Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak połączyć klasykę z nowoczesnością...?


Recommended Posts

To ten sam kominek :yes: Tego samego producenta ;)

Ale to naprawdę nie istotne, ja nie wkleiłam tego zdjęcia, żeby "wypomnieć", że się inspirowałaś, czy nie inspirowałaś i udowadniać kto był pierwszy... każdy się inspiruje, myślę, że na każdej płaszczyźnie życia.

Wkleiłam to zdjęcie, żeby pokazać, że moja uwaga nie była z d*py, tylko była nawiązaniem do czegoś. Znam ten kominek, od razu domyśliłam się że był inspiracją i od razu dostrzegłam różnice - to się wypowiedziałam :p

Jak zwykle znaleźli się tacy, których to oburzyło :p

 

Cieszę, się, że Ciebie to nie ubodło tak jak ich i potraktowałaś moje pytanie NORMALNIE, udzielając rzeczowej odpowiedzi:hug: Mamy jasność kwestii i tyle w temacie.

 

Madzia ja nie mam pojęcia jaki to producent :D

też nie widzę niczego złego w inspirowaniu się :no: ja się inspiruję ile wlezie :rolleyes:

no i czy to ważne kto był pierwszy...

 

ale dla mnie te kominki z inspiracji nie są takie same http://emotikona.pl/emotikony/pic/2okulary.gif

 

no zobacz ...Twoja nóżka ;)

 

http://i2.fmix.pl/fmi1453/8b61a64200142bfa5266c944/zdjecie.jpg

 

 

a to moja noga ;)

 

 

http://i2.fmix.pl/fmi186/9b56456c00286f565266c977/zdjecie.jpg

 

która w rzeczywistości jest jeszcze inna :lol2:

 

nie będziemy więc miały takich samych kominków :no: ;) :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jestem, przeczytałam i nie wiem co napisać :(

 

Fakt momentami się pośmiałam ;),

ale ogólnie jest mi przykro za te cięte i ostre wymiany zdań :(.

 

To nie pierwszy raz jak dochodzi u mnie na wątku do takich walk/potyczek słownych :(.

A wiecie dlaczego u mnie?

Bo wszystkie "dwie strony" czy może trzy - nie ogarniam :p, przychodzą do mnie i podczytują.

Jestem jakaś taka neutralna :p:rolleyes: -

Ja traktuję forum jako moja odskocznię, jako relaks, wiem że jak otworze laptopa ktoś zawsze będzie i to będzie dobra osoba.

Nie doszukuję się w wypowiedziach ZŁEGO, ZŁOŚLIWEGO, podtekstów, nie łapię za słowa - a uwierzcie mi potrafię :p

I czasami czytając niektóre posty(a zdarzyło się kilkadziesiąt w ciągu tych dwóch lat jak tu jestem ) dawałam prostą zdawkową odpowiedź, żeby nie rozpętywać burzy ;), bo po co by to było????

 

Niektóre wspomniały że u najspokojniejszej admetki takie akcje.........ja do spokojnych nie należę :p - uwierzcie mi :)

ale uważam że szkoda życia na takie spory :(

 

Lubię i szanuję każdą z osobna :hug:

I tak jak to jest w życiu, każda z nas ma bliską koleżankę , przyjaciółkę i na bank nie jest idealna, każdy ma wady.........ja staram się ich nie widzieć, skupiam się na zaletach i tyle..............życie daje nam tyle innych powodów do zmartwień że szkoda energii na pierdoły - no chyba że ktoś lubi :p

 

 

Ok dziewczyny zmykam.....dla mnie 22 to już późna godzina (kiedy to się zmieni?)

Jutro odnajdę w tej w burzy postów :p pytanka do mnie :)

 

Jakby ktoś był zainteresowany :p to przyszedł wieszak do wiatrołapu.

Trzeba go skręcić, a ja przez cały dzień nie miałam czasu żeby go odpakować :o :bash:

 

Przywiozłam z zakładu kamieniarskiego moją maszynę.

Jej zakup w lipcu przeszedł bez echa :(............a kłócić to się potraficie na 10 stron :( :p

 

Zamówiłam narzutę w rakiety dla Oskara i skrzynię na zabawki ogrodowe.

Jak będziecie grzeczne to pokażę :p

 

 

 

Ok zmykam bo pisze już głupoty..a jutro sama z dzieciakami to czeka mnie dłuuuuuuuuuuuugi dzień :)

 

 

Dobrej nocy moje Panie!!!!! i podczytujący Panowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow Leia jaką burzliwą dyskusję wywołał 'nasz' :lol2: kominek :eek: (nasz bo już poczyniłam pierwsze kroki do zrobienia u siebie identycznego) i muszę powiedzieć, że uwagi Magdy dla kogoś takiego jak ja (czyli osoby która zamierza zrobić taki sam) są baardzo cenne :yes: I chyba na tym fm właśnie o to chodzi żeby komentować i doradzać również tym którzy się dopiero za coś zabierają.

