Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak połączyć klasykę z nowoczesnością...?


Recommended Posts

(Reni, Siner http://forum.muratordom.pl/images/smilies/bye.gif) a później śmiecić Bogu ducha winnej Agnieszce ?

 

http://forum.muratordom.pl/images/smilies/rant.gif http://forum.muratordom.pl/images/smilies/rant.gif http://forum.muratordom.pl/images/smilies/rant.gif

 

Venuska wyszło z emotką jakbyś je żegnała ;)

"magia forum"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

co nie znaczy, że można u niej śmiecić :mad: opanujcie się

 

Powtórzę się: jeden zwróci na coś uwagę, drugi nie. Mnie jakoś nikt wczoraj nie zlinczował jak nie pochwaliłam Agnieszce półeczki.

 

Tak się Magdy Reni czepiasz, a prawda jest taka że większość z nas zna się osobiście ze zlotów z Magdą i prosimy ją o poradę, dla mnie jej uwagi są cenne, dla Ciebie nie to puść je mimo uszu :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Venus, chyba mari...?

 

Nie kochana.

Nie schodzi na psy.

Czasem trzeba sie tylko odrobinke zastanowić co i jak się pisze.

Wiem, ze Ty zawsze murem za Magdą, ze jesteś chodzącą reklama MG ale może tym razem, siostry syjamskie, odpuszczą trochę i wreszcie przyznają, że delikatnie mówiąc.....przeginaja pałę.

Chodzi mi głównie o ton wypowiedzi i to poczucie własnej zajebistości ( troszkę wyczucia drogie koleżanki)

 

Co do wolności słowa....

Jak to go nie ma ?

A co My robimy ?

Dyskutujemy....a że nie zgadzamy sie z opiniami pewnych koleżanek to czy to oznacza brak wolności ?

No chyba, że mówimy tu o bezgranicznemu oddaniu X. Kto nie z nami to przeciw nam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko, każda z nas pisze co myśli i takie jej święte prawo. Przecież Magda doceniła, że projekt świetny. Jeśli nawet Lei już nic po uwagach o listewkach, bo kominek gotowy, to może ktoś inny skorzysta. Można się nie zgodzić, ale dlaczego to negować, atakować? Nie ogarniam.

 

 

 

Leia, kominek BOMBA! Jedna z piękniejszych realizacji jakie widziałam w życiu! :jawdrop: :jawdrop: :jawdrop:

Wielkie brawa i szacun! :)

Edytowane przez Drop_Inn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum na psy nie musi schodzić. Dawno już zeszło. Wystarczy zobaczyć ile osób się wycofało. A stało się to odkąd zaczęły królować właśnie osoby, a może osoba .. którym ponoć intelektem nikt do pasa nie sięga.

 

Niczego z MG nie mam, żeby było jasne, Magdy nie znam, ale nie mam odczucia żeby Magda się wszędzie rządziła. Niepotrzebnie tak dosłownie to odbieracie. A że Venuska w swoim wątku się pochwali co tam nabyła w MG to co w tym złego ? Nie wolno jej ? Zaraz siostry syjamskie.

 

Są osoby, które sprawiają właśnie, że forum pada, piszą np. po raz n-ty, że ma w domu wszystko z wyższej półki, w tym kibel za ileś tak klocków i już cała jej okolica już wie za ile ta kobieta ma kibel, to tu brak klasy widzę GOŁYM OKIEM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milcia, błagam.

Dla mnie to to samo.

Czy ktoś i wierz mi, nie tylko u siebie i nie tylko o fotelu czy ktos u siebie za ile ma.

Pachnie mi to troszku zawiścią....

No niech ma, niech sobie ceny ponakleja na meblach, a Ja i tak tego nie kupie bo mi sie nie podoba i tyle.

 

Błędne koło.

Zajady mi sie od smiechu zrobiły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są osoby, które sprawiają właśnie, że forum pada, piszą np. po raz n-ty, że ma w domu wszystko z wyższej półki, w tym kibel za ileś tak klocków i już cała jej okolica już wie za ile ta kobieta ma kibel, to tu brak klasy widzę GOŁYM OKIEM.

 

widzę , ze bardzo jesteś zorientowana w temacie kibli, czyli często bywasz tam gdzie klasy brak?

 

gdybyś rozumiała cały aspekt wypowiedzi to zauważyłabyś, że ciężko zapieprzam na to co mam i nie stać mnie na kupowanie gówna, i powiem jak zawsze każdy robi i wydaje tak jak sam uznaje;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...