Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak połączyć klasykę z nowoczesnością...?


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A ja wczoraj miałam przyjemność odwiedzić naszą Agę na jej włościach :wiggle:

 

Gospodyni to super dziewczyna, uśmiechnięta, otwarta, jakby znało się ją od lat. Chłopcy rozkoszni, z Oskarem narysowaliśmy 2 torty :D

Miałam też okazję poznać Marcina. Chłopak odwalił kawał dobrej roboty - wszystko jest przepięknie wykonane.

Dom oczywiście robi wrażenie już od wejścia. Jest usytuowany na na wzniesieniu, przy lesie, działka taka, że drugi domek by się zmieścił. Środek - jak ktoś już zauważył wcześniej - bardzo przestronny i jasny, ale nie aż tak ogromny jak się wydaje na fotkach :) Lampy kuchenne absolutnie mnie zachwyciły, zapewniam też, że płytki buźki ani trochę nie straszą, są świetnie wykonane i fajnie się je ogląda. Meble kuchenne do pozazdroszczenia, to samo gigantyczny stół, u mnie zająłby pewnie cały salon. Pokoje chłopaków wielkie i kolorowe, ale co najważniejsze - nie pstrokate. Łazienka navy :jawdrop: nie wyobrażam sobie tam lepiej trafionego koloru. Płytki i armatura też śliczne. Podobnie czarno-biało-czerwona toaleta. Mogłabym tak wymieniać i wymieniać...

 

Dzięki Aga i jak mówiłam zapraszam kiedyś do mnie :hug:

 

 

PS Rozplątałam reniferki. Są cuuudne! :wiggle:

I pasują mi idealnie na kuchenny karnisz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oświetlenie domu bardzo ładne! Nocną porą wygląda imponująco, jak cała Twoja posiadłość :yes:

 

Muszę napisać, że bratu fryzjerki obraz wyszedł bardzo ładnie, moim zdaniem ładniej niż oryginalna inspiracja! Strasznie szkoda, że się zniszczył...

Fryzjerka dobrze się spisała, ale to już nie to samo... Jeśli jesteś zdecydowana i podoba Ci się ten obraz, myślę, że porządna rama podniesie jego atrakcyjność, w skromnej ramie będzie taki... no... trochę jak wyposażenie pizzerii...

 

Zniszczył się? To okropne! :eek: bo bratu fryzjerki wyszedł pięknie... No i niestety, przy jego wersji, obraz fryzjerki wypada dużo gorzej :(

 

A rama koniecznie ta głęboka. Ta tania wygląda... no, tanio ;) Jak oprawa obrazka ze sklepu "wszystko za 5 zło" ;)

 

Dziewczynki naprawdę ten obraz jest gorszy????

Mnie w obrazie brata nie podobała się ta niebieska kratka po prawej :(.

Obraz Patrycji jest takim odwzorowaniem - ona jest bardzo dobra w przerysowywaniu, a brat ma taką nazwijmy to lekką kreskę :rolleyes: - potrafi sam wyczarować cuda ołówkiem :yes: - i to widać w jego obrazie......................jego pracy nie da się odratować a on nie ma warunków do rysowania obrazów w takich formatach :(

 

A ja wczoraj miałam przyjemność odwiedzić naszą Agę na jej włościach :wiggle:

 

Gospodyni to super dziewczyna, uśmiechnięta, otwarta, jakby znało się ją od lat. Chłopcy rozkoszni, z Oskarem narysowaliśmy 2 torty :D

Miałam też okazję poznać Marcina. Chłopak odwalił kawał dobrej roboty - wszystko jest przepięknie wykonane.

Dom oczywiście robi wrażenie już od wejścia. Jest usytuowany na na wzniesieniu, przy lesie, działka taka, że drugi domek by się zmieścił. Środek - jak ktoś już zauważył wcześniej - bardzo przestronny i jasny, ale nie aż tak ogromny jak się wydaje na fotkach :) Lampy kuchenne absolutnie mnie zachwyciły, zapewniam też, że płytki buźki ani trochę nie straszą, są świetnie wykonane i fajnie się je ogląda. Meble kuchenne do pozazdroszczenia, to samo gigantyczny stół, u mnie zająłby pewnie cały salon. Pokoje chłopaków wielkie i kolorowe, ale co najważniejsze - nie pstrokate. Łazienka navy :jawdrop: nie wyobrażam sobie tam lepiej trafionego koloru. Płytki i armatura też śliczne. Podobnie czarno-biało-czerwona toaleta. Mogłabym tak wymieniać i wymieniać...

 

Dzięki Aga i jak mówiłam zapraszam kiedyś do mnie :hug:

 

 

PS Rozplątałam reniferki. Są cuuudne! :wiggle:

I pasują mi idealnie na kuchenny karnisz :D

 

Dropku baaaaaaaaaaaaaardzo dziękuję za tyle pozytywnych słów :hug: :hug: :hug:.

