Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak połączyć klasykę z nowoczesnością...?


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No i znowu sie obkupiłaś w tikeju :jawdrop::jawdrop::jawdrop: Wczoraj byłam w TK w Poznan City Center i w ogóel nie mogłam tam namierzyc działu domowego, albo ośleplam, albo go tam nie było :rolleyes:

Wszystko śliczniaste, a tym dzwonkiem to chyba bedziesz słuzbe wzywać :lol2::lol2::lol2: "Janie, wytrzyj kurz z tych dupereli na kominku..." :D :D :D

Te srebrne małe w wazonie ładne, ale na razie troche mdło, jakiś kolorowy akcent do tego, moze ostrokrzew?

Bombki-globusiki sa cudne, może zrób jakis wiszący stroik na bazie świerkowego wieńca (wieniec wiszący na suficie w poziomie, na jakiejs cudniastej wypasionej czerwonej wstążce jak kandelabr, a na wieńcu te bombki, plus między nimi jakieś drobne czerwone bombeczki).

Co do komody - to ja tez byłam pewna, ze to foto :jawdrop: Nawet była w szoku, jak sobie wyobraziłam, jak Narendilka zasuwa do Ciebie pół Polski, na podjeździe wyskakuje z auta juz dzierżąc w dłoniach puszke z farba i wałek i w biegu dopada do komody i zaczyna malować :rotfl::rotfl::rotfl:

czasami myslę, że moja wyobraźnia jest jakas nienormalna albo naćpana, że mi podsuwa takie wizje :rotfl::rotfl::rotfl:

A ozdobniki zostaw, bez nich będzie łyso. I blat drewniany. A ten granatowy błysk photoshopowej farby ;) ładnie koresponduje ze zlotymi zdobieniami zegara :yes:

Pozdróweczki z Wrocka :) :) :)

:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się uśmiałam :rotfl:

Ale dlaczego zakładacie, że to ja jechałam malować?

Żadnej nie przyszło do głowy, że Aga przyjechała z komodą do mnie :p

 

Noe, ale zż tak z Agnieszką walnięte nie jesteśmy :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga ja też myślałam, że Ania pomalowała komodę :lol2: Tylko się zdziwiłam, że się nie pochwaliłaś że znowu Cię odwiedziła. Opcji wywozu mebla do Białegostoku nie przyjmowałam :D Ozdoby pokazujesz cudneeeeee!!! Ja kilka pierdół kupiłam w Jysku i zamówiłam tez u naszej Karolki. Tylko teraz juz sama nie wiem jakie chcę kolory uzupełniające, muszę się szybko zastanowić żeby najwyżej zmienić 2 bombki :lol2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że szał świątecznych zakupów już się zaczyna :) śliczne rzeczy upolowałaś... bombki globusy i te bombki na stół przepiękne...

 

Dziękuję :)

 

dzwonkiem będziesz wzywać dzieci na obiad czy męża do łóżka ? :)

 

:rotfl:

 

wcześnie zaczynasz :)

Ładne te czerwienie :)

 

Kupuje na zasadzie, jak teraz nie wezmę to później już nie będzie :p.

Wiesz jak to w tikeju :lol2:

 

No i znowu sie obkupiłaś w tikeju :jawdrop::jawdrop::jawdrop: Wczoraj byłam w TK w Poznan City Center i w ogóel nie mogłam tam namierzyc działu domowego, albo ośleplam, albo go tam nie było :rolleyes:

 

Nie no niemożliwe, chyba wszędzie mają :o

 

Wszystko śliczniaste, a tym dzwonkiem to chyba bedziesz słuzbe wzywać :lol2::lol2::lol2: "Janie, wytrzyj kurz z tych dupereli na kominku..." :D :D :D

 

Oj chciałoby się :lol2:

Niestety jedyną służącą w domu jaką mam to ja sama :p

 

Te srebrne małe w wazonie ładne, ale na razie troche mdło, jakiś kolorowy akcent do tego, moze ostrokrzew?

