Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak połączyć klasykę z nowoczesnością...?


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aga,

a mnie niestety podoba się najbardziej pierwsza wersja ramy, wiem że jest ozdobna ale do tego koloru najbardziej mi ona pasuje, ta ostatnia w ogóle :(

Jednak na zdjęciu które Cię inspiruje rama jest jeszcze bardziej prosta i tam takie kinkiety pasują, a czy te wybrane przez Ciebie będą pasowały do której kolwiek ?? :confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Aguś,mi najbardziej pasuję 4 rama,nie będzie przekombinowane,bo chwila moment i można przedobrzyć,tak jak pisałaś jeszcze galeryjka,krany,kinkiety,szafka,co do wkładów do poszewek to jeszcze nie kupowałam,może dziewczyny wiedzą gdzie są jakieś niedrogie,a dobre?kupiłam kiedyś 2 w H&Y i nigdy więcej,za chwilę zrobiła się z nich kulka,tak się dziwnie pozbijały,a czy Ty na tą sofkę spod schodów nie miałaś jakiegoś planu?

miłego wieczoru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki dziękuję zbiorowo za opinie :hug: :hug: :hug:.

W większości jesteśmy jednogłośne :wiggle: więc mam wybraną ramę :wiggle:.

 

Mam wycenę wszystkich ram i suma jest mocno powalająca :(.

Dlatego zaczniemy od wiatrołapu, później rama do obrazu do salonu - obraz już gotowy i czeka na odebranie, potem garderoba i niestety na końcu navy :(.

 

Mam już listwy na dole :wave: - może w weekend uda mi się zrobić fotki :rolleyes:

 

Marcin zamontował pierwsze kratki na kominku - jestem zachwycona - Dropku dziękuję za namiar :hug:

Kolejne dwie dotrą w przyszłym tygodniu bo okazało się że trzeba zmienić wymiar dolnej kratki bo nachodziła na nią listwa :(.

 

 

Mam ostatnio znowu zabiegany czas - cały tydzień za czymś jeżdżę i jestem w biegu - dziś odczuwam już z rana straszne zmęczenie :bash:.

 

Byliśmy z Oskarem na pobraniu krwi przed planowanym zabiegiem na migdała - poszło w miarę sprawnie :).

Wczoraj przyjechał mój tata - nie było go w Polsce 2 lata i dzieci miały kupę radochy z wizyty dziadka.

Na jutro planuję obiad dla taty i mojej babci i dziadka, więc czeka mnie znowu gotowanie i sprzątanie :p.

Marcin dzisiaj jest ostatni dzień u nas więc trzeba mu podsunąć wszystkie małe robótki które jeszcze nie zostały zrobione, bo później znowu wszystko będzie leżało i czekało do wiosny :p.

 

To tak w skrócie co u mnie :p

 

Zaraz zmykam żeby pędzić i latać cały dzień :p.

Czekam na niedzielę bo może wtedy trochę odpocznę :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz bardzo ładny dom wieczorową porą :)

 

Admetko jaką Ty masz rezydencję :rolleyes:

 

super:yes::yes::yes:

 

No normalnie Beverly Hills:):):hug:

Supeeeerrrrr!!

 

Aga,

 

Pięknie oświetlenie wyszło.

 

Imponująco prezentuje się teraz dom nocą.

 

Ślicznie :jawdrop:

 

Posesja obłędna również nocą :rolleyes:

 

Dzięki dziewczynki :hug:.

Jak zobaczyłam projekt domu z zewnątrz byłam zachwycona :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

I od razu wiedziałam że to jest TO :rolleyes:

Konstrukcja, dach, i przede wszystkim taras to mistrzostwo :rolleyes:(moim zdaniem :p)

Rozkład pomieszczeń był do bani ale jak widać trochę czasu na poprzestawianie ścianek i powstało fajne miejsce do życia :lol:

 

Powinnaś zbudować sobie drugi taras, w pewnym oddaleniu od domu, żeby móc siedzieć na nim z kawą i podziwiać hacjendę w całej okazałości :lol2::lol2::lol2:

 

:rotfl:

 

Na tych wykostkowanych kółkach skąd robiłam zdjęcia ma byc kiedys kiedyś w odległej przyszłości miejsce na murowanego, zakrytego grilla - więc będzie to możliwe :p

 

:lol2: widzisz Admetko, Panna Z. nowe wydatki Ci funduje...ale może lepiej pomyśl o tym, by za odpowiednią opłatą można by ten Twój domek podziwiać:lol2: zawsze na wydatki wnętrzarskie zarobisz:) :lol2:

 

Oj przydało by się :lol2:

Mam chwilowy zakaz kupowania czegokolwiek :(.

