Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak połączyć klasykę z nowoczesnością...?


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 2 weeks później...
No ruszyło coś tam, ale.. no ciągle nic. Tzn. cieszy mnie, że rośnie i kilka sztuk nawet zaskakuje, bo nie powinny dobrze się rozwijać w miejscu, w którym posadziłam, ale ciągle nie wyzwoliło to we mnie ogródkowej miłości. Czasu też jak na lekarstwo :/

 

 

Aniu no widzisz??

Może masz rączkę do roślin a nawet o tym nie wiesz? :lol2:

 

A lustra naprawdę wyjątkowe. Lubię oglądać Twój dom, bo jest niesztampowy i inny niż wszystkie, które miałam okazję zobaczyć :)

 

Dziękuję http://emoty.blox.pl/resource/zawstydzony1.gif

 

Aguś przepiękne foteczki,ogród zachwyca,widać ogrom włożonej pracy,buziaki

 

Dzięki :hug:

 

Aga, podziwiam twoją pracowitość. Ogród przepiękny. Czekam na zimę, żeby się coś więcej w domu zadziało. Zostawiam uściski.

 

Narobiłam się w tym roku :p.

I cieszę się że już mam przerwę ogrodową :lol2:

 

W domku teraz tylko małe rzeczy, bo zastanawiam się kto zrobi kolejne meble.....a terminy teraz będa pewnie mocno wiosenne :(

 

Pozdrawiam :hug:

 

Aga...wpadam z pozdrowieniami :hug:

Kwiaty cudne....foty rewelacyjne!!!!

 

Beatko dziękuję :hug:

 

Oo nawet lawenda pięknie rośnie, moja już zdechła, ale mam nadzieję, że w gruncie będzie sobie lepiej radzić, zostawiam pozdrowienia ;).

 

Buziaki :hug:

 

Aga

 

Nawet nie pokuszę się o komentarz... Ja posiadaczka jednego storczyka i kaktusa :jawdrop:

 

 

Jest PRZEŚLICZNIE

 

 

 

:hug:

 

 

Dzięki kochana :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugie ok i na żywo bardzo mi sie podoba.

Jest malutkie

 

http://i2.fmix.pl/fmi1420/9bbb3c2b0006049054488c4d/zdjecie.jpg

 

http://i1.fmix.pl/fmi955/73d73ebe001428fa54488c50/zdjecie.jpg

 

Czekam jeszcze na dwa i układam lustrzaną galerię ;).

Decyzja o ewentualnym zmianie koloru......czekam na Marcina aż pomaluje ściane i miejmy nadzieję na święta zawisną :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga,

gdzie kupowałaś te lustra wypukłe??? Matko jedyna, to moje marzenie, uwielbiam takie, już nawet z Anglii chciałam je ściągnąć ,ale sprzedawca powiedział ,ze do pl nie wyśle, bo mogą sie uszkodzić w transporcie... więc nadal sobie o nich tylko marzę....

 

Sylwia ja je mam właśnie z Anglii ;)

Kupowane na ebayu, szły do taty a tata wysyłał paczkę do Polski, ich kurier przekazywał z kolei UPS - także sama widzisz trzech przewoźników i niestety gdzieś coś poszło nie tak :(

 

Kiedyś były na westwingu - nie kupowałaś wtedy? - miałam Cię pytać :rolleyes: czy się na nie w końcu zdecydowałaś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa.. czyli jednak Anglia....

ja owszem, kupiłam je na west wtedy i co? i lipa nie przysłali, kasę oddali, boszzz jak byłam wtedy wkur.... na maxa.

 

O kurcze :( nie wiedziałam, myślałam że je masz i szukasz do kompletu :(

 

Zazdraszczam Ci tych luster, to które popękało daj stolarzowi, zrobi Ci drewniana ramę i będzie super :yes:

 

Nie pomyślałam, ale nie wiem czy to nie za drogi interes :(.

Najpierw spróbuję poszukać kogoś kto mi to naprawi :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śliczna jesień :) zima jeszcze przed nami ... mam nadzieję ... :)

Aga co to za drzewko o bordowych liściach ?

 

Ja też mam taką nadzieję, choć po ostatnich kilku dniach z temperaturą 0 stopni już nie jest tak fajnie :(

 

To klon palmowy, mam nadzieję że przeżyje u mnie zimę i mocne wiatry które szaleją na jesieni i wiosnę......

 

Teraz jego listki zdobią rabaty :)

 

http://i1.fmix.pl/fmi456/e845d1770005d7b1544caa73/zdjecie.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admete, cudowny jest Twój ogród! Masz po prostu piękną posesję.

I wiesz? Strasznie, strasznie jestem ciekawa zmian w Twoim salonie. Po tym, co zapowiedziałaś wizką, nie mogę się po prostu doczekać!

I jeszcze jedno ;) Dołączam do Ciebie i możemy otworzyć klub posiadaczek złotych konsoleczek przedpokojowych na granicy kiczu (strasznie się cieszęz tego mojego zakupu, do końca tygodnia powinnam mieć przesyłkę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admete, cudowny jest Twój ogród! Masz po prostu piękną posesję.

I wiesz? Strasznie, strasznie jestem ciekawa zmian w Twoim salonie. Po tym, co zapowiedziałaś wizką, nie mogę się po prostu doczekać!

I jeszcze jedno ;) Dołączam do Ciebie i możemy otworzyć klub posiadaczek złotych konsoleczek przedpokojowych na granicy kiczu (strasznie się cieszęz tego mojego zakupu, do końca tygodnia powinnam mieć przesyłkę).

 

Ojoj ciekawa jestem co tam ciekawego kupiłaś :wiggle: ;)

Za ogród bardzo dziękuję :)

 

 

witam prosze o podanie namiaró lub stronki tam gdzie pani kupiłas stół z krzesłami i jaka cena? stół cudo

 

 

Witam :)

Krzesła stąd a stół był robiony na zamówienie na wzór stołu z Almi Decor

 

OMG biedne lustro, musiało trochę przejść po drodze, ale może jakiś stolarz da radę, ogród jak zwykle do pozazdroszczenia ;).

 

No będę kombinować..jeszcze nie ruszyłam z tematem bo zeźliłam się na kuriera w sprawie odszkodowania :mad: i chęci mi uciekły :(

Źle wypełnił protokół, napisał że pudełko zewnętrzne było bez zastrzeżeń, ja protokół podpisałam i musiałam jechać po O. do szkoły.......i teraz każą mi składać reklamację ale chyba nie ma to sensu skoro zrobił mnie w trąbę i wykorzystał sytuację :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wpisał, że pudełko było bez zastrzeżeń, to niestety odrzucą taką reklamację, mam wiele do czynienia z kurierami i jest to standard w tym przypadku, jeśli sklep zwraca za uszkodzony towar, to robi to wyłącznie z własnej kieszeni, bo od firmy kurierskiej raczej nic nie wyciągną.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...