Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak połączyć klasykę z nowoczesnością...?


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Admetko to prawda, gospodarz zawsze na takiej imprezie ma przekichane ;) Nawet jeżeli po jego stronie zostaje wyłącznie organizacja i udostępnienie lokum :sick: dlatego ja się na sylwestry nie porywam :no:

 

:hug: :hug: miłego

 

Justynko i dlatego to był ostatni Sylwester u mnie :p

Jak ja mam dochodzić do siebie kilka dni i sprzatać dom tyle samo to ja sie już na takie akcje nie nadaję :p

 

Agus ,ściskam Cię noworocznie:hug:pracusiu Ty nasz...:yes:Podziwiam Cie ,ze ogarnęłaś to wszystko ..ja po Wigilii na 14 osób miałam już dość,pomimo tego ,ze gości tez bardzo lubię:D ... Stół przystrojony był obłędnie...kolor soków wcale mi nie przeszkadzał:lol2:

 

:hug:

Pracuś właśnie się wykończył :rotfl:

I mówi basta gościom w takiej ilości :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Venuska i Ola zaraziły mnie chorobą na to cudeńko :rotfl:

 

Ciekawa jestem czy ten krem pasowałby do moich szafek w kuchni :rolleyes:

 

http://i3.fmix.pl/fmi1045/e69774db0002b9dd52c5b695/zdjecie.jpg

 

Od jakiegoś czasu Oskar upomina się o gofrownicę.

Szukałam ale nie znalazłam wcześniej nic ładnego - no bo trochę ładne musi być :lol2:

 

I mamy do robota taki sprzęt

 

http://i3.fmix.pl/fmi2893/9f15aa9d0007ac1752bd802e/zdjecie.jpg

 

Tylko cena za samą jedną gofrownicę to małe przegięcie :(

No ale zbliżają się moje urodziny......ja żadnych wymyślnych rzeczy nie potrzebuję więc :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

 

Przydałby się też taki blenderek na soczki dla dzieci i mła - bo bardzo lubię :)

 

http://i1.fmix.pl/fmi386/c00db89e0027eff952bd8e4c/zdjecie.jpg

 

 

No to takie moje kremowe marzenia na ten rok :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga witam się w nowym roku :wiggle::wiggle: Kobieto Ty powinnaś dostać medal, za urządzenie tak dużych imprez:p:p U mnie też całe święta byli goście, ale nie aż tyle co u Ciebie, a mimo to byłam padnięta jak wszystko się skończyło- choć równie szczęśliwa, bo myślę że spędziliśmy cudownie i rodzinnie ten świąteczny czas :rolleyes::rolleyes: Stół wyglądał megaaaaaa, nigdy nie widziałam tak długiego. Dekoracje i atmosfera u Ciebie -cudna :wiggle::wiggle:

Co do KA to i ja się od Was zaraziłam, szczególnie odkąd się dowiedziałam że moja siostra (nie jest na FM :p) właśnie to dostała od swojego męża :rolleyes: Musiałam ją uświadomić jakie to jest teraz trendy :p:P

Aga życzę Ci teraz dużoooo odpoczynku :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie (chyba pierwszy raz się tu udzielam:) ) jestem wierną podglądaczką twojego wątku ale dopiero teraz KA wyrwał mnie do ujawnienia się.Podobnie jak ty zastanawiam się nad kupnem KA ale zastanawiam się jeszcze nad thermomiksem bo kilka znajomych go ma i sobie chwalą.Proszę poradźcie w co lepiej zainwestować.Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga witam się w nowym roku :wiggle::wiggle: Kobieto Ty powinnaś dostać medal, za urządzenie tak dużych imprez:p:p

 

Hej :).

Wiesz co zamiast medalu wystarczyłaby pomoc moich psiapsiółek w sprzątaniu na drugi dzień :(.

Dzisiaj wreszcie lepiej się czuję, wczoraj nie mogłam nogami i rękami ruszać, nie miałam siły na nic :o.