Mam nadzieję że Oskar Cię nie wymęczył :lol2:

Ja wczoraj przez ten rodzinny obiad zapomniałam napisać o Twojej wizycie :oops::oops::oops::oops:

 

Było cudownie, ja troszku odpoczęłam i się zrelaksowałam w Twoim towarzystwie :hug: :hug: :hug:.

 

Bardzo się cieszę że mnie odwiedziłaś i mam nadzieję że będziemy się częściej widzieć jak będziesz przejazdem :lol:.

Ja czekam na możliwość rewizyty :rolleyes:, jak tylko uda mi się w tym moim zwariowanym harmonogramie wyrwać to przyjeżdżam :cool: do Ciebie :)

 

 

Aga mam pytanie? Dlaczego belki,odeskowanie i wełna Wam spleśniała i zgniła? Mieliście zalożona membrane pod wata? Mieliście wstawione okna?

 

Hej natalek :bye:.

Ale stare dzieje wygrzebałaś :o ;).

 

O tą całą membranę musze dopytać - bo nawet nie wiem o co chodzi :p.

Ale główną przyczyną było to że nie zdążyli nam wstawić właśnie w tym miejscu okna :sick:.

I to była główna przyczyna :(, mimo grzania wielką dmuchawą dostała się tam wilgoć i takie były skutki :(.

Chłopaki to wysuszyli i posmarowali jakimś specyfikiem bakteriobójczym i nie ma po tym śladu - wiemy bo mamy wgląd na dach przez strych :yes:

Edytowane przez admete
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga domek nocą prezentuje się świetnie :yes::cool:

Jeśli chodzi o obraz ,to zgadzam się z dziewczynami ,mnie też ten od brata fryzjerki podobał się dużo bardziej ;) ,szkoda ,że uległ zniszczeniu :(

Mówisz ,że u siebie nie ma warunków ,a nie mógłby narysować go u Ciebie ???

Ściskam :hug:

 

Olu dzięki za oświetlenie :)

A co do obrazu, ten od fryzjerki już u ramiarza ;)

A brata chyba bym na tyle czasu nie zaciągnęła do siebie, jest w okresie młodzieńczej miłości :p - i każdą wolną chwilę spędza u swojej dziewczyny :p.

Patrycja toczy o to z nim boje bo zawala przez to szkołę :p

 

 

Rany ale pogoda :sick:.

U nas od rana leje deszcz ze śniegiem :(.

Skończyła się ładna pogoda i trzeba czekać do wiosny :(.

 

Wczoraj o 16 tak sobie myślałam że w lato jest to godzina gdzie człowiek się zastanawia gdzie by tu jeszcze wyjść/pojechać a w zimę czeka się już do wieczora żeby położyć się spać jak niedźwiedź :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi Aga a ramy będą już na święta? Co do obrazu to ja zawsze mówię, że "czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal" czyli pewnie jakbyś nam nie pokazała tego obrazu malowanego przez brata to uznałybyśmy że ten siostry jest idealny i jedyny :yes::p Dla mnie podobne, jedynie kolor niebieski jest inny, ten brata bardziej granat (chyba, że to lampa tak rozjaśniła to siostrzane dzieło) Jak powiesisz w ramie (oczywiście dla mnie też ta głęboka) to będzie pięknie:yes::yes: Ogród z oświetleniem - moje marzenie :D:D Jak z katalogu :yes::yes:

Miłego dnia mimo deszczu :hug::hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admetka fotki wieczorą porą takie :jawdrop:piękne rezydencja, na tle pięknego drzewostanu. jak w filmie jakimś:)

 

Kochana bardzo Ci dziękuję :hug:

 

Hi Aga a ramy będą już na święta? Co do obrazu to ja zawsze mówię, że "czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal" czyli pewnie jakbyś nam nie pokazała tego obrazu malowanego przez brata to uznałybyśmy że ten siostry jest idealny i jedyny :yes::p Dla mnie podobne, jedynie kolor niebieski jest inny, ten brata bardziej granat (chyba, że to lampa tak rozjaśniła to siostrzane dzieło) Jak powiesisz w ramie (oczywiście dla mnie też ta głęboka) to będzie pięknie:yes::yes: Ogród z oświetleniem - moje marzenie :D:D Jak z katalogu :yes::yes:

Miłego dnia mimo deszczu :hug::hug:

 

Madziu dzięki za obraz :hug:.

Wczoraj wpłacałam zaliczkę na ramy do wiatrołapu i do obrazu - ponoć powinny być w tydzień :o :wiggle:

Na resztę musimy poczekać bo jeszcze czeka nas wizyta stolarza na początku grudnia, trzeba mu zapłacić i zostajemy bez kasy :(.

