsze je zapalam jak siedzimy i drinkujemy przy stole(czyli już bardzo bardzo dawno temu :bash:)

 

A jak dojdą hokery to będzie klimat przy posiadówkach przy wyspie :stirthepot:

 

Agus, lampy piękne. Moim zdaniem mogłyby wisieć niżej, ale to może wina perspektywy. Popytaj Marcina i popróbuj. Zobaczysz co ładniej wygląda i jak ci pasuje.

 

Jw już nie da się nic zrobić :bash:,

Wiadomo można wymienić kabel itd itp - ale J by mnie ukatrupił :p

 

 

 

Admetka ale ze mnie "blondynka" myślalam, ze usunęłaś fotki z lampami:lol2:

 

Znalazłam - cudne są, idealnie pasują. Nie są nachalne.

A podświetlane szafki bajkowe...takie "ciepłe" - ktoś ładnie napisał, że wyglądają jak okna.

Jest tak :jawdrop:

 

Dziękuję bardzo :hug:

 

Piękne images?q=tbn:ANd9GcQhMEvxGY5kXi8Zc58iJ15q5HH2Z8mCBpQAUt-qTt1SKXU0GFkdHw

Wcale nie za nisko, przecież nie chcesz o nie zahaczać głową ;)

 

Dzięki :)

 

Tak sobie myślę nad tą wysokością.jak teraz odpisuję pojedynczo na posty...i Twoje ostatnie zdanie mnie uświadomiło dlaczego tak zdecydowałam.

Marcin jest bardzo wysoki i jak stanął przy tak zawieszonej lampie było ok.pomyślałam że jakby była niżej to walnąłby o nią głową :p.

 

Co nie zmienia faktu że ze 3 oczka łańcuszka bym ją chyba opuściła :p

 

Głową rzeczywiście nikt nie chce haczyć, ale z drugiej strony po zdjeciach widać, że lampy słabo oświetlaja blat - są zbyt wysoko, żeby ładne światło do niego doszło, choć to może być wina żarówek.

 

Magda dobrze świecą :yes:.......tak akurat.

Mogę to dobrze stwierdzić bo mam chwilowo tylko to oświetlenie :)

 

A żarówki, fakt nie są mocne.później damy ciut mocniejsze :yes:

 

 

Nie chodziło mi dosłownie o świecącą żarówkę. Bo nawet jak jest bez osłony, to teraz sa takie bezpieczne. Ja wolę jak jest dużo różnego oświetlenia w pomieszczeniu, to świeci oświetlając daną powierzchnię. A przecież tak jest u ciebie. Chyba , że oświetlenie wyspy jest jednocześnie oświetleniem kuchni.Nad stołem też mam dosyć nisko.

Ale może rzeczywiście to trudno określić po zdjęciu. Ty widzisz to na żywo i to Wam ma się podobać.

 

Te lampy mają oświetlać tylko wyspę.

Normalnie są włączone halogeny n suficie.

 

Ale na żywo naprawdę nie jest źle.

Zaczęłam się nad tym zastanawiać dopiero jak dziewczyny napisały :lol2:

 

I wszystkim domownikom się podoba :cool:

 

 

 

Admete, Twoja kuchnia jest niezwykła! Piękna, ogromna, zachwycająca! Bardzo podobaj mi się Twoje meble i każdy element, który dodajesz, idealnie dopełnia to, co już masz.

Podziwiam Cie też i bardzo lubię za Twoja ogrodniczą pasję :) W zasadzie u Ciebie w gródku już wiosna! - tak ładnie piszesz o tym, jak te kwiaty będą kwitły. Aż się optymistycznie zrobiło!

Luizo a mnie optymistycznie nastawił Twój post - dziękuję :hug:

Aż che mi się iść dalej kopać w ogródku :lol2:

 

Sadzę te nieszczęsne, kłopotliwe w posadzeniu do ziemi cebule - bo wiem ile radości dały tej wiosny :)

Aż poszłam do mojego albumu z kwiatami które Wam wklejałam :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

 

Zostawię parę na poprawę humoru :lol:

 

http://i1.fmix.pl/fmi1785/da136781000a7e18518aa223/zdjecie.jpg

 

http://i3.fmix.pl/fmi76/5339e9190014937b518bef32/zdjecie.jpg

 

http://i2.fmix.pl/fmi2323/0baa4899000679c05191d63a/zdjecie.jpg

 

http://i1.fmix.pl/fmi221/bc824aa2000067425195bdff/zdjecie.jpg

 

http://i3.fmix.pl/fmi1238/bb7b2bb100171e41519daee2/zdjecie.jpg

 

 

 

Lampy świetnie pasują, jakby u mnie chociaż w połowie wszystko się tak zgrało, to byłabym szczęśliwa, ale póki co jestem szczęśliwa, bo prawie mam własne krzaki. :wiggle:

 

Dzięki pendraczku :)

 

A co tam za krzaczki wsadziłaś :popcorn:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panno Z nie pochwaliłam nowego avatarka - śliczna dziewczyna z niego patrzy :)

 

--------------------------------

 

Nie zrobiłam dziennych zdjęć lamp :(, bo cały dzień miałam w biegu ;)

 

Pogody nie było więc nawet się nie brałam za cebule.

Rano przedszkole i z Igim zaliczyliśmy biedronkę i bazary w lekkiej mżawce :sick:

Potem nadrabiałam ciągłe zaległości w domu(ja nie wiem kiedy ja wyjdę wreszcie na prostą - gdzie zostanie mi tylko odkurzanie, kurze i pranie :(), ogarnianie garażu.

Potem odebrałam z Igim Oskara pojechaliśmy po mamę i zawieźliśmy do niej na działkę już drugą turę żwiru w wiaderkach :p

U siebie nie sypię to chociaż u mamy na działce poprawimy wygląd ścieżek :lol:.

Potem mcdonald i byłam w domy po 18 :o. - i cóż o tej godzinie można zrobić ;)....................ciągle brakuje tego czasu ........................

 

 

 

Igi wreszcie padł to i ja zmykam :bye:

 

Dobrej nocki życzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za komplementa :wiggle::wiggle::wiggle:

Na dzienne zdjęcia lamp poczekam - i tak jutro wyjeżdżam i odcinam się od cywilizacji, więc daję Ci czas do poniedziałku :p:P:P

I w związku z powyższym już teraz życzę miłego weekendu - poimprezuj z przyjaciółkami, wydaj mnóstwo forsy na nową biżu, opychaj się czekoladą i baw się doskonale ^^ buziaki i uściski :hug:

:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...