Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zakwitła,fuksja,czyli,budowa,Fuksji


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 182
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dzięki wielkie dobra kobieto za zdjęcia.

Do odgłosów lodówki i zapachów z kuchni jesteśmy przyzwyczajeni już teraz, bo mamy okno łączące kuchnię z dużym pokojem :sick: Tak że to nie zniechęca mnie. Co do bałaganu, hm staram się nad nim panować, różnie z tym bywa :p ale co tam...

Właśnie dla mnie to też jest problem, jak to zrobić żeby nie zagracić kuchni szafkami, a pochować wszystkie potrzebne graty. Mam nadzieję, że do rozwiązania. Najważniejsze jest dobre zaplanowanie, poszukiwanie różnych rozwiązań i wybranie najlepszego., Takie proste, a dlaczego takie trudne w rzeczywistości :confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janiseya to trzymam kciuki! ja też powoli się rozglądam, a tak już na 100% to się w to zaangażuję po nowym roku...Poluję na razie na oferty. A w jakim zawodzie szukasz? u mnie niestety nie obejdzie się bez dojeżdżania do pracy, bo w moim mieście szans nie ma :/

 

Ja też się z dojazdami liczę, staram się ogólnie o tym nie myśleć i tak jest ciężko. Pracy szukam w zasadzie w różnych sferach np. obsługa klienta, administracja biurowa, kadry. Chodzi o to aby się w ogóle gdzieś zaczepić, ale to nie jest takie proste.

 

maldarec przytłoczona przedłużającymi się poszukiwaniami pracy;), nie mam na razie klimatów na inspiracje. Bardziej sobie to na zimę zostawiam, jak zastój będzie na placu budowy, ja kurs zakończę i trzeba będzie mieć zajęcie;).

 

Rocia najgorsze jest to, że o tym czy kuchnia funkcjonalna przekonujemy się jak już się w niej "urzęduje".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agusiazet Witam sąsiadkę również :-)

Rocia Zgadzam się z tobą, że dobre rozplanowanie jest najważniejsze ale nie jest to takie trudne, po pierwsze wiesz co lubisz w swojej obecnej kuchni a czego nie i to jest już pierwsza podpowiedź. Druga to własne nawyki, ja np. zrezygnowałam z zabudowy szafek do samego sufitu bo w "starej" kuchni nigdy ich nie używałam, stały tam np. słoiki, których nie mogłam wyciagnąć bez pomocy krzesła. Teraz słoiki trzymam na półce w kotłowni, która jest obok kuchni i spełnia częściowo rolę spiżarni. Nie chcielismy tez zabudować lodówki meblami, a że od strony salonu mamy ściankę działową, więc od razu nasunął się pomysł, żeby tam wstawić lodówkę i szafkę obok niej. Wersja w projekcie wogóle nie wchodziła w grę, bo zwywarka do naczyń zajmuje 60 cm, czyli jedna szafka odpada i wtedy gdzie trzymać garnki?

janiseya Trzymam kciuki za twoje poszukiwania pracy, dobrze wiem jak dołuje taka cisza, kiedy wysyła się CV i nie ma żadnego odzewu :mad: Jestem pewna, że uda ci się coś znaleźć. Pozdrawiam

Edytowane przez maldarec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maldarec ja praktycznie nie będę miała w kuchni szafek górnych, może w kącie, ale na pewno nie zawieszone wysoko. Ja jestem niewysoka, więc skakała bym po krzesłach tak jak teraz:mad:.U nas planowo lodówka ma być w spiżarce, no i tam też będą półki od podłogi do sufitu, czyli powierzchnia magazynowa będzie.A co do pracy staram się nie wariować i próbuję wykorzystać przerwę, wierzę, że po coś ona jest;).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maldarec pozwolisz, że zapiszę sobie zdjęcia Twojej kuchni w moich inspiracjach?

Jasne, jeśli tylko chcesz :-). Myślę jednak, że kuchnia w twojej wersji powinna być oddzielona od salonu mini barkiem lub wersją z jednej str. stół a z drugiej szafka- wyspa. Mnie podobają się takie nowoczesne style, nie wiem jak tobie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Udało mi się edytować zdjęcia, chociaż pewnie w innej kolejności niż poprzednio ale sens postów został zachowany :-) Z tematów wykończeniowych nic w naszej Fuksji nie przybyło ale w styczniu (mam nadzieję), uda się położyć panele na poddaszu (mąż będzie miał trochę wolnego). Ostatnio znalazłam bardzo fajną sofę do salonu, a później zorientowałam się, że jest bardzo podobna do sofy w salonie netki55 ;-). Zobaczcie sami (ale nasza będzie w brązie):

http://img266.imageshack.us/img266/6365/kreta.jpg

A niżej jeszcze jedno porównanie elewacji Archonu i naszej od strony południowej:

http://img208.imageshack.us/img208/7281/712j.jpg

http://img192.imageshack.us/img192/5487/obraz044ok.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

http://cdn1.asteroid.pl/c4/a.fotka.pl/078/888/78888443_800_s.jpg

 

 

Już po świętach, stary rok się kończy,

jego blask już mija.

Nowy 2012 do brzegu dobija.

Życzę by był piękny, lepszy od starego,

a Tobie przyniósł coś szczególnego.

Same serdeczności, morze miłości,

uśmiech na twarzy i to o czym marzysz..

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...