Bo dodatki do domu i trochę ciuchów jakie kupiłam uszczupliły mocno budżet na ogród :bash: :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pan treser zrobił mi niespodziankę i zabrał pieska na indywidualny spacer :p.

Ja miałam gratisową wolną godzinę na mieście :wiggle:

Podjechałam po mój obraz i zawiozłam go do ramiarza .

Wynegocjowałam jeszcze większy rabat - ale cena za wszystkie ramy dalej jest spora :(.

 

Dałam panu zielone światło na lustra do wiatrołapu i oprawienie obrazu.

 

To był pierwowzór - tkanina

 

http://i1.fmix.pl/fmi2351/c455c2f50028d2cf51974e26/zdjecie.jpg

 

Taki obraz namalował brat mojej fryzjerki, niestety uległ zniszczeniu bo chłopak nie miał miejsca w domu na to żeby go trzymać :(.

Powiedział że ze względu na to nie ma warunków na malowanie obrazów w tym formacie :(.

Temat jakoś zawisł w powietrzu :(

 

 

Tu jego dzieło

 

http://i1.fmix.pl/fmi637/040f75c90004494f51974e5f/zdjecie.jpg

 

 

Moja fryzjerka w zeszłym tygodniu zrobiła mi mega niespodziankę, wysłała zdjęcie nowego obrazu - taka zniej okazała się zdolna bestia :jawdrop:

 

To jej dzieło już u mnie w bagażniku :)

 

http://i2.fmix.pl/fmi677/cc28e2ca001271c4529049e7/zdjecie.jpg

 

Obraz spory 100/70 :o

 

I co sądzicie?

Chyba jest......hmmmmmmmm...taki mój :lol2:

 

A tu przymiarka ramy - będzie nowoczesna :lol:

 

http://i3.fmix.pl/fmi1511/f208c3f7000a4994529049eb/zdjecie.jpg

 

http://i3.fmix.pl/fmi242/03737b6c0029ebd6529049ee/zdjecie.jpg

 

Rama jest mocno wystająca, nazwijmy to głęboka :p.

I przez to obraz odbija się na jej ściankach - daje to fajny efekt...ciekawa jestem jak będzie na dużej powierzchni :rolleyes:

 

Cena :sick: - ale biorąc pod uwagę że jest to dożywotnie ubranie obrazu....................

 

Tutaj z inną ramką, małą, i o polowę tańsza..nie było by tak fajnie :(

 

http://i2.fmix.pl/fmi332/7d2651660028b46e529049f1/zdjecie.jpg

 

Planuję 3 obrazy na holu na ścianie przy drzwiach do spiżarni.

Kwadraty 25/25 cm.

I chyba dam taką samą ramę jak w salonie tylko mniejszą - będzie nawiązanie, a ramki będa grały z lampami nad wyspą :wiggle:

 

http://i2.fmix.pl/fmi272/ea6955ec002509a7529049f4/zdjecie.jpg

 

Wyżej ta planowana, niżej tańsza wersja ;)

 

W poniedziałek zawożę zaliczkę i czekamy na realizacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oświetlenie domu bardzo ładne! Nocną porą wygląda imponująco, jak cała Twoja posiadłość :yes:

 

Muszę napisać, że bratu fryzjerki obraz wyszedł bardzo ładnie, moim zdaniem ładniej niż oryginalna inspiracja! Strasznie szkoda, że się zniszczył...

Fryzjerka dobrze się spisała, ale to już nie to samo... Jeśli jesteś zdecydowana i podoba Ci się ten obraz, myślę, że porządna rama podniesie jego atrakcyjność, w skromnej ramie będzie taki... no... trochę jak wyposażenie pizzerii...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...