Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak połączyć klasykę z nowoczesnością...?


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...
Uwielbiam połączenie starego z nowym. Wkrótce czeka mnie budowa domu, połączonego z pensjonatem. Czy macie może jakieś namiary na firmę w okolicach gdańska, która w swoich projektach łączy nowe ze starym? Ja nie jestem w stanie rozstać się niektórymi moimi meblami, które wyszperałam w różnych dziwnych miejscach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 1 month później...
  • 2 weeks później...
  • 4 months później...
Mam pytanie związane z tematem - jestem w posiadaniu małego, starego domu. Takiego naprawdę starego. Podoba mi się to, ale chciałem teżwprowadzić powiew nowoczesności. No i myślałem nad meblami do ogrodu w tym kontekście. rattan jest naturalny, ale raczej sięz niego nie robi mebli, bo nie są wytzymałe. Technorattan za to jest taki nowoczesny, ale nie wiem czy nei za bardzo. A może jednak klaasycznie - drewno?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie związane z tematem - jestem w posiadaniu małego, starego domu. Takiego naprawdę starego. Podoba mi się to, ale chciałem teżwprowadzić powiew nowoczesności. No i myślałem nad meblami do ogrodu w tym kontekście. rattan jest naturalny, ale raczej sięz niego nie robi mebli, bo nie są wytzymałe. Technorattan za to jest taki nowoczesny, ale nie wiem czy nei za bardzo. A może jednak klaasycznie - drewno?

 

drewno moze i jest dobrym pomyslem ale to raczej do zachowania ciaglosci stylu a nie jak chcesz laczyc. chociaz w sumie nie wiem jaki masz plan i jak to ma wygladac. Bardziej tak:

niepd01.jpg

czy tak:

pd03.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drewno moze i jest dobrym pomyslem ale to raczej do zachowania ciaglosci stylu a nie jak chcesz laczyc. chociaz w sumie nie wiem jaki masz plan i jak to ma wygladac. Bardziej tak:

[ATTACH=CONFIG]365275[/ATTACH]

czy tak:

[ATTACH=CONFIG]365276[/ATTACH]

 

zdecydowanie to drugie. pierwszy zestaw kojarzy mi się z kiepską knajpą :p to drugie to ten technorattan? skąd go wziąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...

Witam po długiej przerwie :)

Przyszły chłodniejsze dni jesień otoczyła nas już z każdej strony, ja zamykam ogród, zostały tylko liście do zbierania, więc może wreszcie będę mieć chwilkę wytchnienia - bo jak zwykle ja w ciągłej gonitwie :p :lol2:

 

w domku nic się nie zmieniło, to co zaległe cały czas czeka na fachowców :(

ja nie ponaglam to i oni się nie spieszą......ale może jeszcze w tym roku dorobię się brakujących mebli.

 

wybiorę trochę zdjęć ogrodowych i pokażę czym zajmuję się przez praktycznie cały rok, poświęcając każdą wolną chwilę.

W ogrodzie pracuję sama, więc mam co robić - ale to kocham baaaaaaaaardzo - nie wiem czy nie bardziej mnie to ciągnie od urządzania wnętrz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...