Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak połączyć klasykę z nowoczesnością...?


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aga ile fotek :rolleyes::rolleyes: Gdzie Ty masz brudne ściany, ja nie widzę :no::no: Listwy to super wykończenie domu. U Ciebie zawsze wszystko przemyślane więc efekt jak zawsze idealny :p Miski extra dobrane:lol2: Takie rzeczy to tylko na forum- czarno-żółte rybki do wnętrz i" eleganckie" miski :lol2::lol2: Oczywiście ja się temu nie dziwię, bo wszyscy się śmieją, że ja wybrałam kolor samochodu pod kolor przyszłej kostki i elewacji :p:P

Pokoje chłopaków i ramki okulary też bardzo mi się podobają:yes: Jestem na etapie szukania inspiracji, jak urządzić pokoik naszemu maluchowi. Dla dziewczynek jest tyle możliwości, dla chłopaka trzeba się naszukać (chyba że się mylę i nie wiem gdzie patrzeć :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rasowa ściana w garderobie z e złotym lustrem będzie czadowo:rolleyes:

 

czy ja dobrze pamiętam ,ze miałaś na chwileczkę w domu kiedyś taką lampę;

http://www.kosmicznelampy.pl/Sklep/Zyrandole/Lampa-Elstead-PIMLICO-PM6-PN,2,0,1207,14070.htm

pamiętasz może na której stronie masz jej fotki? ( stoje przed wyborem lampy do salonu nad stół , i cięzki to temat , lampy drogie a i do końca zdecydowac się nie mogę) pozdrawiam frania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

admete, jestem gdzieś w połowie wątku, ale przeskoczyłam na chwile na koniec i.... WOW ale zdjęcia! obejrzałam tylko pierwsz 2, bo nie chcę sobie psuć całej niespodzianki patrzenia jak coś powstaje i przekształce sie od początku:)

 

przepraszam, że u Ciebie, ale sprawa bardzo pilna a u mnie nie zagląda tyle osób, mam nadzieję, że się nie obrazisz, ale jak coś to szepnij słówko a usunę

poszukuje pilnie plytek lazienkowych z listwa i cokolikiem. Kolor bialy (niestety np cisa jest taka bardziej ecru) ktokolwiek cos? Plytka najlepiej 30x70 albo cos kolo tego. Potrzebuję takie wymiary, by listwa+płytka+cokół były na wysokość obudowy geberitu, czyli koło 95cm.

Bardzo dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga ile fotek :rolleyes::rolleyes: Gdzie Ty masz brudne ściany, ja nie widzę :no::no:

 

Oj są są :yes:

I jeszcze w niektórych miejscach poobgryzane przez Silvo :o.

Zżarł mi listwę przy schodach :sick:

 

Listwy to super wykończenie domu. U Ciebie zawsze wszystko przemyślane więc efekt jak zawsze idealny :p

 

 

 

Dzięki :rolleyes:

 

Miski extra dobrane:lol2: Takie rzeczy to tylko na forum- czarno-żółte rybki do wnętrz i" eleganckie" miski :lol2::lol2: Oczywiście ja się temu nie dziwię, bo wszyscy się śmieją, że ja wybrałam kolor samochodu pod kolor przyszłej kostki i elewacji :p:P

 

:rotfl:

 

Pokoje chłopaków i ramki okulary też bardzo mi się podobają:yes: Jestem na etapie szukania inspiracji, jak urządzić pokoik naszemu maluchowi. Dla dziewczynek jest tyle możliwości, dla chłopaka trzeba się naszukać (chyba że się mylę i nie wiem gdzie patrzeć :) pozdrawiam

 

Wiesz co nie mam konkretnego miejsca skąd mam inspiracje ;).

Mogę powrzucać Ci moje, które wklejałam w trakcie tworzenia pokoi chłopaków :0.

W jakim stylu chcesz go urządzić? :popcorn:

 

piękne listwy !!! I proste, bez zdobień - cudowne :). .

 

Dzięki za listewki :)

 

Psiak pasuje idealnie (moje sierści tez się zgrały z kolorami w domu :) )

 

Nie ma jak wszechstronne urządzanie :lol2:

 

ściana w garderobie CZAD !!!!!!

