Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak połączyć klasykę z nowoczesnością...?


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

PIĘKNIE :)

Dodałabym trochę wyższych roślin jak tlo. Krzewy, takie, które jesienią sie przebarwiają i nie szkodzi im cięcie, bo widzę, że lubisz trochę formowane. To dobry kontrast dla swobodnych bylin.

 

Masz piękne jeżówki.

 

Dbasz sama, czy z pomocą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIĘKNIE :)

Dodałabym trochę wyższych roślin jak tlo. Krzewy, takie, które jesienią sie przebarwiają i nie szkodzi im cięcie, bo widzę, że lubisz trochę formowane. To dobry kontrast dla swobodnych bylin.

 

Masz piękne jeżówki.

 

Dbasz sama, czy z pomocą :)

 

Dziękuję :)

 

wszystko robię sama ;) - czyli jeden pełny etat w samym ogrodzie :lol2:

 

Mam plan powiększyć tą kolistą rabatę, wtedy będzie możliwość dodania jeszcze czegoś.........zobaczymy może za dwa lata...........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyśl – może oczar jakiś. Nie dość, że jesienią przebarwia się rewelacyjnie, to kwitnie II–III.

 

Oglądałam przed chwilą zdjęcia z zaprzyjaźnionego ogrodu, gdzie w głównej roli są byliny, hortensje i trawy ozdobne. Ale jako tło są posadzone przebarwiające sie krzewy i niewysokie drzewa. Oczu oderwać nie mogłam.

U mnie dzisiejszy grad tak przetrzebił liście, że smętnie się zrobiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyśl – może oczar jakiś. Nie dość, że jesienią przebarwia się rewelacyjnie, to kwitnie II–III.

 

Oglądałam przed chwilą zdjęcia z zaprzyjaźnionego ogrodu, gdzie w głównej roli są byliny, hortensje i trawy ozdobne. Ale jako tło są posadzone przebarwiające sie krzewy i niewysokie drzewa. Oczu oderwać nie mogłam.

U mnie dzisiejszy grad tak przetrzebił liście, że smętnie się zrobiło.

 

u mnie wiatr dziś zrzucił wszystko z catalp i klonu, a teraz wszystko z lasu leci

 

a te zdjęcia o których piszesz w necie gdzieś są?

zobaczyłabym jak to wygląda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...