Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

u nas drzwi z mdf plus fornir (droższe od drewnianych bo sie nie wypaczają, mdf niemal niezniszczalny) od lokalnego producenta. Cena jak w Porcie za sredni model-jakość: Porta się chowa. Począwszy od oscieżnic a skonczywszy na samym skrzydle. Tez byłam skłonna skorzystac z masowego producenta ale mnie maz przekonal. Mam swietne drzwi na wymiar!!!! wyzsze niz standard w dobrej cenie i jakosci. Moze warto poszukac lokalnie (nie u domoroslego stolarza ale u profesjonalistow nastawionych na klienta indywidualnego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pol-skone model modern 05 (białe) więc dodatkowo ciężko coś sensownego znależć. Dziś zamówione, okres oczekiwania 4/5 tygodni, ale z tego co widzę to będziemy musieli sobie poczekać dłużej.

 

zaraz jak pisalem o 6 tygodniach to dzwonilem na bema. okazalo sie ze drzwi od kilku dni czekaja na nas na magazynie. jeszcze chwile poczekaja gdyz nie jestesmy gotowi ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

http://www.centurion.com.pl/ - według mnie rewelacja jeśli chodzi o stosunek jakość /cena . Porównanie z kilkoma znanymi producentami drzwi okleinowych moim zdaniem wygrywa Centurion . Poza tym kosztują o kilkadziesiąt % mniej niż drzwi "znanych" producentów gdzie ceny zrobiły się chore . Mnie w każdym bądź razie odrzuciło od znanych producentów kiedy będąc w salonie trzykrotnie dostawałem trzy różne ceny na te same drzwi ..............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porte jak widać nie brałam rewelacyjna jakąś. Szukałam niedrogich, estetycznych drzwi. Te takie są. Są wykonane z płyty wiórowej. Ciężkie i masywne a nie lekkie i puste w środku. WYkonanie bardzo mi się podoba, szczególnie z tymi ościeżnicami.

 

PolSkone własnie reklamuję. Mam niewielkie plamki na lakierze. Albo wada fabryczna albo uszkodzenie w transporcie. Mi to wyglad ana transport. Czekam na oględziny z PolSkone. Sprawa rozwojowa ale drzwi wygladają rewelacyjnie. Bardzo mi się podobają! Wybrałabym je ponownie.

 

POWODZENIA Z REKLAMACJĄ - MOJA TRWAŁA 5 MIESIĘCY - TO NIE ŻART!!!

BYŁEM OKŁAMYWANY PRZY KAŻDEJ ROZMOWIE!!

NIE POLECAM TEJ FIRMY Z LUBLINA

Dzis zamontowali mi nowe skrzydła z PolSkone. Nie było problemów. Nie ponaglałam ich, nie wydzwaniałam. Nie było tak źle :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy ktoś z szanownego grona miał już przyjemność robić interesy z firmą Tom Stol z Milanówka? :lol:

 

mają tam drzwi z 3 gatunków drewna (sosna, mahoń, dąb) - a co ciekawe ich cennik na drzwi dębowe jest równy cenie za drzwi sosnowe na Bartyckiej w Warszawie !!! :o :o

 

jak dla mnie to seria afrodyta lub kalio :D

 

byłabym wdzięczna za info? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://images33.fotosik.pl/129/850387fb3f993abamed.jpg

 

http://images32.fotosik.pl/129/a58d8ad31a527521med.jpg

 

Te z witrażem są do wiatrołapu ,a pozostałe drzwi w domu są pełne bez szyb .

 

 

 

 

 

można wiedzieć coś więcej o tych drzwiach z witrażem - dla mnie są śliczne !!! :D

Dwa standardowe pytania: gdzie i za ile?

 

przepraszam za bezpośredniość, ale bardzo mnie urzekły :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i to są najładniejsze nowoczesne drzwi jakie ostatnio widziałam !!!!!!

 

 

sama raczej gustuje w tych klasycznych - ale te są naprawdę super.

 

Zaczynam - po przeczytaniu tego wątku - przekonywać się do tego producenta :D

 

 

dla zainteresowanych coś ciekawego, coś co również tu znalazłam, ale jakoś chyba wszystkim umknęło. Jak zobaczyłam tamtejsze słoneczniki czy floresy - zrobiłam :o :o :o i zaczynam się wiercić na krzesełku, bo ja z Warszawy, a oni z Wrocławia lub Krakowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...