 

Na pewno będę kombinować bliżej świąt :yes:

 

Bombki-globusiki sa cudne, może zrób jakis wiszący stroik na bazie świerkowego wieńca (wieniec wiszący na suficie w poziomie, na jakiejs cudniastej wypasionej czerwonej wstążce jak kandelabr, a na wieńcu te bombki, plus między nimi jakieś drobne czerwone bombeczki).

 

Czerwone bombeczki :yes:.

Będę takich szukać :)

 

Co do komody - to ja tez byłam pewna, ze to foto :jawdrop: Nawet była w szoku, jak sobie wyobraziłam, jak Narendilka zasuwa do Ciebie pół Polski, na podjeździe wyskakuje z auta juz dzierżąc w dłoniach puszke z farba i wałek i w biegu dopada do komody i zaczyna malować :rotfl::rotfl::rotfl:

czasami myslę, że moja wyobraźnia jest jakas nienormalna albo naćpana, że mi podsuwa takie wizje :rotfl::rotfl::rotfl:

:

 

:rotfl:

 

A ozdobniki zostaw, bez nich będzie łyso. I blat drewniany. A ten granatowy błysk photoshopowej farby ;) ładnie koresponduje ze zlotymi zdobieniami zegara :yes:

Pozdróweczki z Wrocka :) :) :)

:hug

 

Zobaczymy co pan od malowania powie o technicznej stronie malowania or zdejmowania ozdobników ;).

Może czarne by złagodniały?:rolleyes:

 

Pozdrawiam :bye: :hug:

 

Się uśmiałam :rotfl:

Ale dlaczego zakładacie, że to ja jechałam malować?

Żadnej nie przyszło do głowy, że Aga przyjechała z komodą do mnie :p

 

 

Nie przyszłoby mi to do głowy że dziewczyny tak to odbiorą :lol2:

 

Noe, ale zż tak z Agnieszką walnięte nie jesteśmy :lol2:

 

Czyżby ?http://forum.barcis.pl/images/smilies/chytry.gif http://forum.barcis.pl/images/smilies/chytry.gif http://forum.barcis.pl/images/smilies/chytry.gif :lol2:

 

Aga ja też myślałam, że Ania pomalowała komodę :lol2: Tylko się zdziwiłam, że się nie pochwaliłaś że znowu Cię odwiedziła. Opcji wywozu mebla do Białegostoku nie przyjmowałam :D Ozdoby pokazujesz cudneeeeee!!! Ja kilka pierdół kupiłam w Jysku i zamówiłam tez u naszej Karolki. Tylko teraz juz sama nie wiem jakie chcę kolory uzupełniające, muszę się szybko zastanowić żeby najwyżej zmienić 2 bombki :lol2:

 

Madziu ja tez nie wiem jak ubrać choinkę :(

Te czerwone są do chłopaków, białe do wazonu i więcej przecież nie mam :(.

Mam bombki z mieszkania, kolorowe z przewagą pomarańczu :o

 

A co tam w jysku jest? :popcorn:.muszę podjechać :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj u mnie będzie akcja zakładanie lamp ogrodowych :wiggle:.

Lampy kupione w zeszłym roku :o, czekają już tyle czasu w garażu :sick:.

Mój szanowny małżonek załatwiał tyle czasu kogoś do ich założenia :p.

Przyjeżdża ktoś polecony przez Marcina.

Cieszę się bardzo bo wreszcie nie będę chodziła wieczorem z psem do ogrodu w całkowitych ciemnościach :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admete, wczoraj w tesco extra widziałam fajne i tanie wazony -takie tuby proste dosc wysokie ok. 50 cm? koszt. ok. 25 zl. moze te bombki by fajnie wygladały własnie w takich wazonach?

gdzieś widziałam kiedyś zdjęcie 2 takie wazony wyzszy i nizszy stały obok siebie a w nich kolorowe bombki i lampki choinkowe -bardzo fajnie to wygladało!:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admete, wczoraj w tesco extra widziałam fajne i tanie wazony -takie tuby proste dosc wysokie ok. 50 cm? koszt. ok. 25 zl. moze te bombki by fajnie wygladały własnie w takich wazonach?