Jeszcze ze dwa dni i powinnam wrócić do swojej formy ;)

 

U mnie też całe święta byli goście, ale nie aż tyle co u Ciebie, a mimo to byłam padnięta jak wszystko się skończyło- choć równie szczęśliwa, bo myślę że spędziliśmy cudownie i rodzinnie ten świąteczny czas :rolleyes::rolleyes: Stół wyglądał megaaaaaa, nigdy nie widziałam tak długiego. Dekoracje i atmosfera u Ciebie -cudna :wiggle::wiggle:

 

Dzięki Madziu :)

 

Co do KA to i ja się od Was zaraziłam, szczególnie odkąd się dowiedziałam że moja siostra (nie jest na FM :p) właśnie to dostała od swojego męża :rolleyes: Musiałam ją uświadomić jakie to jest teraz trendy :p:P

Aga życzę Ci teraz dużoooo odpoczynku :wiggle:

 

Dzięki i wzajemnie :hug:

 

Witam serdecznie (chyba pierwszy raz się tu udzielam:) ) jestem wierną podglądaczką twojego wątku ale dopiero teraz KA wyrwał mnie do ujawnienia się.Podobnie jak ty zastanawiam się nad kupnem KA ale zastanawiam się jeszcze nad thermomiksem bo kilka znajomych go ma i sobie chwalą.Proszę poradźcie w co lepiej zainwestować.Pozdrawiam.

 

Witam serdecznie :welcome:

Też ciekawa jestem tego porównania.

Choć sam wygląd KA jest nie do pobicia - dlatego mam nadzieję że i funkcjonalnie bardzo nie odstaje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie pokazywałam Wam moich obrazów kupionych na górny hol.

Czekają sobie na podłodze aż kupię kinkiety i wtedy dobiorę im odpowiednią wysokość do oświetlenia.

Na zdjęciach jeszcze latarenka kupiona tuż przed świętami.

 

Pusto na tym holu.ale już coś mi się pomału klaruje w głowie czym go trochę zapełnić :rolleyes:

 

Obrazy nie są zwyczajne :p.

Są z blachy a samochód i samolot lekko odstają :rolleyes:

 

Miały iść do chłopaków, ale podpasowały mi wymiarami na ściany na holu a skoro na górze docelowo maja urzędować same chłopaki więc niech to będzie takie nawiązanie :)

 

http://i3.fmix.pl/fmi1439/539caa96001a3b3052b6f1f8/zdjecie.jpg

 

http://i2.fmix.pl/fmi844/82327b1c0018c71952b6f1fa/zdjecie.jpg

 

http://i2.fmix.pl/fmi2803/e765e83800295ed052b6f1fd/zdjecie.jpg

 

http://i1.fmix.pl/fmi2586/944a58e30029f3f352b6f203/zdjecie.jpg

 

 

http://i3.fmix.pl/fmi2084/ba130c6f00229d4052b6f7d8/zdjecie.jpg

 

http://i1.fmix.pl/fmi2395/ba135fc4001b6c5452b6f200/zdjecie.jpg

 

 

Życzę wszystkim udanego długiego weekendu :) :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoznione zyczenia Noworoczne, a dlaczego spoznione... bo obiecalam sobie przebrnac przez caly watek:) pieknie u Ciebie, jak zazdroszcze ozdob itp... my w tym roku za ozdoby kielismy kleje, tynki i akryle w tubkach:p ale poczatek wykanczania juz tuz tuz:)

 

Dziękuję za życzenia :hug:

i również życzę wszystkiego najlepszego na Nowy Rok :)

 

Podziwiam za przejrzenie całego wątku :o, trochę się tego już uzbierało :p

 

Ja też w zeszłym roku tęsknie patrzyłam za ozdobami....co się odwlecze to nie uciecze - odbijesz sobie z nawiązką :lol:.

