Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak połączyć klasykę z nowoczesnością...?


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Heloł, wróciłam :bye:

Mam nadzieję, że prognoza pogody się sprawdzi... na razie wróciłam do cywilizacji chora (skutki spania w namiocie), ale w niedzielę znowu się wybieram, więc dobrze byłoby, żeby było te 20C :D

Lampy wooooow ^^ ale uważam, że zdjęcia to fotomontaż, bo fotografka się w nich nie odbija :p:P:P

Półeczka na klucze... Ja się odważę. Wyrzuć. Albo daj psu, o będzie wiedział co z nią zrobić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja Wam powiem, że widziałam na żywo realizację ( skończoną) z taką barokową półką i super wszystko razem wyglądało...no może nie do końca taką samą....bez tych amorków, aniołków ;) :D

coś podobnego do tej

 

http://i2.fmix.pl/fmi2971/ef80f794000a2fc25265511d/zdjecie.jpg

Edytowane przez Leia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chyba będę bronić półeczki. Admete ma sobie tylko znany klucz doboru kolejnych elementów. Wiele rzeczy u niej bardzo mi się podoba, innych nigdy w życiu bym nie kupiła, ale potem, wszystko razem połączone, tam u niej, wygląda naprawdę dobrze!

Poczekajcie aż obok półeczki zawisną kolejne rzeczy: lustro, wieszak, nie wiem co jeszcze. Wg mnie na koniec okaże się, że wszystko bardzo do siebie pasuje. Mnie też ona kojarzy się kościelnie, no ale jak mają się kojarzyć dwa cherubiny w złotej oprawie???

Na zakończenie zachwycę się kolorem metalu lamp i przepięknym pufem w holu. Och! dlaczego ja nie mam takiego dużego holu!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałam przyjemność na żywo zobaczyć piękny, wielki dom Agi i zapewniam że ta półka ciągnie statek na dno,

Ja również miałam na żywo zobaczyć.

My ta półkę razem znalazłyśmy :p

Tylko miała być czarna. Aga, kupuj tą farbę w końcu :hug:

 

wiem pewnie miała nawiązywać do lustra przy łazience? Aga przetraw to sobie :lol2:

Pudło :lol2:

Edytowane przez narendil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, ja się rzadko tu udzielam - ale.... nie wyrzucaj tej półeczki, rzeczywiście te aniołki to nie do końca to co ja bym chciała ale jest w niej coś takiego co sprawiło by że też bym na nią zwróciła uwagę. Generalnie nie podoba mi się tylko miejsce gdzie ją umieściłaś bo ta elektronika nad nią w ogóle nie współgra. No i kolor bym zmieniła, wcale nie na czarny tylko może to złoto troszkę zmienić. Patrz jak fajnie wygląda jak coś nad nią by wisiało...półeczka.lustro.jpgpółeczka.1.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

helloł Admetko:bye:

 

sorki , że u ciebie,

 

Leia nie widziałam piękniejszego kominka jest po prostu boski:jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop:

 

Magda ZZZ nie byłabyś sobą gdybyś 3 groszy nie wrzuciła, akurat kominek w tej postaci wygląda idealnie i ja zamysł rozumiem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...