Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A ja mam drzwi olchowe właśnie tej firmy, takie jak w linku tylko ze wszedzie zamiast kasetonów szyba mleczna nawet do toalety, sprawuja sie OK. Cenowo ok 1000 bez klamek. U mnie wyszło ciut drożej ale miałem grube glify (takie po 25-30 cm) a taka opaska podraża.

 

http://www.lima-mlawa.pl/malta1.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja znalazłam cudeńko z Hiszpani i to niedrogo bo drzwi pełne mahoniowe kosztuja 795 już z futryna, ościeżnicą, zamkami itp. tylko bez klamek:) i wyglądają na prawde jak te, które widziałam za 1800-2000 w salonach.

A chciałam kupić u stolarza, ale tak na prawde po malowaniu je na ciemno i zrobieniu oscieżnic wyszły po prawie 700 wiec sobie darowałam, tym bardziej ze kolezanka takowe wstawiła do gotowej już łazienki i nie dość ze pękły jej dwie płytki na podłodze to jeszcze futryna pękła wzdłóż.. ale to moze dlatego ze drzewo pracuje, a mieszkanie już miała wykończone..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 2 weeks później...
  • 3 months później...

Witam wszystkich

Jestem wlasnie na etapie wyboru nowych drzwi do miesszkania i zamarzylo mi sie, aby do Wc i lazienki byly BULAJE. Niestety ceny sa tak kosmiczne, ze mi rece opadly. Dla przykladu za dwa skrzydla ze szprosami i takie samo jedno, ale przesuwne, dwa skrzydla z bulajami, do tego oscieznice oraz 3 szt oscieznic extra pani w jednej z firm policzyla mi 11000 PLN!!! CZy nie wiecie jak to zrobic taniej? Blagam o pomoc, bo czas nagli (Jasiek przyjdzie na swiat za 2 i pol miesiaca), a my jestesmy w lesie....

 

pozdrawiam serdecznie

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...