Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

My częściowo po lekturze tego forum zastanawiamy się obecnie nad białymi drzwiami z ościeżnicą regulowaną Pol-Skone Sempre albo Asilo model Ridolfi..Wszelkie uwagi i opinie mile widziane:) Zwłaszcza jeśli chodzi o te drugi, bo do tej pory nic o nich nie słyszeliśmy, a polecił nam je sprzedawca w jednym ze sklepów..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam,

A co możecie powiedzieć o drzwich Jagdor? Warte są swojej ceny? Dzis oglądałam ich ofertę w salonie.Jakie inne drzwi są porównywalnej jakości?

Z góry dziękuję za odp.

 

 

A jakie jest wykonanie tych drzwi? Jaki rodzaj drewna ? No i jaka cena za wszystko, czyli skrzydło plus ościeżnica i montaż bo to tez dość istotne. Jeśli nie są to jakieś drzwi do 1 tyś ze wszystkim a np za 1800 zł ( już z montażem), to przejdź się po innych sklepach z drzwiami drewnianymi za 3,5 czy 4 tyś np. Jeśli wykonanie będzie się różnić na niekorzyść ( mam na myśli, pobejcowanie lub pomalowanie , spasowanie itd. ) to raczej nie są tyle warte. Jeśli stwierdzisz, że nie różnią się wykonaniem( przyjmując podobne modele ) to warto.

 

Pozdrawiam

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem nowa uzytkowniczka forum, ale od dawna korzystam z waszych porad. Obecnie jestem w Trakcie remontu domu, i mam problem z wyborem drzwi. Zastanawiam sie nad wyborem drzwi VASCO MADERA, tylko zastanawiam sie jeszcze nad kolorem orzech albo machon. Czy ktos z was posiada takie drzwi i jaka jest ich jakosc wykonania.

[/url]http://images40.fotosik.pl/1400/e4c5e440aea8ca7c.jpg' alt='e4c5e440aea8ca7c.jpg'>' alt='span>'>

Edytowane przez promyczek2007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedne z lepszych drzwi laminowanych na rynku.

Pełna konstrukcja wzmocniona ramiakiem drewnianym, zawijany na rantach laminat bez łączeń, hartowane szkło, regulowane zawiasy, bardzo delikatna dyskretna wentylacja - same atuty.

Jeśli podobają Ci się kolory których nie ma zbyt wielu do wyboru (tylko 5) to nie sądzę abyś w tym przedziale cenowym (600-700 zł/netto za komplet z ościeżnicą regulowaną) znalazła cokolwiek innego w takim standardzie wykonania.

Znikomy procent reklamacji - a jeśli już się pojawiają to wymiana produktu na nowy najczęściej odbywa się już tylko po okazaniu zdjęcia z wadą.

 

P.S.

Otwórz fotkę konkursową którą zrobiłem u mojego klienta pod Wrocławiem.

http://www.vascodoors.pl/59,Galeriaprac.aspx

Edytowane przez Robespierre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

promyczek2007 piękne te drzwi, które pokazałaś ! szkoda tylko, że nie mają białych w ofercie ... :(

 

Leon ja tez właśnie szukam białych. Znalazłeś coś może w miarę porządnego i w podobnej cenie? Ja rozważam Porta Idea. Nie wie ktoś gdzie mogę zobaczyć je na żywo w Warszawie? Wszędzie widziałam ale w kolorach "drewnopodobnych" - białych nikt na wystawie nie ma. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pfafara w takim przedziale cenowym nie wiem czy można mówić o porządnych drzwiach...

Na 99% jednak zamówię Arco z Pol-skone cenowo chyba podobnie. Wstrzymuję się cały czas bo nie chcę zamawiać w ciemno a na ekspozycję w sklepach jeszcze nie trafiły przynajmniej w moim mieście.

Mam pytanie do zaznajomionych w temacie ;) Arco chyba ma delikatnie zaokrąglone kanty na ramiaku jak i płycinach. Czy będzie wielka różnica między okleiną Eko-top a Gravistone, która jest chyba twardsza ? Chcę uniknąć takiego efektu na kantach zarówno na skrzydle i maskownicach jak np. okleina Ryfla w DRE gdzie ewidentnie są okrągłe brzydkie kanty... mam nadzieje, że ktoś zrozumie o co mi chodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robespierre,

czy kojarzysz coś w segmencie wspomnianych wyżej Vasco (no, powiedzmy że również nieco drożej, tak do 1000-1200/komplet), ale ze skrzydłami bezprzylgowymi?

Szukam czegoś sensownej relacji cena/jakość, zdaję sobie sprawę ze w tym przedziale cenowym cudów się nie da zrobić, ale może jednak naprowadzisz mnie na coś czego sam nie znalazłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewna fabryka pracuje nad tym rozwiązaniem ale pojawi się w sprzedaży dopiero w okolicach czerwca/lipca. Nie mogę zdradzić nic więcej. Ich wartość może oscylować wokół wspomnianej przez Ciebie kwoty. :)

 

Trzeba poczekać...

 

Na dziś nie kojarzę takich cen i zrównania jakości np z VASCO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monikaa13 piekne to twoje drzwi. A jesli mozna spytac te twoje z porty to ile kosztowaly?

Za Vasco trzeba zaplacic 560zł plus oscieżnice.

 

Porta Koncept - 553zł netto + ościeżnice. Montaż, klamka. VAT może uda się zrabatować. Jakby nie patrzeć - wychodzi ok 900zł (+/-100zł).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w woli ścisłości:

 

Porta Koncept netto 553 zł + ościeżnica regulowana od 243 zł (zakres 7,5-9,5) CPL

Vasco Madera 2 netto 455 zł + ościeżnica regulowana od 229 zł (zakres 7,5-9,5) CPL

 

oczywiście + montaż w zależności od regionu od 150 do 250 i na końcu VAT 8% jeśli to zakup usługi...

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, faktycznie by się zgadzało - 455 + 23% - 559 - uznałem pierwotnie że to była cena netto. Co by nie było - ponad stówka taniej..

A jak u nich z ramiaczkiem drewnianym? Ja tam lubię choćby trochę drewna:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...