Czekam na ciąg dalszy garderoby :)

 

Ja ją kocham :rolleyes:

I czekam cały czas na stolarza, żeby wreszcie zakończyć porządki w szafach :mad:

 

rasowa ściana w garderobie z e złotym lustrem będzie czadowo:rolleyes:

 

 

Dzięki :)

 

czy ja dobrze pamiętam ,ze miałaś na chwileczkę w domu kiedyś taką lampę;

http://www.kosmicznelampy.pl/Sklep/Zyrandole/Lampa-Elstead-PIMLICO-PM6-PN,2,0,1207,14070.htm

pamiętasz może na której stronie masz jej fotki? ( stoje przed wyborem lampy do salonu nad stół , i cięzki to temat , lampy drogie a i do końca zdecydowac się nie mogę) pozdrawiam frania

 

Miałam bardzo podobną z amplexu

 

http://i2.fmix.pl/fmi856/44238b7f002434b4511161ca/zdjecie.jpg

 

http://i1.fmix.pl/fmi1648/74234670001cc9255123df29/zdjecie.jpg

 

admete, jestem gdzieś w połowie wątku, ale przeskoczyłam na chwile na koniec i.... WOW ale zdjęcia! obejrzałam tylko pierwsz 2, bo nie chcę sobie psuć całej niespodzianki patrzenia jak coś powstaje i przekształce sie od początku:)

 

 

Domi bardzo dziękuję, i cieszę się że mój wątek jest ciekawą lekturą :) :hug:

 

przepraszam, że u Ciebie, ale sprawa bardzo pilna a u mnie nie zagląda tyle osób, mam nadzieję, że się nie obrazisz, ale jak coś to szepnij słówko a usunę

poszukuje pilnie plytek lazienkowych z listwa i cokolikiem. Kolor bialy (niestety np cisa jest taka bardziej ecru) ktokolwiek cos? Plytka najlepiej 30x70 albo cos kolo tego. Potrzebuję takie wymiary, by listwa+płytka+cokół były na wysokość obudowy geberitu, czyli koło 95cm.

Bardzo dziękuję

 

Ja kojarzę tylko moje płytki, innych chyba nie znalazłam, albo cena była :sick:

W dolnej łazience navy mam tą serię

 

Aga,

 

Listwy wyszły super. Jednak jak taka "kropka nad I" dużo daje. :rolleyes:

 

 

Dziekować :)

 

Niestety Psiunio kradnie całą uwagę i wszystkie ohy :lol2:

 

Taki los :rotfl:

Ładny to on jest ;), ale żeby jeszcze szybciej mądrzał :rotfl:

 

Aga listwy jak zwykle strzał w 10, jak zawsze inne i mające to cos. Piesio cudowny!!

 

Ściana w garderobę git!!

 

Emilko baaaaaaaaaaaaaaaardzo dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam wczoraj w tikeju oddać parę rzeczy kupiłam trochę drewnianych zabawek na prezenty dla dzieciaków znajomych

Na szczęście z ozdób świątecznych nic już nie dorzucili i nie nadszarpnęłam budżetu :p.

Przytachałam wage kuchenną do przymiarki.

Ale wraca z powrotem, trochę licha jest, ten niebieski na tarczy mi nie pasuje i cenę ma taką jak w necie :(.

Ale wiem czego szukać :)

 

http://i2.fmix.pl/fmi1746/e4076a7b0025b995529d7924/zdjecie.jpg

 

Byłam też w empiku bo mają 25% obnizki prawie na wszystko :wiggle:

 

Kupiłam sobie kalendarz z Marylin na nowy rok :).

4 rozkręcane bombeczki na cukierki dla chłopaków.

Dokupiłam 2 komplety okrągłych ramek do Oskara - bo na wąskiej ściance u Oskara wymyśliłyśmy z Dropką zrobić bąbelkową ścianę :) :) :)

 

Przytachałam też słoje na ciasteczka - sa super!!!!1 i w zarabistej cenie!!!!!!

 

http://i1.fmix.pl/fmi76/6bb23ceb002c8982529d7936/zdjecie.jpg

 

