Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mnie rowniez czeka zakup 14 par drzwi wewnetrznych. Jak na razie wszyscy znajomi polecaja mi Stolarke Wolomin, ale moze ktos z Was ma do polecenia inna firme? Znalazlam tez firme Lebo Drzwi, ktora dopiero zaczyna dzialalnosc na rynku polskim, ale oferuje bardzo atrakcyjne, niespotykane na rynku formy drzwi :lol: niestety cenowo - nie wyglada to rownie atrakcyjnie :o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
Gość Edytawit

Ja rowniez jestem na etapie drzwi wewnetrznych. Dosc dlugo walkowalam ten temat ale nareszcie znalazalam drzwi ktore nas w pelni satysfakcjonuja - z litego drewna, ciekawe wzornictwo i niska cena 650 - 650 zl- naprawde goraco je polecam. Mi polecil je znajomy, pracujacy w Stolarce Wolomin.

Zaklad miesci sie w miejscowosci - Ciemne (pomiedzy Wolominem a Radzyminem). Jadac z Wolomina do Radzymina mija sie lasek po prawej stronie i tuz za nim, na zakrecie w prywatnym domu, nieoznakowanym zadnym szyldem miesci sie ten zaklad. Jedyna rzecza ktora go wyroznia sposrod innych jest lezaca na podworku tarcica.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Edytawit

Witajcie,

 

Na drzwi czeka sie okolo dwoch tygodni. My tyle wlasnie czekalismy. Wlasnie konsultowalam sie z mezem - cena drzwi czesciowo przeszklonych z futrynami, opaskami z jednej i cwiercwalkami z drugiej strony, zamkami i kluczykami - 680 zl. Drzwi pelne - 650 zl. My w zwiazku z tym, ze zamawialismy 8 par drzwi dostalismy gratis do wszystkich drzwi uszczelki.

 

Pozdrawiam,

 

Edyta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc

Edytko,

 

Czy ten stolarz w Ciemnem ma tylko wzory drzwi Stolarki Wołomin, czy może inne też, albo może zrobić coś na zamówienie? Czy w tym domku lub gdzieś indziej np. na stronach www obejrzeć wzory jakie mają w sprzedarzy?

Będę wdzięczna za info, bo do tego Wołomina mam spory kawałek i nie chcę tam jechać, niewiedząc czego się spodziewać.

 

Pozdrawiam,

Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 1 month później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...