Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak połączyć klasykę z nowoczesnością...?


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Też mi wpadł w oko. Jest piękny :yes:

 

Niedługo muszę zacząć wybierać :)

 

Ale ja pisząc: zlituj się! prosiłam o litość, bo te rzeczy są takie piękne i tak bardzo poza moim zasięgiem :)

 

A ja myślałam że już mi korba bije i muszę się zacząć hamować :lol2:

Za długo siedzę już w domu więc wszystko możliwe :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super konsola!! Uwielbiam Boca Do Lobo! Wszystkie ich projekty są kosmiczne a za razem bardzo eleganckie! Najbardziej podona mi się ta komoda: http://www.bocadolobo.com/en/soho-collection/sideboards/soho/index.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi wpadł w oko. Jest piękny :yes:

 

Jest tyle cudowności, i pomysłów na sypialnię że ja nie wiem na co się zdecydować :(

 

Ale ja pisząc: zlituj się! prosiłam o litość, bo te rzeczy są takie piękne i tak bardzo poza moim zasięgiem :)

 

:hug:

 

Aga, zagłówek b. ładny. Pamiętam o zdjęciach. Jak ogarnę kuchnię to zrobię je dla Ciebie.

 

:yes:

 

Super konsola!! Uwielbiam Boca Do Lobo! Wszystkie ich projekty są kosmiczne a za razem bardzo eleganckie! Najbardziej podona mi się ta komoda: http://www.bocadolobo.com/en/soho-collection/sideboards/soho/index.php

 

Ciekawa jest :yes: lubię też takie mebelki :)

 

Dzień dobry Aga :hug::hug:

 

Dzień dobry dziś :) :hug:

 

Aguś, wysłałam ci maila ze zdjęciami mojego anioła i półeczki:-)

 

Ojoj to idę oglądać :popcorn:

 

Aguś pryszłam zobaczyc co tam u Ciebie :cool: sypialnia na tapecie , stolik...śliczne te stoliki ale nawet nie wchodze na stronę bo poewnie pokocham coś czego mieć nie mogę :D

 

A tak pomału biorę się za wszystko - jak ja chciałabym mieć już wszystko skończone ;)

 

Aga i jak tam chłopaki ?Skoro nie serwowałaś dziś rano kawki na FB to wnioskuję, że pewnie nie czują się zbyt dobrze -ciotka ściska i zdrówka życzy :hug::hug: Co do kawki to próbowałam Cię dziś godnie zastąpić, mam nadzieję że smakowała dziewczynom :D

 

Madziu już na fb napisałam, chłopaki wyszli na prosta, Oskar był już nawet wczoraj w przedszkolu, dziś stawia znowu jakieś opory bo J ma go zawieźć ;)

A ja wczoraj byłam po brakującą paczkę płytek na taras - udało się ją załatwić w trybie przyśpieszonym - na poprzednie czekaliśmy kila miesięcy :o

Taras już skończony :wave:. Marcin tylko zafuguje i mogę robić fotorelację - tylko przy tej pogodzie i wciąż brudzącym płytki psie - nie wiem czy dam radę go Wam ładnie pokazać :sick:.

 

Szukam kratek wentylacyjnych, działam w sprawie regału na ksiązki u góry i szukam kogoś na miejscu do przemalowania komody w jadalni.

 

Wczoraj pan który robił mi blat w kuchni, zadzwonił i spytał czy może podjechać zrobić parę zdjęć bo chce wrzucić na stronę ;).

Dałam mu parę fotek, bo kuchnia po zrobionych dopiero co naleśnikach nie nadawała się zbytnio do zdjęć, zresztą wystawki z leków, podręcznych pudełeczek miseczek też nie :lol2: .

Pan ma podesłać chłopaków żeby poprawili mi silikon przy zlewie - bo niestety nie jest on dobrze zrobiony :sick: - i już dożywotnio trzeba będzie go poprawiać.

