Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak połączyć klasykę z nowoczesnością...?


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

helloł Admetko:bye:

 

sorki , że u ciebie,

 

Leia nie widziałam piękniejszego kominka jest po prostu boski:jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop:

 

Magda ZZZ nie byłabyś sobą gdybyś 3 groszy nie wrzuciła, akurat kominek w tej postaci wygląda idealnie i ja zamysł rozumiem:)

 

Ale po co ty mnie atakujesz? O co ci chodzi?

 

Wyraziłaś swoją oświeconą opinię i ok. Zaklepane - kominek najpiękniejszy na świecie i idealny. Ja już swojej wyrazić nie mogę, tak? Nie mam prawa.

Przepraszam, dawno mnie tu nie było, nie zdążyłam się zorientować, że teraz TY TU RZĄDZISZ.

 

Moim zdaniem przez to, że te listewki są urwane, widać, że kominek jest robiony z kartongipsu i ozdabiany dostępnymi na rynku listwami. Jeszcze tego nie wiemy, jeszcze Leia tego nie powiedziała, ale ja już się domyślam, że tak jest.

I ok. Ja nie mówię, że to źle. Przecież mówię, że śliczny. Piękne proporcję i ogólnie genialnie to wyszło.

Ale jestem ciekawa, czy to wpadka, czy celowy zamysł (bo wówczas dla mnie nietrafiony).

 

I tyle w temacie. Mogę reni być tego ciekawa? Czy mi zabronisz?

 

Mam nadzieję, że Leia normalniej i zdrowo zareaguje na moją ciekawość i pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, to jeśli z drewna, to tym bardziej szkoda tych listewek. Bo gdyby nie one, to nawet bym nie posądzała o gips-karton :p

No dobra, ale to już zostawmy ten temat.

 

Jest ślicznie i tyle:yes: To tylko głupie listewki i pewnie tylko mnie rażą.

Myślę, że nikt inny nawet się nie będzie nad tym zastanawiał, szczególnie jeśli ogląda na żywo - podejrzewam, że to oryginalne wykończenie mozaiką pochłania 100% uwagi odbiorcy :lol: Pomysł zasługuje na nobla:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę, jak tak łażę po wątkach, to można odnieść wrażenie, że to ty jesteś SAMOZWAŃCZĄ KRÓLOWĄ DESIGNU. Jesteś wszędzie, wszystko skomentujesz, do wszystkiego się przyczepisz, a jak już chwalisz, to reszta morda w kubeł - przecież uznałaś, że ładnie, czego się czepiać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reni weź się następnym razem zastanów, zanim zaczniesz personalne wycieczki. Opanuj się dziewczyno.

 

Magda chodzi o to, że zawsze ale to zawsze niby ci się podoba , ale zawsze Ty zrobiłabyś lepiej lub inaczej i w twoim odczuciu tak było by najbardziej idealnie, sama trafnie zauważyłaś, ze tylko ty widzisz te głupie listewki które nie są doklejone gdzie indziej, to moje odczucie i możesz się z nim nie zgadzać.:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooooo dym !

 

Nie znam Reni, nie kojarzę jej postów więc w tym temacie, chowam morde w kubeł.

Mam natomiast, nie odparte wrażenie, że królowa designu i jej oświecone opinie , wysublimowany i jedyny słuszny smak oraz rządy w wielu watkach.....spotkały się z ruchem oporu.

 

Idę walnąc lufę !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda,

ja też uważam, że uwagi, co można było zrobić inaczej PO fakcie nic nie wnoszą - Leia ma skończony w 100% kominek, cudowny, dopracowany i przepiękny, zrobiony wg WŁASNEGO POMYSŁU i faktycznie nikt prócz Ciebie nie dopatruje się żadnych mankamentów/ elementów, które można zrobić inaczej.

Jasne, że każdy projekt można zrealizować inaczej, bo każda z nas jest inna, widzi i czuje pewne elementy inaczej, ale dlatego właśnie domy są wyjątkowe, bo tak bardzo "spersonalizowane".

 

Projekt Lei jest fantastyczny.

 

To jak np. z ubraniem - do szarej sukienki dobierzesz żółtą torbę, a ktoś zapyta: ok, super, ale czemu nie wybrałaś torby turkusowej?? Byłoby lepiej :lol2:

A no dlatego, że to Twój wybór i Twoje decyzje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...