Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak połączyć klasykę z nowoczesnością...?


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aga, tirem rośliny zamawiać to możesz tylko Ty, szalona dziewczyno:-) Ale jest cudnie, nie mogę się doczekać efektu końcowego. Nie żałuj nam zdjęć pls!

 

 

:lol:

Będa będa focie

 

Witajcie :)

jestem "swiezaczkiem" :) wiec troszke potrwa zanim nadrobie to co zostalo napisane...

roslinki piekne :)

u nas dopiero budowa to stan surowy otwarty, ale juz niemoge sie odczekac ogrodu... co prawda na roslikach sie jeszcze nie znam ale wiem co chce miec u siebie :) jeszcze duz pracy przed nami by zdrac sie za ogrod, dzialka byla pochyla wiec jeszcze murek oporowy za tydzien zaczyanaja robic i wtedy wyrownujemy dzileke i zabieramy sie za rosliniki :)

 

a przy okazji chcialam sie was doradzic o kolor okien wewnatrz?

na zewnatrz mamy napewno orzech, a w srodku dylemat... z jednej strony podoba nam sie orzech a z drugiej obawiam sie ze bedzie on zobowiazujacy i np za klilka lat jesli chcilisbymy cos zmienic w srodku bedziemy "uwiazani" z tym kolorem... np na patrerze jak najbardziej mi pasuje, ale np w pokojach dzieci czy sypialni niebardzo... a wy jakie okna wybralyscie?

 

Witam serdecznie :)

Z doświadczenia wykończeniówkowego :p i jak sama napisałaś wewnątrz najlepiej dać okna białe!!!!

 

I trochę trudno doradzać kolor - jak się nie zna koncepcji na wykończenie wnętrz ;).

Także zakładaj wątek i pokazuj co planujesz - będzie łatwiej :yes:

 

:eek::eek::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop: zbieram szczenę z podłogi Admete i czekam na kolejne fotki

 

:lol:

 

Ale olbrzymy te roślinki :) Pod koniec prac będziesz już miała dziesięcioletni ogród :)

Myślę że w Twoim ogrodzie ten tir to i tak tylko początek :)

Powodzenia i życzę żeby efekt końcowy Cię zadowolił :)

Dawaj jak najwięcej fot :) ja chętnie popatrzę na profesjonalne aranżacje :)

 

Nie dziękuję :hug:

 

Kurcze Aga, wiedziałam że prędzej czy później pojawi się u Ciebie minimum jeden tir roślin :D.

 

:lol2:

 

 

Dziewczynki dzięki :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admete, rozmiary dostawy roślinnej robią wrażenie! :)

 

Czy możesz coś więcej napisać na temat tych drzewek, co to za gatunki, jaką mają wysokość i jak 'stare' są te egzemplarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, nie chwaliłaś się, że otwierasz sobie u siebie filię działu roślinnego OBI...

No a szczerze to szczena opada! tyle roślin to widziałam tylko tam, stąd to skojarzenie (choć pewnie gatunki i rozmiar roślinek ni jak się ma do ich asortymentu- proszę mi wybaczyć takie porównanie, ja laik jestem ogrodowy:P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admete, rozmiary dostawy roślinnej robią wrażenie! :)

 

Czy możesz coś więcej napisać na temat tych drzewek, co to za gatunki, jaką mają wysokość i jak 'stare' są te egzemplarze.

 

Hej :)

Obiecuję że jak już wszystko skończymy, wszystko opiszę...teraz wpadam tutaj jak po ogień.

Mam straszne urwanie glowy - co zaraz będzie widac na zdjęciach.

Wczorajszy dzień był bardzo intensywny - obsadziliśmy prawie wszystkie bylinowe, przyjechała nowa dostawa drzewek...........cały dzień pracy i ustalania co gdzie ma być...........

 

Admete a pamiętasz może co to za roślinki ( zaznaczyłam na czerwono)?

Jedno wygląda na akację ale pewności nie mam... przy czym nie znam się w ogóle.

 

[ATTACH=CONFIG]262092[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]262093[/ATTACH]

 

Wiśnia umbra

 

admete

zalozony ale nikt nie odp :(

bede probowac z uporem maniaka :)

 

Kochana daj w stopce linka do watku, bo inaczej Cię nie znajdę....i jak tylko skończy się u mnie młyn - zajrzę :yes:

 

Booooooooooziiuuuuuuu, Aga ale Ci zazdroszczę, już sobie wyobrażam efekt końcowy - będzie cudnie, przejrzyście i elegancko.

Już nie mogę się doczekać kolejnych zdjęć, też chętnie się zainspiruje bo sama próbuję coś stworzyć w swoim.

Powodzenia :))

 

Dzięki zaraz będą zdjatka z wczoraj - a działo się że hej ;)

 

Aga wow:jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop:

ale z drugiej strony taki ogrod wymaga takiej ilości i jeszcze pewnie wiecej :cool: ślicznie będzie :yes:

 

Jako ze z Twoich roślin po wizycie u Rasi rozpoznaje jakieś 2-3 szt:cool: to mam pytanie co to jest, bo śliczne :yes:

 

Iwonko wiedziałam, ale znowu zapomniałam, póxniej na spokojnie będę wszystko opisywać :hug:

 

Aga, nie chwaliłaś się, że otwierasz sobie u siebie filię działu roślinnego OBI...

No a szczerze to szczena opada! tyle roślin to widziałam tylko tam, stąd to skojarzenie (choć pewnie gatunki i rozmiar roślinek ni jak się ma do ich asortymentu- proszę mi wybaczyć takie porównanie, ja laik jestem ogrodowy:P)

 

:lol2:

No sama jestem w szoku ile tych roślin przyjechało :cool::stirthepot:

 

---------------------------------

 

Przepraszam że tak szybko, ale mam mało czasu a chcę Wam wrzucić fotki. Z soboty już nie zdążę...ale wszystko widać na wczorajszych zdjęciach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...