Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak połączyć klasykę z nowoczesnością...?


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Teraz dopiero widać jaką przestrzeń będziesz miała na rabaty!!! WOW! Zazdroszczę (ale nie roboty LOL!).

Pytałam o tulipany, bo niestety ja też nie wykopałam i dokładnie miałam taką samą historię jak Ty. Mam nadzieję, że jeszcze coś z tego będzie.

Melduję, że lawendy poprzycinane na maxa, powoli odbijają i zdecydowanie lepiej wyglądają niż po zimie (ale wycięłam wszystkie suche pędy i początkowo myślałam, że nic już z nich nie będzie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :bye:

 

Przepraszam że tak mało zaglądam ale dzieje się teraz :wave: na ogrodzie i mam niedoczas :p

Doba by mogła się wydłużyć :p

 

Ciesze się że jeszcze o mnie pamiętacie i zaglądacie :hug:

 

Mam nadzieję że zdjęcia zrekompensują wszystko :p

 

Znacie mnie więc wiecie ile jest fotek :lol2:

Nie dam rady wszystkich wgrać :(, bo jest ich już z 300 :o.

Ale mam nadzieję że to co pokaże będzie ciekawe :rolleyes:

 

Dzisiaj piątek - jak przyjechały rośliny - wszystko zaczęło się dziać w baaaaaaaaaaardzo ekspresowym tempie, sama momentami nie nadążałam :lol2:

Jestem wykończona ale zadowolona i szcześliwa z postępów prac....dziś trochę spokoju, porządków, dom stoi odłogiem :lol2:

A od jutra powrót do akcji i kołowrotu z tym związanego :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :)

jestem "swiezaczkiem" :) wiec troszke potrwa zanim nadrobie to co zostalo napisane...

roslinki piekne :)

u nas dopiero budowa to stan surowy otwarty, ale juz niemoge sie odczekac ogrodu... co prawda na roslikach sie jeszcze nie znam ale wiem co chce miec u siebie :) jeszcze duz pracy przed nami by zdrac sie za ogrod, dzialka byla pochyla wiec jeszcze murek oporowy za tydzien zaczyanaja robic i wtedy wyrownujemy dzileke i zabieramy sie za rosliniki :)

 

a przy okazji chcialam sie was doradzic o kolor okien wewnatrz?

na zewnatrz mamy napewno orzech, a w srodku dylemat... z jednej strony podoba nam sie orzech a z drugiej obawiam sie ze bedzie on zobowiazujacy i np za klilka lat jesli chcilisbymy cos zmienic w srodku bedziemy "uwiazani" z tym kolorem... np na patrerze jak najbardziej mi pasuje, ale np w pokojach dzieci czy sypialni niebardzo... a wy jakie okna wybralyscie?

Edytowane przez naszslodki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale olbrzymy te roślinki :) Pod koniec prac będziesz już miała dziesięcioletni ogród :)

Myślę że w Twoim ogrodzie ten tir to i tak tylko początek :)

Powodzenia i życzę żeby efekt końcowy Cię zadowolił :)

Dawaj jak najwięcej fot :) ja chętnie popatrzę na profesjonalne aranżacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...