Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak połączyć klasykę z nowoczesnością...?


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja tam na szybciutko :)

Po pierwsze primo, cieszę się z Twojego postępującego wysypiania się i z nocniczkowych postępów (już nie Twoich :p).

 

:lol:

 

Po drugie primo, psi stojak z michami elegancki, ale czy będzie stał stabilnie, kiedy psina rozpędzona w biegu łapczywie wepchnie do niego swą kudłata mordę? Wiem jakiej siły nabiera mój kot, gdy stawka toczy się o kolację, a co dopiero taki ogromny i pełen energii psiak ;)

 

Nie ma szans :lol2: - póki co ;)

Stojak jest z żelastwa - czyli kowalstwo artystyczne :lol2:

Waży z opisu około 5 kg - więc naprawdę ciężko będzie mu go ruszyć :yes:

 

Stojak już przyszedł -był wypróbowany i psisko ładnie jadło, a stojak nie latał :)

 

Po trzecie primo - czekam na powieszony obraz. Jestem pewna, że gdy zostanie spionizowany i umieszczony w głębokiej ramie, zyskam na niego nowe spojrzenie ;)

 

Oby oby :yes: :)

 

Pozdrawiam i sciskam :hug:

 

:hug: :hug: :hug:

 

Aż mi się w głowie zakręciło od nowości :popcorn: wszystko super pasuje,

 

Dzięki :)

 

szkoda, że nie znalazłam wcześniej takiego łóżka autka, a teraz musztarda po obiedzie :bash:

 

:(

 

A już kupiliście inne?

:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admetko widzę zaszalałaś po wątkach:D

 

:yes: Jak za starych dobrych czasów :lol:

Od miesiąca o tej godzinie licytowałam używane klocki duplo na prezenty dla chłopaków.

Ciężko było powiedzieć sobie stop :p- ale mam już tyle okazów i musze je zdążyć umyć przed Mikołajem i porozdzielać :)

 

zawsze jak patrzę na Twoje fotki to powala mnie Wasza przestrzeń, chłopaki mają chyba większe pokoje niż cała moja strefa dzienna:D pomysł z ramkami okularami bardzo fajny-mi nawet teraz wydał się "zakończony" a jeszcze piszesz, ze będą w środku zdjęcia:) super;D

 

Wiesz że pokój Oskara to metraż naszego poprzedniego mieszkania :o :o :o.

Sama się dziwię jak my daliśmy radę si,e tam pomieścić :o

 

Dzięki za rameczki :rolleyes: - to najfajniejsze ze wszystkich które kupiłam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, świetnie te ramki okularki wyglądają przy łóżku :jawdrop:

 

Nasze miski ciągle całe, ale pewna różnica między korzystającymi jest :rotfl:

 

W sobotę przyjdzie do mnie takie oświetlenie choinkowe:

http://www.ikea.com/pl/pl/images/products/strala-oswietlenie-do-wnetrz--lampek__0210081_PE363547_S4.JPG

Zobaczymy, ile jest warte ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admetko widziałam, że pytałaś u Ilutka o lampki led- ja tealighty i świece led kupowałam w tchibo.

jeśli zdecydujesz się na zakup online to ostatnio polecam płatność przy odbiorze, bo ostatnie zamówienie dostałam niepełne i już 3 tygodnie bujam się ze zwrotem na konto:( 5 interwencji telefonicznych, mailowych i ciągle mnie przepraszają, mówią, że teraz to już na bank szybki zwrot będzie, zainterweniuje przełożony przełożonych, a tu d....a:sick:

w szoku jestem sama bo do tej pory na obsługę nie mogłam złego słowa powiedzieć:no:

 

O dzięki :).

Zaraz sobie zobaczę czy jeszcze są:).

A sprawa z Twoją przesyłką :sick: :(

 

Aga, świetnie te ramki okularki wyglądają przy łóżku :jawdrop:

 

 

Dzięki :).

To był spontaniczny wybór i jak widać trafny :lol:.

Czegoś tam brakowało - a teraz jest od razu weselej :wiggle:

 

Nasze miski ciągle całe, ale pewna różnica między korzystającymi jest :rotfl:

 

 

Oj co prawda to prawda :lol2:

Bydle się robi z tego naszego zwierza :o.

Co ja myślałam kupując te małe miseczki :p ...........że mini będzie wiecznie.

Zobaczysz zaraz jakie teraz dostał michy :lol2:

 

W sobotę przyjdzie do mnie takie oświetlenie choinkowe:

http://www.ikea.com/pl/pl/images/products/strala-oswietlenie-do-wnetrz--lampek__0210081_PE363547_S4.JPG

Zobaczymy, ile jest warte ;)

 

Cudo!!!!

Oby były takie ładne na żywo :yes: :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaległe zdjęcia garderoby :)

Ciężko zrobić zdjęcie ;)

 

 

http://i3.fmix.pl/fmi2565/a8645b8e0020ae915298e56e/zdjecie.jpg

 

http://i2.fmix.pl/fmi351/4afda549001adcf15298e57a/zdjecie.jpg

 

http://i2.fmix.pl/fmi409/d9c04664001c4fac5298e57d/zdjecie.jpg

 

 

Ponoć za 2 tygodnie ma być ławeczka i reszta szafek z garderoby :)

Lustro chyba zamówimy dopiero po nowym roku :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miseczki - na początku przeraziła mnie ich wielkość :lol2:.