Idzie okres grzewczy, który wciągnie gotówkę więc nie wiem co będzie z ogrodem - znowu przesunięte prac a ja całe lato w chwastach? :bash:.

Musze chyba puścić totka :p

 

Aga, a ja się wyłamię z ogólnych opinii :p

Mnie się bardziej podoba wersja fryzjerki.

Ta niebieska strona jest u niej subtelniejsza.

W wersji brata zbyt mocno dominowała moim zdaniem.

 

Aniu i dzięki Bogu bo dziewczyny mnie podłamały :p

 

I to jest to co mi się w obrazie Karola nie podobało - spierniczył tą kratkę, próbował ją poprawiać i wyszło jak wyszło.

Za to Pati narysowała ją tak że na żywo czuć perspektywę - widać głębię -na zdjęciu chyba tego nie da się zauważyć - obraz musi wisieć.

Już niedługo zawiśnie więc zobaczymy finalny efekt.

 

Myślałam o Tobie od rana - a tu jesteś :hug:.

Ty znowu zabiegana????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie obie albo i trzy wersje są ok z tkaniną włącznie :D. Aga, pamiętaj, Ty tu urządzisz :). Co się stało to się nie odstanie!

 

Cofnęłam się kilka stron i zobaczyłam komodę- zaj...sta , po prostu :jawdrop:

dodatki też śliczne dokupiłaś a zwłaszcza te bombeczki z mapami:yes:

Ramka jak dla mnie ta pierwsza, daje fajny efekt z tym odbiciem :yes:

 

Dziewczynki jak fajnie że zajrzałyście :hug:.

Ostatnio mniej nas na fm :(.

Ja nie mam zupełnie czasu chodzić po wątkach :(.

Do siebie zaglądam....bo to moja fantastyczna odskocznia sprawiająca mi ogromną przyjemność :) - ale zawsze na biega i w pośpiechu :(.

Miałam mieć więcej czasu jak ogród odejdzie jesienną porą a tu jest jak zawsze :p.

 

Yokasiu dzięki za obraz :hug:

 

Mróweczko cieszę się że wszystko się podoba :).

Więcej ozdóbek w tym roku nie dokupię - kompletny brak funduszy :( - mam nadzieję że z tego co mam uda mi się wyczarować świąteczny nastrój :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj i przedwczoraj latałam jak mały samochodzik załatwiając tysiąc różnych dziwnych spraw :p.

Wieczorem padałam jak kawka :p.

Ja się zastanawiam, jak ja bym znalazła czas na to wszystko gdybym pracowała???

Zawsze jest coś do załatwienia.

Teraz dochodzą wizyty u lekarzy, dentysta(lapisowanie ząbków), ćwiczenia na stópki na rehablilitacji.

Wczoraj ujeździłam się żeby kupić wkładki do butów - do zimowych i do trepków :p.

Oskarowi kupiłam 2 pary trepeczków mierząc wkładkę od zimowych butów i okazało się że 2 pary za duże :p.

Muszę zrobić jeszcze jeden kurs po mniejsze rozmiary i dokupić mniejsze wkładki ;).

Igorek też dostał buciki z wkładkami :).

 

Igi wreszcie sam z siebie wyraził chęć nauki siadania na nocniku - więc mamy z mamą kolejną zabawę, pilnowania sadzania na nocnik :p.

Ale to dobrze bo najwyższy czas pozbyć się pieluch :p.

Oskar w jego wieku juz od pół roku siedział na nocniku.

Jak się nauczy dojdzie mi kolejny obowiązek nocnego wysadzania - bo tak jak Oskar nie sikał w ogóle w nocy, a rano trzeba go było siłą zmuszać do załatwienia, tak Igor niestety siusiu w nocy robić musi :p.

 

Ale mam postęp w spaniu.

Dziewczyny które pamiętają moje męczarnie z niewysypianiem się będą wiedziały jak jestem szczęśliwa :wiggle:.

Wstaję tylko raz zrobić mleko koło 3-4, potem Igor śpi do 8.

Ja wstaję zazwyczaj o 6 żeby zdążyć wypić kawkę i naszykować się przed wyjściem do przedszkola.

Ale jak Oskar zostaje w najbliższym czasie w domu - wreszcie mam spokojną głowę i mogę spać do bólu.

Dziś zaszalałam i spałam do za 10 7 :wiggle:

 

Zostawiałam wczoraj Oskara w domu, bo za 1,5 tyg w mikołaja idziemy na ten zabieg usuwania migdała.

Ma lekki katar i pokasłuje więc lepiej dmuchać na zimne ;)

 

Dziś sama z chłopakami i psem :p.

Mam nadzieję że mnie moje łobuzy nie wykończą a mnie uda się coś zrobić w domku :)

Niektóre pudła z garderoby leżą po pokojach jeszcze nie rozpakowane :o.

