Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak połączyć klasykę z nowoczesnością...?


Recommended Posts

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 13,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witaj.

 

Domek przepiekny. Ogród - zachwyca. Gratulacje z całego serca.

 

Czy pamiętasz może gdzie kupiłaś mapę do pokoju jednego z synków?

 

Witam :bye:

 

Nie wiem czy akurat w tym sklepie kupowałam, ale podaje linka to poszukasz gdzie jest najtaniej

 

http://magicroom.pl/p/47/235/fototapeta-mapa-swiata-murale-fototapety-panele-na-sciany-tapety-murale-fototapety.html

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki macie rację, ile mogę siedzę w ogrodzie ;).

Teraz na tapecie róże - kupiłam 20 sztuk i walczę z moją glina i kamsztorami żeby wykopać dla nich zacne doły żeby dać im jak największa szansę przyjęcia się ;)

 

Do tego ostatnie 2 tygodnie były czasem na przystosowywanie się O. do zerówki i I. do przedszkola.

Pierwsze koty za płoty i mamy już jako taki ustalony schemat dnia :).

 

Przyszły pierwsze lustra na ścianę kominkową :wave:

 

http://i2.fmix.pl/fmi1590/9d67b0c10010bce054239c7d/zdjecie.jpg

 

http://i1.fmix.pl/fmi644/19f8839f000b366454239c80/zdjecie.jpg

 

http://i1.fmix.pl/fmi2381/8b5bc2ae0019793a54239c83/zdjecie.jpg

 

I z zegarem który pójdzie na górny hol ;)

 

http://i3.fmix.pl/fmi2661/3996554a00050cae54239cc8/zdjecie.jpg

 

Mam jeszcze inne dwa zegary które czekają na powieszenie już chyba dobre ponad pół roku, do wiatrołapu i do górnej łazienki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rany, Aguś, masz zacięcie ogrodnicze! :jawdrop:

 

Pięknie Ci rośliny rosną! A czy jest szansa na trochę szerszy kadr? Wiem że rabaty jeszcze znikome, ale chciałabym zobaczyć jak się prezentuje ogród...

 

Bardzo ładne lustra kupiłaś:yes:

 

(mój Igor też do zerówki poszedł. adaptuje się bardzo dobrze - panie go chwalą, że taki samodzielny i rezolutny. tylko jak pracę domową ma zrobić to jest dramat. a to dopiero początek :bash:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admete, Twój ogród jest niesamowity + Twoje ogromne serce... Podziwiam Cię i zazdroszczę za każdym razem, gdy widzę zdjęcia Twoich kwiatów, bo sama właściwie zupełnie nie mam czasu na mój i rośnie siłą rozpędu...

 

Lustra fantastyczne! Dasz czadu, oj! dasz czadu! :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rany, Aguś, masz zacięcie ogrodnicze! :jawdrop:

 

Pięknie Ci rośliny rosną! A czy jest szansa na trochę szerszy kadr? Wiem że rabaty jeszcze znikome, ale chciałabym zobaczyć jak się prezentuje ogród...

 

 

Asiu to zdjęcia z sierpnia, teraz już wszystko przekwita :(, a część pod lasem, gdzie cień wchodzi juz o godzinie 13 wygląda tragicznie, jest duża wilgoć.

I tak naprawdę nie wiem co będę tam sadzić :(.

Dużo roslin padło, bo to lato było bardzo deszczowe, a moja glina trzymała wodę i po prostu większość pogniła :(.

 

 

Bardzo ładne lustra kupiłaś:yes:

 

(mój Igor też do zerówki poszedł. adaptuje się bardzo dobrze - panie go chwalą, że taki samodzielny i rezolutny. tylko jak pracę domową ma zrobić to jest dramat. a to dopiero początek :bash:)

 

To super :)

A zobacz O. nie przynosi żadnych prac domowych :p

 

Admete, Twój ogród jest niesamowity + Twoje ogromne serce... Podziwiam Cię i zazdroszczę za każdym razem, gdy widzę zdjęcia Twoich kwiatów, bo sama właściwie zupełnie nie mam czasu na mój i rośnie siłą rozpędu...

 

Lustra fantastyczne! Dasz czadu, oj! dasz czadu! :lol2:

 

Dzięki kochana :hug:.

Staram się, bardzo dużo robię w ogrodzie, mam nadzieję że ogrodowy wymieni wszystkie rośliny które padły i za rok będzie o wiele lepiej ;).

Musimy chyba pomyśleć o odwodnieniu kolejnej części działki i rozluźnieniu ziemi :( - co się wiąże znowu z duzymi kosztami których nie będzie widać gołym okiem :bash: :(

 

 

 

Nie wiedziałam nawet, że są takie lustra :) Do Ciebie idealne! Gdzie Ci się udało takie kupić?

 

 

Na angielskim ebayu :)

 

Ogród... zazdroszczę zamiłowania do grzebania w ziemi. U mnie tego niestety za grosz :(

 

Nic nie ruszyło w tym temacie ? :).

A próbowałaś coś działać?.

Może jak zaczniesz to roślinki Cię jednak przekonają? :)

 

Aguś niesamowite że w tak krótkim czasie powstał tak ładny ogród... co do dłubania w ziemi to doskonale Cię rozumiem ... sama nie wychodzę z ogrodu gdy mam wolne chwile :) śliczne zdjęcia pięknych roślin :) miło że znowu jesteś ... :)

 

Dzięki Aguś :hug:.

Ale jak pisałam wyżej niestety dużo roślin padło - i jak chodzę po działce widok niektórych miejsc mnie po prostu dobija :(. - i tego nie pokazuję na zdjęciach :(. Mam nadzieję że chociaz byliny za rok lepiej sie ukorzenią i będą cieszyć oko, bo na razie walczą o przetrwanie :(.

 

A ja bym chciała dalej planować, dalej sadzić, tworzyć kompozycje a mogę działać tylko na froncie - gdzie jest w miarę sucho i woda nie stoi.

I tam teraz działam. Jak skończę to coś pokażę, robię małą rabatkę przy śmietniku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie ruszyło w tym temacie ? :).

A próbowałaś coś działać?.

Może jak zaczniesz to roślinki Cię jednak przekonają? :)

No ruszyło coś tam, ale.. no ciągle nic. Tzn. cieszy mnie, że rośnie i kilka sztuk nawet zaskakuje, bo nie powinny dobrze się rozwijać w miejscu, w którym posadziłam, ale ciągle nie wyzwoliło to we mnie ogródkowej miłości. Czasu też jak na lekarstwo :/

 

A lustra naprawdę wyjątkowe. Lubię oglądać Twój dom, bo jest niesztampowy i inny niż wszystkie, które miałam okazję zobaczyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...