A na kiedy planujecie przeprowadzkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś :hug: wczoraj zamawiałam mieszadło i maszynkę do KA więc trochę pokręciłam się po sklepie. Podoba mi się i ten kremowy i biały perłowy. Jeżeli dobrze pamiętam waszą kuchnię to krem byłby ok, to nie jest żółta wanilia a taka właśnie śmietanka :yes:

 

Dziewczyny odnośnie Wigilii i Sylwestra tak się mówi zaraz po, ja w zeszłym roku po Wigilii powiedziałam nigdy więcej, a w 2013 już mnie korciło znowu u nas zrobić :lol:

 

Aga Ty wszystkie 3 sprzęty chcesz trzymać na blacie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś dawno mnie nie było,a to brak internetu,komputer w naprawie,dużo spraw do załatwienia,,życzę w Nowym Roku wszystkiego co najlepsze,zdrowia i spokojniejszej głowy:)byłam wczoraj w empiku,też kupiłam 2 słoje,mały i średni,chociaż one nie są takie małe:)dużo się do nich zmieści:D miałam Cię już wcześniej zapytać,gdzie kupowaliście oczka halogenowe,czy oprawy...nie wiem sama jak się to nazywa....pięknie było u Ciebie na święta,goście pewnie zachwyceni:yes: bukiet ogromnie mi się podobał,gdzie kupiłaś gałazki?pozdrawiam buziaczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciala jak najszybciej, bo oprocz wielkiej checi mieszkania juz u siebie (teraz wynajmujemy) dochodzi dodatkowe 2000 za kazdy miesiac zwloki:(

No i dlatego mam nadzieje ze na poczatku marca juz sie uda, choc nie bedzie to raczej latwe...

 

To trzymam kciuki żeby wykończeniówka szła pełną parą i żeby nic Was nie stopowało :hug:

 

Póki co przeprowadzam casting na wykonawce kuchni i innych mebelków i stwierdzam, że to wcale nie takie łatwe zadanie:p

 

Oj nie jest :lol2:

I niestety do końca człowiek nie jest niczego pewny, nawet po wyborze wykonawcy :(

 

Aguś :hug: wczoraj zamawiałam mieszadło i maszynkę do KA więc trochę pokręciłam się po sklepie. Podoba mi się i ten kremowy i biały perłowy. Jeżeli dobrze pamiętam waszą kuchnię to krem byłby ok, to nie jest żółta wanilia a taka właśnie śmietanka :yes:

 

 

Skoro krem pasuje to kiedyś kiedyś będzie to mój kolor KA w kuchni :lol:

 

Dziewczyny odnośnie Wigilii i Sylwestra tak się mówi zaraz po, ja w zeszłym roku po Wigilii powiedziałam nigdy więcej, a w 2013 już mnie korciło znowu u nas zrobić :lol:

 

 

Dlatego może nie nigdy, ale długo długo nie :lol2:

Może dopiero jakiś grill w sierpniu? :rotfl:

 

Ja dopiero teraz doszłam do siebie :sick: i mogę powiedzieć że wreszcie jestem wyspana i zdrowa ;)

 

Aga Ty wszystkie 3 sprzęty chcesz trzymać na blacie? :)

 

Nie :no:

Tylko robota, dlatego gofrownicę za takie pieniądze trzeba sobie wybić z głowy :lol2:

 

 

 

Hej Aguś :) wszystkiego dobrego na ten Nowy Roku , buziaki

 

 

Dziekuję i wzajemnie :hug:

 

wiesz że i mnie kopnęło to szczęście i ka w kuchni się prezentuje :D polecam jest faaaajowy

no ale się narobiłaś na tego sylwestra, o matulu:o podziwiam

 

No nieeeeeeeeee, kolejna szczęściara :)

 

Jak jestem głupia to i się narobiłam :p

 

 

 

wszystkiego dobrego Aguś na 2014 rok - zdrówka, spokoju i dużo wypoczynku

 

 

Dziekuję kochana i wzajemnie :hug:

 

mam KA karmelowe jabłuszko (mimo iż kolor nie do końca mam z czym spasować ale może kiedyś w nowej kuchni coś się przypasuje) i bardzo go kocham :) (POLECAM)

 

Oooo tzn że wszyscy je już mają :lol2:

Super kolorek masz, mnie się te energetyczne bardzo podobają, ale wiadomo do mnie tylko krem, czarny albo srebrny :p

 