 

Spróbuję przy moim towarzystwie uprzątnąć chałupkę i zrobić wreszcie zdjęcia listwom na dole - nie wykluczone że będą to kadry :lol2:

 

Jestem z nich bardzo zadowolona :yes:. Kolor bardzo pasuje do całości :)..obawiałam się go w salonie ale jest dobrze.

Mam nadzieję że na zdjęciach będzie to widać i będziecie mogli to ocenić :p.

 

 

Miłego poranka życzę wszystkim :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mała nowość :p.

Zamówiliśmy nowy stojak na miski dla psa :p.

Jakby nie było należy do elementów wystroju wnętrz :lol2:., więc wypadałoby żeby był i ładny i funkcjonalny :rolleyes:

 

Nie ma dużego wyboru w tym temacie ;).

Z poprzedniego stojaka 1 wyrósł, 2 Sivo stłukł jedna miskę wskakując na blat kuchni, a druga ja myjąc w zlewie.

 

Zamówiliśmy cuś takiego :)

 

http://i1.fmix.pl/fmi804/98e613f900299f185295a16c/zdjecie.jpg

 

Będzie idealny :rotfl:

 

Ok zmykam do dzieci :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś ja czekam na obraz w ramie, dopiero wtedy chyba bedzie widac jego zalety :yes:

 

 

Mam nadzieję że góra tydzień i obraz będzie wisiał :wiggle:

 

Miska dla pas elegancka :D

 

:lol:

 

Miłego dnia :hug:

 

Wzajemnie :hug:.

Myślałam że mnie będzie się nudzić a tu już 15 :o a ja w sumie nic w domu nie zrobiłam - ale tak to jest z trójką dzieci :p

 

W życiu nie nadrobię :) Ależ się u Koleżanki dzieje! W sumie mnie to nie dziwi, bo zawsze było "z przytupem" :) Dom z dalszej perspektywy tak, że dech zapiera :D

Postaram się nadrobić przynajmniej zdjęcia. Na razie jestem gdzieś w okolicy ram ;)

 

Kogo moje oczka widzą :wiggle: :hug: :hug: :hug:

 

Dziękować za domek.

Aniu troszkę nowości doszło :yes:.

Coś tam działamy, chociaż w lato był zastój bo ja wsadzałam kwiatki i walczyłam z chwastami :bash:

 

Lecę do Ciebie :lol:

 

Chciałam jeszcze dodać, że to niesprawiedliwe, że niektórzy mają TAKIE widoki za oknem, a inni muszą oglądać sąsiadów w sypialni ;)

 

:rotfl:

 

Dlatego zakochałam się w tej działce.........ta i żadna inna :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdążyłam zrobić parę zdjęć listew, i nowości u Oskara :p

 

Doszła u niego szuflada z ikei, poduszki w słynnych poszewkach z Biedronki :p i 3 ramki koło łóżka.

Jestem w trakcie wybierania zdjęć z okresu 2,5 lat - wywołałam kilka zdjęć jak Igor się urodził i nic nie przebierałam przez tyle czasu :o.

Mam nadzieję że zdążę zrobić albumy ze zdjęciami chłopaków jako prezenty dla dziadków na święta :)

 

Na biurku rozłożone, układane codziennie ze mną puzzle 1000 kawałków :p

 

http://i1.fmix.pl/fmi1205/74825656001f4dc15295f606/zdjecie.jpg

 

Nie umiem układać poduszek :p

 

http://i2.fmix.pl/fmi261/d350cc0b000379f85295f60a/zdjecie.jpg

 

http://i3.fmix.pl/fmi2874/3adca3f0002614475295f60e/zdjecie.jpg

 

http://i1.fmix.pl/fmi301/10204bd60023048b5295f610/zdjecie.jpg

 

Na powieszenie ramek w ten sposób wpadłyśmy razem z Dropką jak u mnie była :wiggle:

Wejdą tam malutkie zdjęcia więc na tej wysokości chłopakom będzie fajnie na nie patrzeć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam na szybciutko :)

Po pierwsze primo, cieszę się z Twojego postępującego wysypiania się i z nocniczkowych postępów (już nie Twoich :p). Po drugie primo, psi stojak z michami elegancki, ale czy będzie stał stabilnie, kiedy psina rozpędzona w biegu łapczywie wepchnie do niego swą kudłata mordę? Wiem jakiej siły nabiera mój kot, gdy stawka toczy się o kolację, a co dopiero taki ogromny i pełen energii psiak ;)

Po trzecie primo - czekam na powieszony obraz. Jestem pewna, że gdy zostanie spionizowany i umieszczony w głębokiej ramie, zyskam na niego nowe spojrzenie ;)

Pozdrawiam i sciskam :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...