Ale jak Silvo podszedł i wyobraziłam sobie ile jeszcze urośnie - to zmieniłam zdanie - są w sam raz :lol2:

 

http://i1.fmix.pl/fmi444/a77b5ec70003da8b5298f9a6/zdjecie.jpg

 

http://i1.fmix.pl/fmi1467/a6ea43400019c1ee5298f9a9/zdjecie.jpg

 

http://i1.fmix.pl/fmi1282/94c2f5e9001381cd5298fb26/zdjecie.jpg

 

http://i3.fmix.pl/fmi1104/07d1b4e900019a915298fb28/zdjecie.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okularki-ramki super:)fajnie się prezentują,michy wyglądają na duże:p ale jak pies dorośnie to może trzeba będzie nakładać we dwie ha ha żeby się najadł,ściana w garderobie super,jeszcze jak będzie ławka i to lustro to będzie niesamowity efekt,na temat obrazu na razie się nie wypowiadam,poczekam aż zawiśnie,tak na fotce z bagażnika to cięzko stwiedzić...kupowałaś już gdzieś wkłady do poszewek?miłego wieczoru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Garderoba super, okularki świetnie się wpasowały, naprawdę idealnie, miski i psiak też widać, że komponują ci się pięknie z resztą domku:-) Chociaż ja cię podziwiam z tym psiakiem. Nie dosyć, że masz tyle roboty, to jeszcze znajdujesz czas dla niego i znosisz spokojnie to co napsoci. Ja chyba nie mam takich nerwów. Jakby mi zwierzak poobgryzał nowe nogi etc., to bym chyba się zapłakała. Także szacunek koleżanko:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obu tylko tyle chrupków leżało podczas jedzenia:P :lol2: Aga, pies piękny. Miski pasują do lampionów, ale też bym przestawiła, bo inaczej regularne machanie ścierczką Cię czeka...Garderoba z czarną ścianą - bajka. Co to za farba? Szacun dla malarza, bo w świetle flesza nie widać na niej maziajów. Dobrze pamiętam, że na niej będzie lustro w złoconej ramie? Będzie świetnie! Edytowane przez Justynka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michy rewelacja. Pies przystojniak przesympatyczny :)

Ja jednak odsunęłabym w inne miejsce lampiony, bo mam wrażenie, że będą całe uciapane :D

 

 

 

 

I tak właśnie jest :rotfl:

Ale to najbezpieczniejsze miejsce dla nich :p.

Gdzie indziej narażone są na potłuczenie :(

 

Bardzo jestem ciekawa kolejnych elementów w garderobie. Ściana jest czarna?

 

Czarna :yes:

 

Aga bardzo stylowe :yes: ale chrupki porozrzucane :sick:

 

Porozrzucane w ferworze jedzenia :p.

Jak wyczyścił miskę, wyczyścił i podłogę :lol2:

 

 

 

Ma psu spod pyska wybierać.

Daj skończyć posiłek :p

 

Aga, fakt, te miski bardziej gabarytowo do Twojej miniaturki pasują :rotfl:

 

:)

 

okularki-ramki super:)fajnie się prezentują,michy wyglądają na duże:p ale jak pies dorośnie to może trzeba będzie nakładać we dwie ha ha żeby się najadł,ściana w garderobie super,jeszcze jak będzie ławka i to lustro to będzie niesamowity efekt,na temat obrazu na razie się nie wypowiadam,poczekam aż zawiśnie,tak na fotce z bagażnika to cięzko stwiedzić...kupowałaś już gdzieś wkłady do poszewek?miłego wieczoru

 

Niestety nie kupiłam jeszcze wkładów :(.

Miałam podjechać jeszcze do jednego sklepu u nas w Kielcowie, ale nigdy nie jest mi tam po drodze :(.

Jak tam nie będzie to chyba zostaje Jysk ;)

 

Zapomniałabym o ścianie!

Czad :yes:

 

Dzięki :D

Tak jak Twoja :lol: :hug:

 

Garderoba super, okularki świetnie się wpasowały, naprawdę idealnie, miski i psiak też widać, że komponują ci się pięknie z resztą domku:-) Chociaż ja cię podziwiam z tym psiakiem. Nie dosyć, że masz tyle roboty, to jeszcze znajdujesz czas dla niego i znosisz spokojnie to co napsoci. Ja chyba nie mam takich nerwów. Jakby mi zwierzak poobgryzał nowe nogi etc., to bym chyba się zapłakała. Także szacunek koleżanko:-)

 

Oj wcale nie znoszę spokojnie :(.

Ale cóż zrobić :(.

Za 2-3 lata trzeba będzie wszystko odnowić po dzieciach i psie :p

 

Z Silvo już jest ciut lepiej....wczoraj kupiła mu wielką wołową kość, obgotowałam a pies tak się zmęczył nad nią że jak mu ją o 21 zabraliśmy to padł i spał do rana :lol2:

 

 

Obu tylko tyle chrupków leżało podczas jedzenia:P :lol2: Aga, pies piękny. Miski pasują do lampionów, ale też bym przestawiła, bo inaczej regularne machanie ścierczką Cię czeka...Garderoba z czarną ścianą - bajka. Co to za farba? Szacun dla malarza, bo w świetle flesza nie widać na niej maziajów. Dobrze pamiętam, że na niej będzie lustro w złoconej ramie? Będzie świetnie!

 

Ściana malowana flugerem, zwykła czarna farba w macie :)

A co do ścian - wszystkie mamy takie wyśmigane :lol:

Marcin jest tak dokładny że nie oddałby ściany która by nie była zrobiona dokładnie pod poziomicę :)

 

Aga sciana super:rolleyes: którą farbą malowaliście ?? ja planuję czarny komin w kuchni więc zbieram informacje....

 

Ivy farba jak wyżej :).

Polecam bo efekt jest super!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...