Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak połączyć klasykę z nowoczesnością...?


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Poprosiłam admina i usunięcie postów całej awantury, bo zamiast o kominku to mamy tu same personalne wycieczki :( a to wątek Agnieszki!! :mad: a nie ogólny.

O, uprzedziłaś mnie :D

Miałam dokładnie taki sam zamiar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się tak wydaje:yes: Tylko mam nadzieję, że jak już zrobię w końcu swój, to nie usłyszę "taki jak Leii, skopiowałaś":lol2:

Bo pewnie nikt już nie pamięta, ale od początku u siebie planowałam ten kominek:

 

[ATTACH=CONFIG]219994[/ATTACH]

 

I Leii widać też był nim inspirowany. Dlatego uzurpuję sobie prawo do jego skomentowania - to kominek moich marzeń, znam go na pamięć i pierwsza go tu pokazałam i piałam nad jego urodą. Jej nie jest identyczny. Dla jednych zmiany wprowadzone na plus, dla innych na minus. Dla mnie akurat na minus, bo dla mnie piękniejszego niż ten z inspiracji nie ma. I tyle.

 

Powiem po raz kolejny - szkoda, że nie wszyscy mają tu prawo do wyrażania swoich opinii.

 

Do pozostałych postów się nawet nie odniosę - nie mój poziom :p

 

Madzia Twoja inspiracja bardzo mi się podoba :yes: ale ja się tym kominkiem nie inspirowałam :no:

 

ten kominek był moją inspiracją :yes:

 

http://i1.fmix.pl/fmi254/e3491398002616c352669089/zdjecie.jpg

 

dobra, uciekam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rety, co tutaj się dzieje?:wtf:

Skoro Illutka wywołała mnie przez pomyłkę:hug: to się krótko wypowiem.

Nie rozumiem dziewczyn, które naskakują na kogoś tylko dlatego, ze ma inne zdanie niż większość:o

Każdy ma prawo do własnego zdania-zachwytu lub konstruktywnej krytyki. Chyba po to jest to forum- dla wymiany wnętrzarskich upodobań, doświadczeń oraz tematycznych zdjęć własnych i inspiracji. W moim mniemaniu Magda niczym nie zawiniła-miała prawo wtrącić swoje trzy grosze i to zrobiła.

Nie jestem niczyją ambasadorką, tylko wyrażam własne zdanie.

Nie widzę też potrzeby usuwania dyskusji, bo jest jak najbardziej na temat. Tylko dziewczyny, mniej chamstwa i jadu:P:mad:

Za to proszę te najbardziej elokwentne osoby piszące elaboraty na pół strony o zwrócenie uwagi na własne błędy ortograficzne od których aż się roi:sick:

Trochę szacunku dla czytających!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, ale właśnie z powodu tonu w jakim dyskusja się momentami toczyła jest nie na miejscu. Moim zdaniem.

I to bym podała adminowi jako powód zgłaszając ją do usunięcia.

Forum to nie miejsce na osobiste wycieczki.

 

Co do błędów, to się z Tobą zgodzę.

Ludzie, litości...

Włączcie słownik ortograficzny w przeglądarce :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, ale właśnie z powodu tonu w jakim dyskusja się momentami toczyła jest nie na miejscu.

 

Dlatego napisałam Aniu- mniej chamstwa i jadu:bash:

 

Co do błędów, to się z Tobą zgodzę.

Ludzie, litości...

Całe szczęście, bo myślałam, ze tylko mnie to razi...:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie ale skoro jest taka wolność słowa o której zapewniacie to nie rozumiem usuwania postów

na pewna na dobre to nikomu nie wyjdzie, regulamin nie został złamany, po drugie teraz będzie dużo domysłów "o co poszło".

Na moją szkoda nie działacie:D ale myślę, że zarówno Magdzie jak i Reni nie wyjdzie to na dobre.

 

Jest XXI wiek - dziewczyny napisały co miały i tyle.

Usuwanie to jak zamykanie ust.

Forum jest publiczne jakby nie było.

 

tyle w tym temacie... Admin zrobi po swojemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzia Twoja inspiracja bardzo mi się podoba :yes: ale ja się tym kominkiem nie inspirowałam :no:

 

ten kominek był moją inspiracją :yes:

 

http://i1.fmix.pl/fmi254/e3491398002616c352669089/zdjecie.jpg

 

dobra, uciekam ;)

 

To ten sam kominek :yes: Tego samego producenta ;)

Ale to naprawdę nie istotne, ja nie wkleiłam tego zdjęcia, żeby "wypomnieć", że się inspirowałaś, czy nie inspirowałaś i udowadniać kto był pierwszy... każdy się inspiruje, myślę, że na każdej płaszczyźnie życia.

Wkleiłam to zdjęcie, żeby pokazać, że moja uwaga nie była z d*py, tylko była nawiązaniem do czegoś. Znam ten kominek, od razu domyśliłam się że był inspiracją i od razu dostrzegłam różnice - to się wypowiedziałam :p

Jak zwykle znaleźli się tacy, których to oburzyło :p

 

Cieszę, się, że Ciebie to nie ubodło tak jak ich i potraktowałaś moje pytanie NORMALNIE, udzielając rzeczowej odpowiedzi:hug: Mamy jasność kwestii i tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się tak wydaje Tylko mam nadzieję, że jak już zrobię w końcu swój, to nie usłyszę "taki jak Leii, skopiowałaś"

Bo pewnie nikt już nie pamięta, ale od początku u siebie planowałam ten kominek:

Magda ZZZ ja na pewno zapamiętam, że Ty pierwsza go znalazłaś;), nic się o to nie bój, pewno nawet napiszę , że jest równie piękny:)

Edytowane przez reni1980
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...