Pan spadł mi z nieba w jednej sprawie, szukam płytek pasujących do kamienia na podmurówce żeby obłozyć donice i ponoć ma coś pasującego - do tego na zakładzie od razu mi go podetną pod ich kształt - także Marcin je tylko połozy i nie będzie musiał się męczyć z docinaniem - oczywiście jak kolor będzie pasować ;)

 

Podjechałam też po farbę do garderoby :wiggle:, miałam też kupić puszkę farby do podmalowania drzwi w wiatrołapie bo niestety pękły w jednym miejscu :o :( - dziś mają przyjechać i spróbować naprawić je na miejscu a jak nie zabiorą mi je na zakład - do Częstochowy ;).

Drzwi malowane były flugerem, a ja nie byłam pewna numeru - ale po kilku telefonach i sprawdzaniu poczty znalazłam numer :wiggle:

 

No i chyba tyle tego załatwiania - dzień jak z czasów wykończeniówki :lol2:

 

Byłam też w galerii po zamówiony nawilżacz do powietrza, już zapałcony, a okazało się że z magazynu przysłali tak usyfiony egzemplarz - moim zdaniem w ogóle już nie nadający się do użytku - dobrze że otworzyłam pudełko na miejscu bo bym musiała jeździć z nim w te i wewte :sick:.

Przy okazji zajrzałam do tikeja :cool::cool: - kupiłam trochę bombek na przymiarki, sweter i dzwon :lol2:

 

Zastanawiam się nad jednymi bombeczkami do Oskara - są obłożone papierem z mapą - może jakiś ciekawy stroik da się z tego zrobić - tylko ja lewa w te klocki może coś podpowiecie??? :).

 

Odezwę się jak mały pójdzie spać :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra Aga...kiedy Ty na to wszystko znajdujesz czas ??

Zdrówka życzę :)

 

Czas - ja nigdy nie mam czasu - a nie pracuję? :o.

Jak jest mama to staram się zrobić jak najwięcej, a wczoraj wszystko kosztem Oskara który pół dnia pytał "mamo a kiedy się ze mna pobawisz?" i dopiero o 17 siedliśmy do puzzli :) - rozłożyliśmy nowe pudełko - 500 sztuk.

Oskar czekał na to całe lato - bo na takie układanie to już w ogóle nie było czasu - zawsze miał mówione, jak zrobi się zimno, przyjdzie jesień, jak skończą się prace w ogrodzie :( to będziemy układać - a że wczoraj lało :rotfl: i było zimno, to wreszcie miał argument :lol2:

 

Wspaniały, elegancki zagłówek!

 

:yes:

 

Aga ty czołg jesteś:D zrobiłabym połowę tego co Ty i jak nic zeszłabym śmiertelnie:-)

 

No coś Ty :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki i chłopcy :), Ania pomalowała mi komodę na nazwijmy ją fortepianową czernią :cool:.

Nie udało się zrobić połysku :(.

 

Ja na próbniku znalazłam taką czerń wpadającą w granat - myślę o takim kolorze :rolleyes:

 

Na zasłony nie patrzymy bo faktycznie ewidentnie nie pasują :p

 

I chyba zdejmę z komody ozdobniki z frontów.............zostawię je tylko na szufladach ;)

 

http://i3.fmix.pl/fmi1838/18d54185002980ad527a0f5e/zdjecie.jpg

 

http://i1.fmix.pl/fmi2066/2e24fb190016004a527a0f63/zdjecie.jpg

 

http://i2.fmix.pl/fmi2002/6fd86275001d3785527a0f7a/zdjecie.jpg

 

 

 

I jak i jak??? :popcorn:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga,widzę ,ze słuchasz rad koleżanek:yes::Dkolor komody świetny ...tak właśnie widziałabym twoja jadalnie z roletami i z komoda w takim kolorze(wielokrotnie Ci zresztą o tym pisałam) zastanawiam się nad blatem...chyba jednak zrobiłabym w brązie...:yes:ozdobniki nie pasują .. gryzą się z frontami kuchennymi...no to tyle mojego zdania:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga,widzę ,ze słuchasz rad koleżanek:yes::Dkolor komody świetny ...tak właśnie widziałabym twoja jadalnie z roletami i z komoda w takim kolorze(wielokrotnie Ci zresztą o tym pisałam) zastanawiam się nad blatem...chyba jednak zrobiłabym w brązie...:yes:ozdobniki nie pasują .. gryzą się z frontami kuchennymi...no to tyle mojego zdania:D

 

No to jestem na dobrej drodze :cool:

 

:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...