Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 125
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

drzemłam się wczoraj i przespałam licytację ale nic kaskę już wpłaciłam potwierdzenie wysłałam zakupiłam nowe foremki do pierniczków i w tym tygodniu biorę się za wypieki . Dziękuję wszystkim za miłą atmosferę ,i za serce którym potraficie zarażać ,miło być wśród Was. Pozdrawiam wszystkich a przede wszystkim Franka i jego rodzinkę :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lesiu, spóźnienia w tym tygodniu mile widziane, bo ja przez ten wyjazd teraz bede miała czasu co kot napłakał

Ale jakoś postaram się:) Lapka biorę ze sobą:)

Pojutrze bedziemy u Ciebie:) Tzn za rogiem:) W tym ośrodku dla dzieci niepełnosprawnych

Przypomnij mi ulicę plizzzz:) Mickiewicza? jagiełły? jakiegos znanego faceta kurcze...;-)

 

Artmag, Dżempel, już pedze do skrzynki;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) damy radę ciociu:)

 

Oto zaktualizowana lista:

 

Lista zakupów tych cudownych Forumek i Forumowiczów juz rozesłana:)

 

1. MusiSieUdać

2. Kjuta

3. Dziewcze

4. Rynka

5. Madzia11MK

6. Julianna16

7. Pysiaczek

8. AnetaS

9. karolcia 14m

10. AniaS79

11. millid

12. blekitna

13. betina71

14. Mayland

15. UlaR

16.wu

17. Moniha

18. Aglig

19. tabaluga1

20. Zopafisa

21. nemi

22. anev

23. kontradmirał 86

24. kachnaP

25. kasioMar

26. dżempel

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lesiu,

 

Pojutrze bedziemy u Ciebie:) Tzn za rogiem:) W tym ośrodku dla dzieci niepełnosprawnych

Przypomnij mi ulicę plizzzz:) Mickiewicza? jagiełły? jakiegos znanego faceta kurcze...;-)

SŁOWACKIEGO 58b

tylko Ty już chyba wyjechałaś, to może Żelka pośle SMSa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś ja nic nie dostałam od Ciebie - w sensie wiadomości...

Może jednak było by dobrze aby kazdy kto zakupił fanty mimo wszystko przeslal swoj adres do wysylki sprzedajacemu? nie chce wprowadzac balaganu ale tak mi przyszlo do glowy, ze to by trochę odciazylo Agnieszke, Ona by tylko wpisywala na powyzsza liste osoby, ktore dokonaly wplat. co Sadzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jednak było by dobrze aby kazdy kto zakupił fanty mimo wszystko przeslal swoj adres do wysylki sprzedajacemu? nie chce wprowadzac balaganu ale tak mi przyszlo do glowy, ze to by trochę odciazylo Agnieszke, Ona by tylko wpisywala na powyzsza liste osoby, ktore dokonaly wplat. co Sadzicie?

 

Popieram całkowicie!

Teraz cała praca z przesyłaniem danych spoczęła na barkach Agnieszki, a jest Ona ( jak wiadomo ) niesamowicie zapracowaną Matką i Żoną. A jeszcze Net jej wolno chodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przelew ode mnie poszedł już rano.

Mail do Agnieszki z potwierdzeniem wpłaty wysłany.

Dziękuję za możliwość zostania choć przez chwilkę Św. Mikołajem.

Pozdrawiam Wszystkich, którzy tymi Mikołajami chcieli zostać :)

Wyślę priw z adresem do osób, których przedmioty licytowałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór :)

Ja również wysłałam potwierdzenie wpłaty do Agnes :)

Jestem zaszczycona z powodu nadania mi tak pięknego i wzruszającego tytułu.

Redakcji - ślicznie dziękuję :hug:

Bardzo prosiłabym osoby, które wylicytowały moje fanty jak już przeleją pieniążki o przesłanie na moją skrzynkę swoich danych do wysyłki paczki. Ponieważ Agnes została zawalona wręcz wiadomościami. Dostałam jak na razie tylko powiadomienie od Agnieszki o danych Moniha

czekam jeszcze na dane od Maxtorka, bpis, Rocia, EZS, hanka1950

Ponieważ aktualnie przebywam na zwolnieniu lekarski paczki będę wysyłała od czwartku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś ja nic nie dostałam od Ciebie - w sensie wiadomości...

Może jednak było by dobrze aby kazdy kto zakupił fanty mimo wszystko przeslal swoj adres do wysylki sprzedajacemu? nie chce wprowadzac balaganu ale tak mi przyszlo do glowy, ze to by trochę odciazylo Agnieszke, Ona by tylko wpisywala na powyzsza liste osoby, ktore dokonaly wplat. co Sadzicie?

 

Aneta, nie załamuj mnie...wysłałam Ci wczoraj kilka wiadomości...

Zobacz na liste powyżej - tam jest kilka osób, ktre u Ciebie kupiły..

Wysyłam wszystkim wiadomości tu na forum

Naprawde nic nie dostałaś???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę w imieniu Petera (PBębniarza), w sprawie wysyłki wylicytowanej przez Maxtorkę osłony kominkowej. Gdyby był potrzebny kontakt z nami czy ze strony Agi, czy Maxtorki, to można pisać do mnie na priva, lub maila [email protected], bo ja częściej zaglądam na forum niż Peter. Wysyłka na nasz koszt, czekamy tylko na potwierdzenie i adres Maxtorki, której dziękujemy bardzo za wylicytowanie fantu w ostatnich minutach licytacji! :yes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutli_putli, super pomysł, tym bardziej, że teraz po wiadomości Anety zastanawiam się czy wszyscy dostali wczoraj moje wiadomości:confused:

 

Jaguś...kochana kobietko:) jak miło Cie widzieć po tyyylu latach:)

 

Jednak dopiero teraz siadam do roboty. Franuś ma swoje prawa;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...