Aguś dawno mnie nie było,a to brak internetu,komputer w naprawie,dużo spraw do załatwienia,,życzę w Nowym Roku wszystkiego co najlepsze,zdrowia i spokojniejszej głowy:)byłam wczoraj w empiku,też kupiłam 2 słoje,mały i średni,chociaż one nie są takie małe:)dużo się do nich zmieści:D miałam Cię już wcześniej zapytać,gdzie kupowaliście oczka halogenowe,czy oprawy...nie wiem sama jak się to nazywa....pięknie było u Ciebie na święta,goście pewnie zachwyceni:yes: bukiet ogromnie mi się podobał,gdzie kupiłaś gałazki?pozdrawiam buziaczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś dawno mnie nie było,a to brak internetu,komputer w naprawie,dużo spraw do załatwienia,,życzę w Nowym Roku wszystkiego co najlepsze,zdrowia i spokojniejszej głowy:)byłam wczoraj w empiku,też kupiłam 2 słoje,mały i średni,chociaż one nie są takie małe:)dużo się do nich zmieści:D miałam Cię już wcześniej zapytać,gdzie kupowaliście oczka halogenowe,czy oprawy...nie wiem sama jak się to nazywa....pięknie było u Ciebie na święta,goście pewnie zachwyceni:yes: bukiet ogromnie mi się podobał,gdzie kupiłaś gałazki?pozdrawiam buziaczki

 

Aniu :bye:

 

Ja też widziałam w empiku nową dostawę, ja jak kupowałam nie widziałam tego średniego :( i pewnie wzięłabym te dwa mniejsze :lol2:

 

Również zyczę wszystkiego co najlepsze na ten Rok :hug:

 

O które oczka halogenowe pytasz? - te w jadalni i salonie?

 

A gałązki srebrne i czarne w h&u a jabłuszka w praktikerze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani moi zieje nudą u mnie :(

Nic się nie dzieje, mimo że jeszcze trochę prac wykończeniówkowych zostało.

Powód wiadomo jaki - brak kaski :(

Dobrze że nie było jeszcze zimy, to na gaz tyle nie pójdzie :lol2:

 

Jestem po rozmowie z panem ogrodowym,niedługo mam dostać wstępną kalkulację i projekt......czekam z wielką niecierpliwością i ciekawością.

Mam nadzieję że cena nas nie powali - bo chciałam zrobić jak najwięcej....także teraz chyba trzeba odłożyć wszystko co do roboty w domu i zbierać na kwiatki :lol2:.

 

Ostatnio wymyśliłam jeszcze zrobienie naszej domowej bestii wybiegu z budą na zewnątrz.

Potrzebuję takiego miejsca na ciepłe dni gdy będę chciała jechać z dzieciakami np do parku, na dłużej wyjść z domu.

Myślę tez o tzw elektrycznym pastuchu - tylko do nauki psa którędy może chodzić po ogrodzie.

Teraz lata po wszystkim - bo i niby skąd ma wiedzieć że prawie wszędzie pod ziemią są setki cebulek :p.

Na wiosnę nie będę mogła go puszczać samopas po ogrodzie bo bym chyba umarła jakby mi połamał wschodzące kwiaty :mad:.

 

Czas leci nam na zwykłych pracach domowych i wizytach lekarskich ;).

Ja załatwiłam już laryngologa i już za tydzień :o - idę na tomograf - myślałam że na fundusz dostanę termin pod koniec roku - a tu taka miła niespodzianka :p.

 

Oskar po zabiegu ma się dobrze - wczoraj byliśmy na wizycie kontrolnej, mamy jeszcze drenika w uchu i musimy uważać tylko podczas kąpilei żeby nie zamoczyć ucha.

Oskar ubolewa nad tym że nie może chodzić na basen - ale jakoś przeżyje.

Zmiany w słuchu są ogromne :o - myślę że będzie już tylko lepiej.

Teraz obydwa złapały jakiegoś wirusa i siedzą w domu ;).

Czekam na mróz z utęsknieniem może powybija to cholerstwo co się panoszy w powietrzu :mad:

 

No i chyba tyle................byle do wiosny :lol2:

 

Miłego weekendu wszystkim życzę :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...