Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja specjalizuję się w drzwiach z tzw "wyższej półki" i zaczynam od 1500 ostro idąc w górę nawet do 3500. Nie mam żadnych ograniczeń technicznych. Każdy system jest do wykonania...

 

Schody zaczynają się jak klient ma nietypowe wymagania a szuka rozwiązań w produktach typowych, masowych...

 

Nie jestem w stanie Ci pomóc bo na co dzień nie dopasowuję oferty Pol-Skone z Dre i Portą tak aby tworzyć komplety.

Musiałbym wertować katalogi i jeździć po dilerach i Ci to spasować. Sorki ale nie dam rady. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj chyba Robe nie chce mi sprawiać przykrości krytyką firm, które ja w jakimś sensie lubię. Ja działam w niedużym mieście i z tego względu poruszam się w produktach średniej półki cenowej - zwykle 1-2 tys. zł.

Zastrzeżeń do produktów Pol-skone nie mam. Passo to u mnie wyższa półka, i o ile otwory pozwalają na ich zamontowanie (szerokość i ciut większa wysokość) to je proponuję.

Passo + Verto to ta sama seria techniczna (Verte jest zdaje się właśnie w katalogu DRE) Nie widzę przeszkód by je połączyć.

Osobiście bym wybrał fornir. Lamistone może wg opisu Pol-skone ma być mocniejsze.. ale.. na pewno wygląda bardzo sztucznie, a to jedyna rzecz jakiej nie lubię w drzwiach. Fornir - nawet jeśli będzie podrapany, to zawsze można próbować go lakierować.

Wersję składaną także masz w PS we wszystkich opcjach kolorystycznych - strona 84 katalogu 2012.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

 

No tak to się nie będziemy bawić...

 

:)

 

To klient musi wiedzieć co mu się podoba. Dopiero po wyborze i po kilkunastu minutach rozmowy delikatnie podsuwam inne rozwiązania... Muszę wiedzieć jak wyglądają okna, jaki jest plan na meble, itp. Temat rzeka i baaardzo kosztowny.

Edytowane przez Robespierre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robe + Fin - przecież nie próbuję dopasować produktów różnych producentów. VERTO to też produkt Polskone, dedykowany do tej samej ościeżnicy Fiesta - jak dla mnie to PASSO tyle że przeszklone...

Fin - dzięki za opinię o Lamistone - o taką podpowiedź mi chodziło.

No i jeszcze jedno - a najważniejsze dla mnie - czy w tych pieniądzach proponowalibyście coś innego? Piszesz Robe, że Twój rewir to górna półka od 1,5 tys wzwyż. PASSO to pewnie wydatek ok. 2,0 tys/szt., mam ich do zakupienia niestety - naście, więc cena już z Twojego obszaru zainteresowań. Podałeś mi wprawdzie parę postów wcześniej producentów, ale podpowiedz, jak najsensowniej z budżetem 1,5 - ok. 2,0 tys zł/szt. mogę postąpić? Wzór PASSO mi się podoba, więc pewnie wyczuwacie moje preferencje?

r.

Edytowane przez iprk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...