 

Edit: może nie wszystkim się to podoba ale MagdaZzz, sklep i styl który rozpowszechniła mają na tym forum spory fanklub . I ja jako jedna z fanek uprzejmie proszę o nie uciszanie Magdy bo tak jak już napisałam coraz mniej jest ludzi na forum którzy faktycznie mogą coś konkretnego doradzić - takim ludziom bez wyobraźni jak ja ;)(oczywiście nie tylko Magda jest taką dobrą duszą ale nie będę już nikogo wymieniać :no:)

 

Aha klientką MG nie jestem bo za daleko do Warszawy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:rotfl::rotfl::rotfl:

Leila a linka w stopce poprawisz? bo ciekawskie duszę chcą się pozachwycać :D

 

:lol2: MagdaBartek nie ma czym się zachwycać :no: wszystko jasne, ściany w jednym bardzo jasnoszarym kolorze, większe dodatki w kolorze biel i orzech, mniejsze czerń i.....tajemnica.....sporo chromu, niklu....jedna łazienka navy + krem ( Aguśka zerżnęłam od Ciebie kolorek, który podobał mi się od dawna ale w ciuchach :lol2: ), druga czarne ściany i sufit+ cała reszta biała+ na jednej ścianie wielkie lustro...trzecia to łazienkach moich 2 chłopaków szary, grafit, biel i drewno...i to wszystko....większych mebli niet bo muszę nazbierać na wymarzone :rolleyes:

 

Ilu nie ma mojego wątku :no: ja jestem noga w sprawach forumowo, fejsbukowych :lol:

za dużo ode mnie wymagacie :lol2: wiecie ile u mnie trwa pisanie, wstawianie, czytanie na forum :lol2: ja bym nic innego nie zdążyła zrobić gdybym tak się wciągnęła w tą machinę :rolleyes: a jestem podatna na takie nałogi :rolleyes:

 

.............................

Aga, ja bardzo chcę zobaczyć Twoje nowe nabytki :yes:

i sorki, ze tak dzisiaj wyszło :sick:

Edytowane przez Leia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ilu nie ma mojego wątku :no: ja jestem noga w sprawach forumowo, fejsbukowych :lol:

za dużo ode mnie wymagacie :lol2: wiecie ile u mnie trwa pisanie, wstawianie, czytanie na forum :lol2: ja bym nic innego nie zdążyła zrobić gdybym tak się wciągnęła w tą machinę :rolleyes: a jestem podatna na takie nałogi :rolleyes:

to chociąż mała galeryjka.. fotki i krótki opis żeby cie nie męczyć za bardzo..co??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow Leia jaką burzliwą dyskusję wywołał 'nasz' :lol2: kominek :eek: (nasz bo już poczyniłam pierwsze kroki do zrobienia u siebie identycznego) i muszę powiedzieć, że uwagi Magdy dla kogoś takiego jak ja (czyli osoby która zamierza zrobić taki sam) są baardzo cenne :yes: I chyba na tym fm właśnie o to chodzi żeby komentować i doradzać również tym którzy się dopiero za coś zabierają.

 

Edit: może nie wszystkim się to podoba ale MagdaZzz, sklep i styl który rozpowszechniła mają na tym forum spory fanklub . I ja jako jedna z fanek uprzejmie proszę o nie uciszanie Magdy bo tak jak już napisałam coraz mniej jest ludzi na forum którzy faktycznie mogą coś konkretnego doradzić - takim ludziom bez wyobraźni jak ja ;)(oczywiście nie tylko Magda jest taką dobrą duszą ale nie będę już nikogo wymieniać :no:)

 

Aha klientką MG nie jestem bo za daleko do Warszawy ;)

 

:yes:

 

Nesska szybka jesteś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :bye:.

Wstałam dziś z jakąś ciężką głową :(, i coś mnie wierci w nosie/gardle :bash:.

Mam nadzieję że to chwilowe :(

 

Najpierw bieżące pościki :p

 

Aga, ja bardzo chcę zobaczyć Twoje nowe nabytki :yes:

 

:hug:

 

i sorki, ze tak dzisiaj wyszło :sick:

 

No coś Ty przecież to nie Twoja wina :hug:.