http://i3.fmix.pl/fmi2309/ea7faefc00004d4b529d7938/zdjecie.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Aga:wiggle: Emilka przypomniała mi o ścianie w garderobie :p Też miałam napisać, że jest czadowa (co za słowo) :rolleyes: Super a jak dojdzie lustro to już w ogóle!! Waga faktycznie chyba nie bardzo, szczególnie przez ten niebieski....jakoś nie do Ciebie. Za do pojemniki świetne, pisałam już gdzieś gdzieś indziej :rolleyes:, że też szukałam jakiegoś bo mimo że nie lubię zbyt wielu rzeczy na blacie w kuchni, to u mnie jakoś tak zbyt sterylnie się zrobiło, więc chyba też wezmę sobie pojemnik:rolleyes: A który rozmiar urzekł Cię najbardziej, żeby fajnie wyglądał, ale nie był zbyt duży i zbyt mały -co za pytania od rana hehe Miłego dnia :bye::bye::bye:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Aga:wiggle: Emilka przypomniała mi o ścianie w garderobie :p Też miałam napisać, że jest czadowa (co za słowo) :rolleyes: Super a jak dojdzie lustro to już w ogóle!! Waga faktycznie chyba nie bardzo, szczególnie przez ten niebieski....jakoś nie do Ciebie. Za do pojemniki świetne, pisałam już gdzieś gdzieś indziej :rolleyes:, że też szukałam jakiegoś bo mimo że nie lubię zbyt wielu rzeczy na blacie w kuchni, to u mnie jakoś tak zbyt sterylnie się zrobiło, więc chyba też wezmę sobie pojemnik:rolleyes: A który rozmiar urzekł Cię najbardziej, żeby fajnie wyglądał, ale nie był zbyt duży i zbyt mały -co za pytania od rana hehe Miłego dnia :bye::bye::bye:

 

Magda zrobię zdjęcie w kuchni to zobaczysz sobie ich proporcje i sama zdecydujesz :)

Ten mniejszy jest nazwijmy kwadratowy :p, a ten drugi prostokątny - prawie 2 razy większy od małego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga haha - też się zdziwiłam jak zobaczyłam wpis tego Pana ;) Wiesz już zamówiłam mały i średni, najwyżej jeden pójdzie do mojej mamy (dam jej pod choinkę, ona lubi rzeczy do domu)

Na Twoje fotki też poczekam, bo uwielbiam oglądać postępy Was wszystkich :rolleyes::rolleyes:

 

Dzisiaj Madziu zrobię fotki :yes:

 

Aga,

 

Ludzie to mają tupet :mad:

 

Pan powstawiał reklamy i chyba ani myśli usuwać.

 

Musisz chyba z Adminem pogadać ;)

 

Na szczęście już jej nie ma ;)

 

Bardzo pięknie u ciebie, jak zwykle. Silvo przeuroczy. Pod miski , nie wiem czy sa w Polsce, można położyć taką specjalną matę. Miski na nich się nie ślizgają, a i łatwiej sprzątnąć. U mojego kota to podstawa.

Czarna ściana rewelacja.

Pozdrawiam.

 

Hej Silver :bye:

Wiesz co miski nie jeżdżą :no:, stojak jest bardzo stabilny bo ciężki.

A dzięki temu że wysoki łatwo mi się pod nim sprząta :wiggle:

 

Dzięki za ścianę :)

Również pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mały komunikacik :).

Proszę pojutrze w Mikołaja trzymać kciuki za mnie i Oskara.

Idziemy na zabieg usuwania migdała.

Rany termin ustalony rok temu :o - a już idziemy :o.

Wiem że to mały, popularny zabieg - ale strach, niepokój i nerwy są zawsze!!!!!

 

Oskar już przetrawił sobie tą całą sytuację i już nie reaguje płaczem jak jeszcze 2 tygodnie temu.

Siedzimy w domu od 1,5 tygodnia żeby się nie rozchorował......a on cierpliwie po prostu czeka :o.

Wczoraj spakował sam swój plecaczek, popakował książki, malowanki, kredki chciał nawet robić już bułkę żeby miał w szpitalu co jeść :).

 

Idziemy jutro, dzień przed zabiegiem.

Dopiero na miejscu okaże się czy będziemy mieć jedynkę i ja jak biały człowiek bym się położyła spać w nocy, czy będziemy na większej sali a ja noc spędzę na krześle :p.

Wolałabym jednak móc zamknąć chociaż na godzine oko żeby w piątek być w miarę w pełni sił .

Ale niestety nie mam na to wpływu :(, a znajomości w tym szpitalu akurat brak :(.

 

Także trzymajcie kciuki żeby mimo zabiegu, tegoroczny Mikołaj był jednak dla Oskara miłym dniem :).

Mam prezent w postaci wylicytowanych na sztuki klocuszków Duplo, Oskar buduje z nich przeróżne maszyny z kokpitami - przez miesiąc licytowania uzbierałam naprawdę sporo fajnych okazów :).

Wczoraj do 1,5 godziny wieczorem, myłam i dzieliłam klocki na paczki od Mikołaja i pod choinkę :).

 

Teraz spakować jeszcze torbę i jesteśmy gotowi :).

 

Póki co zmykam ale jeszcze zajrzę dziś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...