Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak połączyć klasykę z nowoczesnością...?


Recommended Posts

Aga, mam w głowie mieszankę zachwytu, zazdrości i refleksji (kto to wszystko będzie pielił? :D )

Najbardziej podobają mi sięte rabaty z drzewkami, a może po prostu mają najlepsze zdjęcia. Niesamowite! Tworzysz wspaniały ogród, taki, o którym potem piszą potomni :)

Czy ja dobrze widzę, że masz parrocje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aga, mam w głowie mieszankę zachwytu, zazdrości i refleksji (kto to wszystko będzie pielił? :D )

 

No właśnie, miałam o to spytać :) Admete, masz jakiś patent na to, żeby chwasty nie rosły? Ja, póki co, wyłożyłam swoją mini rabatę kwiatową plackami czarnej folii :) Ale ja mam maleństwo, a Ty "hektary" :) Jak masz sposób, to szybko mów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, mam w głowie mieszankę zachwytu, zazdrości i refleksji (kto to wszystko będzie pielił? :D )

Najbardziej podobają mi sięte rabaty z drzewkami, a może po prostu mają najlepsze zdjęcia. Niesamowite! Tworzysz wspaniały ogród, taki, o którym potem piszą potomni :)

Czy ja dobrze widzę, że masz parrocje?

 

Drzewa najładniejsze, bo byliny dopiero wsadzone, po przejściach i wyglądają jak zderchlaki :lol2:

 

Jeśli pytasz o te 4 drzewa leżące na ziemi to buki..........

 

No właśnie, miałam o to spytać :) Admete, masz jakiś patent na to, żeby chwasty nie rosły? Ja, póki co, wyłożyłam swoją mini rabatę kwiatową plackami czarnej folii :) Ale ja mam maleństwo, a Ty "hektary" :) Jak masz sposób, to szybko mów :D

 

Patentu niestety nie mam :p.

Rękawiczki, haczka duże wiadro i do dzieła :p.

A w żwirze smarowanie pędzelkiem randapem :p

 

mi też się najbardziej drzewka podobają - super są! a te czerwono-listne... bajera!

ale myśl o ogromie pracy przy tym ogrodzie... no chyba, że Panowie od ogrody mają na to jakiś sprytny plan?

 

Niestety na to racy nie ma :no:.

Tylko żmudna głupia robota :p.

Ja nie kładłam włókniny, ani maty-szmaty,,,,,,więc będe miała pracę na cały sezon ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam parę zdjęć z wczoraj.

Nie wiem co panowie podziałali bo wczoraj o 12 wyjechałam

i spędziłam najsmutniejszy dzień w moim życiu :( :( :(........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezle popadalo :)

ale ogrod piekny - gratuluje.

sliczne drzewka... moj M marudzi ze on liscie nie bedzie sprzatal :bash: i ze mozemy posadzic tylko jakies iglaki :bash: a ja chce wszystko ;)

 

u nas jest "pustynia" nie ma nic, pelno pospolki "na ogordzie".

mamy działke ze spadkie a chcemy ja troszke wyrownac, najprawdopodniej bedzie w tym tyg lub od przyszlego robiony murek oporowy wiec jak skoncza zaczniemy nawozic ziemi i moze chciaz trwake zasieje ;)

wogole dla roslinek lepiej jest posadzic je np w lato/jesien, czy lepiej zrobic to juz w przyszlym roku na wiosne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezle popadalo :)

ale ogrod piekny - gratuluje.

sliczne drzewka... moj M marudzi ze on liscie nie bedzie sprzatal :bash: i ze mozemy posadzic tylko jakies iglaki :bash: a ja chce wszystko ;)

 

 

Tylko nie same iglaki :o.

Jakie liście :p...pokaż mu ile ja mam drzew za płotem - i co? Spadły sobie na jesień, trochę pograbiłam - ale przeca takiej ilości sama nie ogarnę :p. A na wiosnę elegancko wszystko wciągnęła kosiarka :lol2: - i po problemie :p

 

u nas jest "pustynia" nie ma nic, pelno pospolki "na ogordzie".

mamy działke ze spadkie a chcemy ja troszke wyrownac, najprawdopodniej bedzie w tym tyg lub od przyszlego robiony murek oporowy wiec jak skoncza zaczniemy nawozic ziemi i moze chciaz trwake zasieje ;)

wogole dla roslinek lepiej jest posadzic je np w lato/jesien, czy lepiej zrobic to juz w przyszlym roku na wiosne?

 

Jesienią jest najlepiej

 

 

Aga, jak cudnie u Ciebie. Podziwiam osoby, które lubią prace w ogrodzie. Ale to nie ja. U mnie byłaby tylko trawa gdyby nie mąż.

Czekam na więcej zdjęć.

 

Witam Witam :hug:

 

Fotki będą :) :yes: - teraz już nie główek tulipanów tylko wreszcie całych kwitnących rabat :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki z wczoraj..szaro buro i ponuro i brudno :p.

Nie patrzymy na doniczkowe, wiaderkowe i co tam jeszcze burdello-bum bum :p

 

Jedyny plus deszczu że jako tako umył kamyk

 

http://i1.fmix.pl/fmi2177/8f59a8f80014608c53880d06/zdjecie.jpg

 

http://i3.fmix.pl/fmi2555/b347c79a00136a1253880d0b/zdjecie.jpg

 

http://i1.fmix.pl/fmi1928/94af826b002cfada53880d0f/zdjecie.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam parę zdjęć z wczoraj.

Nie wiem co panowie podziałali bo wczoraj o 12 wyjechałam

i spędziłam najsmutniejszy dzień w moim życiu :( :( :(........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

 

Aga, ale już wszystko ok?????:eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam parę zdjęć z wczoraj.

Nie wiem co panowie podziałali bo wczoraj o 12 wyjechałam

i spędziłam najsmutniejszy dzień w moim życiu :( :( :(........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

 

Najsmutniejszy dzień w życiu? O matko, co takiego się stało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, ale już wszystko ok?????:eek:

 

Najsmutniejszy dzień w życiu? O matko, co takiego się stało?

 

 

Dziewczyny.....................nie będę podawała szczegółów bo to nie miejsce na pisanie o takich sprawach :( :( :(.

Los bywa czasami naprawdę okrutny :(............

.zabiera osoby które powinny mieć szansę na przeżywanie życia..................

.a człowiek nie potrafi wytłumaczyć sobie DLACZEGO??????!!!!!!!!!!!!!!!! :( :( :(

 

 

 

 

tez mu mowie ze same iglaki blee pewnie itak odrazu nie bedziemy miec odrogu jak z bajki, wiec bede powoli coraz to wiecej roslinek przemycac :)

eh itak ile nauki przede mna, na te chwile wiem ktore mi sie podobaja ale nawt nie wiem jak si nazywaja, jak peilegnowac ... :)

 

Czytać czytać czytać..............a i tak w praktyce różnie to wychodzi jak widac po mnie :lol2:

A byłaś na ogrodowisku???

Bardzo polecam to forum - założyła je fantastyczna osoba która z pasją zakłada ogrody i zawsze służy radą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...