 

Burza sama się rozpętała :p

 

Dobranoc Admetko :bye:

A na odchodnym chciałam się podwazelinić o obejrzenie wieszaczka i reszty nabytków :D:D:D

 

 

:cool: :hug:

 

Ale o co chodzi z maszyną z zakładu kamieniarskiego to nie wiem :confused: Lipiec minął mi na wygrzebywaniu z włosów zwymiotowanych ryb, więc chyba nie jestem w temacie :rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:

 

Że co robiłaś? :rotfl::rotfl::rotfl:

 

A chodzi o Singera któremu w zakładzie od lipca nie mogli dorobić kawałka blatu :mad:

 

Agnieszko jestem pod wrażeniem Twojego postu, pięknie to napisałaś <3 <3 <3

 

Dziękuję Alu :)

Niestety tyle tylko mój zmęczony umysł wyklikał..........to jakaś 1/20 tego co miałam w głowie.

Jak się położyłam spać nie mogłam przez te kłótliwe baby usnąć :mad:....tylko pisałam i pisałam posta w głowie :p

 

Wiesz jak ja się przejmuję :(

 

to chociąż mała galeryjka.. fotki i krótki opis żeby cie nie męczyć za bardzo..co??

 

ivy może właśnie mała galeryjka...zdjęcia umiem wrzucać...ale na inne wątki :lol2: i nic więcej :sick:

 

Leia miałam wczoraj pisać o stworzeniu dla nas chociaż małej galeryjki :)

Jak Ci się nie chce bawić to pokaż czasem jakiś kawałeczek u mnie :rolleyes:

 

Opisujesz wnętrza, jako spokojne i piszesz że nic się nie dzieje.......ale właśnie dobranie takich faktur o jakich mówisz robi wnętrze :cool:

A po salonie który pokazałaś widać że dobierasz wszystko genialnie!!!!!!

 

Nie daj się prosić http://emoty.blox.pl/resource/zawstydzony1.gif http://emoty.blox.pl/resource/zawstydzony1.gif http://emoty.blox.pl/resource/zawstydzony1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, jak to maszyna przeszła bez echa :o

A ja?

:rotfl:

 

Kochana, przykro mi, że się wczoraj tak przejęłaś :hug:

Miejmy nadzieję, że było, minęło i nie wróci :yes:

Nadal uważam, że takie dyskusje powinny być wycinane przez moderację.

I nie chodzi tu o wolność słowa. Jasne, każdy ma prawo do wyrażania swoich opinii.

Ale nikt nie nie ma prawa do obrażania innych.

Te słowne przepychanki nic nie wnoszą do dyskusji.

 

Uściski wysyłam :hug:

 

I niecierpliwie czekam na rozpakowanie wieszaka.

Znam ból stojących paczek i brak czasu na ich otwarcie.

Chcę go w Twoich wnętrzach zobaczyć.

 

Czuję się rozdarta między chęcią dobrej pogody (bo do zimna nie tęsknię) a nadejściem gorszej (bo wtedy Marcin zacznie w środku działać) :p

Widzisz co narobiłaś :p

Będziesz malować garderobę?

 

PS. Przelew poszedł. Liczony trochę pi razy drzwi, bo mąż pudełko z kosztem przesyłki wyrzucił :p Mam nadzieję, że Cię nie naciągnełam :oops:

Edytowane przez narendil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, jak to maszyna przeszła bez echa :o

A ja?

:rotfl:

 

 

No wychodzi na to że jesteśmy samotne w naszych wyborach "dziwnych " gadżetów do mnie :rotfl:

Nikt więcej tego nie czuje? http://forum.barcis.pl/images/smilies/niemoc.gif :lol2:

 

Kochana, przykro mi, że się wczoraj tak przejęłaś :hug:

Miejmy nadzieję, że było, minęło i nie wróci :yes:

Nadal uważam, że takie dyskusje powinny być wycinane przez moderację.

I nie chodzi tu o wolność słowa. Jasne, każdy ma prawo do wyrażania swoich opinii.

Ale nikt nie nie ma prawa do obrażania innych.

Te słowne przepychanki nic nie wnoszą do dyskusji.

 

 

Już taka jestem że myśliciel mi się włącza :p

 

Uściski wysyłam :hug:

 

 

:hug:

 

I niecierpliwie czekam na rozpakowanie wieszaka.

Znam ból stojących paczek i brak czasu na ich otwarcie.

Chcę go w Twoich wnętrzach zobaczyć.

 

 

Jak tylko wrócę z przedszkola i spaceru z Igorem to biorę się za ten wieszak :)

Sama go skręcę :cool:

 

Wczoraj jaśnie panowie oglądali mecz i nie mieli ochoty na skręcanie mojego wieszaka :mad:

 

Czuję się rozdarta między chęcią dobrej pogody (bo do zimna nie tęsknię) a nadejściem gorszej (bo wtedy Marcin zacznie w środku działać) :p

Widzisz co narobiłaś :p

Będziesz malować garderobę?

 

 

Jeszcze z tydzień ma być tak ciepło - może Marcin skończy podmurówkę.a potem działamy w środku :).

