Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak połączyć klasykę z nowoczesnością...?


Recommended Posts

czyli slupek byl tynkowany.. qrcze mam u siebie piekne (moim zdaniem) drewniane, a moj maz chce je obudowac.. stad to pytanie sie pojawilo...

 

 

Ja też mam 2 słupy drewniane i bardzo je lubię :).

Także walcz o swoje :lol2:

 

Szkoda ze nie bylo info o dywanie :(

a na westwing czy tez bonami sprawdzalas?

 

 

Sprawdzam, ale na razie nic podobnego nie znalazłam :(

 

Czekam na zdjecia komody, uwielbiam jak sie cos u kogos w domu nowego pojawia, zachodza jakies kosmetyczne zmiany :wiggle:

moze dlatego ze u mnie nic ciekawego i oczy chca sie nacieszyc czyimis wnetrzami :lol2:

 

Zaraz wkleję, ale tylko małe kadry bo nie miałam czasu ogarniac burdella na stole i w kuchni :lol2:

 

 

 

Motyw róż, kwiatów b. mi się podoba:-) romantycznie się zrobiło.

 

Właśnie takiego pomieszczenia mi w domu brakuje :)

Cały dół jest stonowany...więc chciałabym wejść do sypialni i cieszyć oczy kolorami i fakturami :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jest idealna :yes: Lakier jak na fortepianie :D

 

:) dzięki :)

 

Aga jak miło znowu zobaczyć Twoje wypieszczone wnętrza :) Komoda cudnie wygląda w nowej szacie... ale minusem pewnie będzie codzienne przecieranie blatu z kurzu... :)

 

A ja się ciesze że po tak długim czasie coś u mnie ruszyło i mam Wam co pokazać :lol2:

Dzieki kochana :hug:

 

Witaj Admete, nie witałam się jeszcze ale nowe wcielenie komody jest tak piękne, że nie mogłam dłużej milczeć. Gratuluję konsekwencji i choć u mnie bardziej nowocześnie, bardzo mi się Twój domek podoba:)

Pozdrawiam,

Ch

 

Witam :bye:

i ciesze się że moje "dziwaczne" czasem wykańczanie :lol2: się podoba :)

 

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOMODA! WOW! ALE CUDENKO!!!

 

uwielbiam takie wnetrza, chociaz odbiegam zupelnie ze swoimi stylem...

ciesze sie, ze na fm mozna sobie popatrzec na czyjes i sie rozmarzyc "jak by to bylo gdyby.." :rolleyes:

 

:) :rolleyes: :hug:

 

Aga, komoda wyszła super. Dobrze, że jesteś taka konsekwentna w realizowaniu swoich pomysłów. Lubię tu wpadać:-)

 

:hug:

 

Komoda wyszła jak mała czarna Coco Chanel, jestem zachwycona.

 

Dzięki :).

Strasznie mi się spodobało to porównanie :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Admete nie wiem czy Ci się na coś przyda ale podaję linka bo wydaje mi się że mają dość ciekawe tkaniny w przystępnych cenach http://drecotton.pl/pl/.

Pozdrawiam i gratuluję pięknego domu.

 

Witam się i ja .Podglądam od długiego,długiego czasu,chyba nawet od początku dziennika.Odezwałam się w końcu a sprowokowała mnie do tego komoda w nowej politurze,co tu dużo mówić znacznie zyskała na urodzie i do tego te rolety w pasy , jest idealnie.W moim salonie i jadalni stoi taka sama komoda i do tego witryna.Już dawno myślałam żeby coś z tym zrobić.Po głowie chodziła mi zmiana koloru na bardzo ciemny błyszczący brąz,ale tak naprawdę ciągle szukam fachowca i nic.Szkoda że mieszkam tak daleko/północ/bo pewnie prosiłabym o namiary.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...