Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak połączyć klasykę z nowoczesnością...?


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Niech ten świąteczny czas wypełni Wasze serca spokojem, miłością i nadzieją. Abyśmy w tych dniach odkryli to, co jest w życiu najważniejsze. Wesołych Świąt!!!

 

 

http://img560.imageshack.us/img560/3750/r4zn.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne, duże lustra. Oryginalny sposób zawieszenia- osobiście nie widziałam takiego rozwiązania, żeby były dwa, jedno nad drugim, zamiast jednego wielkiego :yes::yes: Aga wiesz co robisz, masz już plan na wszystko i konsekwentnie nim podążasz :hug::hug:

Napisałam już u Oli U. ale napiszę również u Ciebie (jeśli pozwolisz), bo u Was obu same nowości więc macie mnóstwo odwiedzających- mianowicie....

Chciałam Wszystkim życzyć spokojnych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia !!!!!!

Edytowane przez Magdzinska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga wiatrołap wygląda juz super :yes: te lustra chyba są ogromne , co ??

 

Ogromne :yes: :wiggle:

 

Wiatrołap jak z pałacu piękny

 

Dziękuję :hug:

 

Aga ale garderoba :jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop:WOW, wiatrołap wymiata, cały dom wielkie WOW!!!!

 

Dzięki serdeczne :)

 

Aga białe szuflady bym zrobiła, z dwóch stron, albo jeżeli się da to jedną na całość a z drugiej strony eligancką zaślepkę :confused: :yes:

 

 

Czyli temat do ostrej dyskusji po świętach :lol2:

 

Na szafie zawiesiłabym kilka czarnych np chwostów skoro ciągnie Cię do tego koloru.

 

Dobry pomysł, na pewno będę czegoś szukać....bo na razie jest tam tak bardzo sterylnie :p

 

Ogólnie będzie super, jak już wstawisz buty itp :yes: Pamiętam ten pokój, różnica kolosalna.

 

 

:yes:

 

Zebrę daj do łazienki navy, chociaż na pokazanym ujęciu źle nie wygląda, ale z politurowaną perełką może się trochę gryźć ;)

 

Zobaczymy :)

 

Aguś, garderoba wow, lustra w przedpokoju wow, obraz mi się mniej podoba, ale tragedii nie ma, na pewno za jakiś czas coś wymyślisz. Wesołych Świąt!

 

Wesołych Świąt Madziu :hug:

 

------------------------------------------------

 

Beatko Diano Bastki bardzo dziękuję za życzenia i Wam również życzę zdrowych pogodnych Świąt :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne, duże lustra. Oryginalny sposób zawieszenia- osobiście nie widziałam takiego rozwiązania, żeby były dwa, jedno nad drugim, zamiast jednego wielkiego :yes::yes: Aga wiesz co robisz, masz już plan na wszystko i konsekwentnie nim podążasz :hug::hug:

 

Madziu widzisz jedna inspiracja i tyle dała :0.

Nie wiem jakby wyglądał wiatrołap gdybym nie znalazła tego zdjęcia ;)

 

Napisałam już u Oli U. ale napiszę również u Ciebie (jeśli pozwolisz), bo u Was obu same nowości więc macie mnóstwo odwiedzających- mianowicie....

Chciałam Wszystkim życzyć spokojnych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia !!!!!!

 

I wzajemnie kochana :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie dziękuję za wszystkie życzenia!!!!! :hug: :hug: :hug:.

Mam nadzieję że wszystkim ten świąteczny czas upłynął we wspaniałej rodzinnej atmosferze :)

że nikt nie objadł się za bardzo :lol2:

i teraz można zbierać siły na zabawę Sylwestrową ;).

Dobrze że jeszcze weekend przed nami :)

 

Jeśli pominęłam kogoś w wędrówce z kartką świąteczną to przepraszam :(

Wiecie jak to jest w takie dni, szczególnie jak się szykuje obiad na około 20 osób - roboty jest huk ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dla Was porcję zdjęć które robiłam w trakcie sprzątania i szykowania się do obiadu w 1 dzień świąt.

Nie było takiej chwili żeby w domu, na blatach nic nie stało.........cały czas szykowałyśmy coś z mamą i ze wszystkim wyrobiłyśmy się na ostatnią chwilę :p.

Ale jedzonko smakowało i wszyscy byli chyba zadowoleni - a to najważniejsze :).

Zrobiłyśmy pieczone udźce i piersi z kaczki, do tego ziemniaczki, bigos, sałatki.

Na pierwsze był rosół i flaczki do wyboru.

Potem ciasta i na koniec jeszcze upieczone mięska i śledzie - oj było co jeść :lol2:

I było co sprzątać - cały wczorajszy dzień latałam z mopem i ładowałam jeszcze zmywarkę :p.

Może dzisiaj wreszcie odpocznę????:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...