 

Garderoba będzie czarna :stirthepot:

 

Mogę sie pochwalić moją-Twoją garderobianą ścianą? :rolleyes:

 

PS. Przelew poszedł. Liczony trochę pi razy drzwi, bo mąż pudełko z kosztem przesyłki wyrzucił :p Mam nadzieję, że Cię nie naciągnełam :oops:

 

Najwyżej prześlesz mi podusię :p http://emoty.blox.pl/resource/zawstydzony1.gif

A tak na serio to się nie przejmuj, na pewno jest dobrze :hug:

 

Idę szykować towarzystwo do wyjścia...........a tak mi sie nie chce chyba jednak znowu jestem chora - szlag by to trafił :bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wychodzi na to że jesteśmy samotne w naszych wyborach "dziwnych " gadżetów do mnie :rotfl:

Nikt więcej tego nie czuje? http://forum.barcis.pl/images/smilies/niemoc.gif :lol2:

No wiecie co :p

Zaraz Ci podeślę, co sobie do przedpokoju kupiłam :rolleyes:

 

Już taka jestem że myśliciel mi się włącza :p

Mnie też. Więc tym bardziej rozumiem :hug:

 

Jak tylko wrócę z przedszkola i spaceru z Igorem to biorę się za ten wieszak :)

Sama go skręcę :cool:

Zuch dziewczynka :lol2:

 

Garderoba będzie czarna :stirthepot:

:wave:

 

Mogę sie pochwalić moją-Twoją garderobianą ścianą? :rolleyes:

Możesz.

Byleby tylko Cię dziewczyny nie zamotały :rolleyes:

 

 

Najwyżej prześlesz mi podusię :p http://emoty.blox.pl/resource/zawstydzony1.gif

Już mówiłam, jak będzie dobrze szło, to masz niczym w banku szwajcarskim.

Choćbym miała do Ciebie z maszyną przyjechać :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że co robiłaś?

 

A chodzi o Singera któremu w zakładzie od lipca nie mogli dorobić kawałka blatu

 

No piszę chyba wyraźnie, że czysciłam włosy z martwych ryb, którymi na mnie co i rusz wymiotowano... Ciężki żywot ornitologa, ot co ;) :rotfl::rotfl::rotfl:

 

A maszyna, to w mojej pustej główce się urodziło, że może to jakies ustrojstwo do cięcia kamienia, i że zamierzasz się przekwalifikować w tym kierunku i własny zakład kamieniarski otwierasz :lol2::lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko jasne, ściany w jednym bardzo jasnoszarym kolorze, większe dodatki w kolorze biel i orzech, mniejsze czerń i.....tajemnica.....sporo chromu, niklu....jedna łazienka navy + krem ( Aguśka zerżnęłam od Ciebie kolorek, który podobał mi się od dawna ale w ciuchach :lol2: ), druga czarne ściany i sufit+ cała reszta biała+ na jednej ścianie wielkie lustro...trzecia to łazienkach moich 2 chłopaków szary, grafit, biel i drewno...i to wszystko...

 

I to miało nas zniechęcić??? Po takim streszczeniu nie masz już wyjścia, MUSISZ pokazać więcej!!! :lol2::lol2::lol2:

 

Hej :bye:.

Wstałam dziś z jakąś ciężką głową :(, i coś mnie wierci w nosie/gardle :bash:.

Mam nadzieję że to chwilowe :(

Oby! U mnie, niestety, też się tak zaczęło. Zaaplikuj sobie końską dawkę witaminy C i wapno!

 

Leia miałam wczoraj pisać o stworzeniu dla nas chociaż małej galeryjki :)

Jak Ci się nie chce bawić to pokaż czasem jakiś kawałeczek u mnie :rolleyes:

 

O, widzisz, widzisz Leia! Nawet Admete Cię zaprasza. Nie ma mercy! :no:

 

 

 

No wychodzi na to że jesteśmy samotne w naszych wyborach "dziwnych " gadżetów do mnie

O przepraszam, ja też broniłam dwóch golasków! :foch:

 

Jak tylko wrócę z przedszkola i spaceru z Igorem to biorę się za ten wieszak :)

 

To nie siedź dzisiaj za długo w przedszkolu :rotfl:

I hurra w związku z wieszakiem! :wave: Bardzo jestem ciekawa dalszych poczynań w holu.

 

Jeszcze z tydzień ma być tak ciepło

Ło! No to może zdążę zgrabić liście przed śniegiem! :rotfl:

 

Garderoba będzie czarna :stirthepot:

O kurka wodna! To będzie jakiś czad...

 

chyba jednak znowu jestem chora - szlag by to trafił :bash:

Hej, jak wyżej!! Końskie dawki i nie przemęczaj się (i kto to mówi... :()

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...