gdzieś widziałam kiedyś zdjęcie 2 takie wazony wyzszy i nizszy stały obok siebie a w nich kolorowe bombki i lampki choinkowe -bardzo fajnie to wygladało!:bye:

 

Franiu dzięki za cynk, podjadę zobaczę :yes:

 

hej Aguś jak lampy?zadowolona jesteś?gdzie foteczki?:)dekorację świąteczne super,w tym roku będziesz mogła poszaleć:)chyba,że Ci pies zje ha ha ja po 2 tygodniach wreszcie mam neta,ale mi się tęskniło za forum:( buziaki

 

Cześć Aniu :bye:

Część lamp założona, dziś panowie już się zjawili i będą kończyć :).

Okaże się czy wszystkie kabelki działają i czy panowie ogrodowi niczego nie spierdzielili - miejmy nadzieję bo nie wyobrażam sobie rycia trawnika i szukania awarii :bash:.

 

Czy zadowolona? Sama nie wiem :p, inaczej sobie te lampki zapamiętałam ;), miały pasować do zewnętrznych kinkietów....no nic panowie skończą to Wam pokażę i ocenicie :)

 

Ale się obkupiłaś na Święta! :D :wiggle:

 

Piękne ozdoby! A te renifery sweterkowe bardzo by u mnie pasowały. Było ich w Twoim Tikeju może więcej?? :)

 

Hej :bye:

Wiesz co, była druga paczka ale wczoraj już jej nie wiedziałam :(.

Były podobne czerwone serduszka, widzę że dorzucają towaru.

Kupiłam wczoraj cudownego srebrnego renifera - świecznik :wiggle: i jutro będę na bank w galerii zobaczyć czy nie rzucą drugiego :lol:

Może wezmę Ci co będzie w podobnym stylu, zrobię zdjęcia w domu, zobaczysz sobie a jak się nie spodoba to po prostu oddam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś, byłoby super :hug: :hug: :hug:

Ale tylko pod warunkiem, że masz jakieś plany szopingowe na najbliższy czas, bo miałabym wyrzuty sumienia, że musisz przeze mnie tu i z powrotem latać. Zaraz napiszę Ci wiadomość zresztą :)

 

Dropku jadę dziś, jak zawiozę Oskara na 8.40 do przedszkola, czyli będę w galerii po 9.

Szukam wiadomości, ale nigdzie nie widzę.

Jak będzie coś materiałowego to wezmę :yes: ja w galerii jestem często więc nie ma żadnego problemu :)

 

Aga :hug::hug:

 

:bye: :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęć lamp jeszcze nie mam.

Chyba w nocy ciężko będzie im zrobić zdjęcie...ale spróbuję :rolleyes:.

Jak są wszystkie założone to od razy lepiej się prezentują.....a ogród w nocy jest cudny :lol: :wiggle:

 

Ja w weekend wreszcie odpoczęłam :lol:.

Poleżałam na kanapie przed tv :o

I byłam na shopingu z koleżanką - łaziłyśmy 6 godzin po sklepach :o.

Wczoraj pogościliśmy się na imprezie u tesciowej :) - główka trochę boli ale było fajnie :).

 

Mam kadrowane niezafugowane :p zdjęcia płytek na tarasie.

Kadry bo wszędzie jakieś zabawki albo narzędzia ogrodowe....muszę to wszystko ogarnąć i jak Marcin zafuguje zrobię fajniejsze zdjęcia :)

 

http://i2.fmix.pl/fmi1750/19a48bfb0002caad5281be07/zdjecie.jpg

 

http://i1.fmix.pl/fmi2478/2d9fc1120002d2925281be09/zdjecie.jpg

 

http://i1.fmix.pl/fmi137/cd25b5d7002bda705281be0c/zdjecie.jpg

 

http://i1.fmix.pl/fmi122/1b73affb001445605281be0f/zdjecie.jpg

 

http://i1.fmix.pl/fmi427/6bda60e6001dbb115281be13/zdjecie.jpg

 

http://i1.fmix.pl/fmi613/2a14d75600132d985281be16/zdjecie.jpg

 

 

Miłego dzionka :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...