Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

W tej cenie razem z ościeżnicą trudno dostać dobrej klasy drzwi drewniane bo rozumiem, że wytłaczane (porta itp) odpadają. Zmieścisz się biorąc np Humdrex a troszkę drożej ale za to o niebo lepiej możesz kupić np. CALa. Drzwi koniecznie kupuj wykończone a nie do samodzielnego malowania!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też długo szukałam porządnych drzwi drewnianych do środka domu w rozsądnej cenie, bo takich jak porta nie chciałam. Zamówiłam zimą w firmie rodzinnej z Kosowa Lackiego. Ostatnio zamontowali mi 8 par drzwi. Naprawdę drzwi są ładne, porządnie zrobione, można wybrać dowolny fason, kolor, rodzaj lakieru. Bardzo sprawnie i dokładnie zamontowali drzwi. a wszystko w rozsądnej cenie, a nie po 2 tysiące za sztukę. Mogę z czystym sumieniem polecić tę firmę i podać namiar.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na drzwi Masonite grupy Kronodoor czekam od 30 marca 2007 i nie wiem czy je będę miała? ?? Sprzedawca mnie zwodzi. Nie mogę malować, ukłdać podłóg a o przeprowadzce w wakacje mogę zapomnieć. Kto z Was kupował takie drzwi?

Inny mój problem to drzwi kupione u bardzo niesolidnego wykonawcy Karwowski z Prostek, koło Ełku. Drzwi zewnętrzne, drewniane kosztowały mnie dokładnie 3111 zł, nie licząc transportu, dosłownie po ok 2 tyg. od kupienia zaczęły się ,,sypać". Po wielokrotnym telefonicznym informowaniu Karwowskiego i paru e-meilach ze zdjęciami sypiących się drzwi, w końcu wysłałam pismo i jak do tej pory sprawa od pół roku pozostaje nie wyjaśniona. Jestem w kontakcie z rzecznikiem ds konsumenta, Karwowski dostał czas do końca tego tygodnia na wymianę skrzydła na nowe, po czym sprawę kieruję do sądu.

Pan Karwowski w ogóle nie jest zainteresowany klientem, zwodzi: ,że przyjedzie jak będzie cieplej ( był luty), że mu nie po drodze, że zepsuł się samochód itp, itd. Od tej pory to już nie mój problem a nierzetelnego wykonawcy. Oto wykaz usterek

1. Na brzegach drzwi zarówno po stronie wewnętrznej jak i zewnętrznej systematycznie odpryskuje farba.

2. W miejscu styku kasetonów z drzwiami odkleja się i żółknie silikon( jest go na pół centymetra), powodując duże, widoczne na białych drzwiach szczeliny.

3. W drzwiach odklejają się kasetony.

4. Dookoła szyby, w środku drzwi, wzdłuż jej brzegów widoczne są, złuszczające się, pożółkłe płaty farby.

5. W narożnikach, w miejscu łączenia się elementów futryny tworzą się szczeliny, powodujące prześwity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.dre.pl/drzwi/images/galeria_80.jpg

http://www.dre.pl/drzwi/images/galeria_30.jpg

http://www.dre.pl/drzwi/images/idea_40.jpg

 

wybrałam firmę DRE, ładne, tańsze niż porta (z ościeżnicą ok.400 zł), może nie najlepsze wypełnienie (plaster miodu), ale nie zamierzam ich taranować....

 

Też wybrałam DRE :

http://www.dre.pl/drzwi/images/d_arte_40_n.jpg

tylko kolor - machoń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dom z poddaszem, na górze wszystkie drzwi są drewniane. Natomiast na dole nie wiem jakie powinny być drzwi do łazienki. Chciałabym aby były też drewniane, ale czy będą pasowały do reszty? Łazienka jest obok drzwi do pomieszczenia gospodarczego i garażu, gdzie muszą być drzwi przeciwpożarowe, czyli metalowe. Jeżeli drzwi od łazienki będą drewniane, a tamte metalowe, to jak to będzie wyglądało, czy nie będą z innej bajki? Proszę o radę, może ktoś miał podobny dylemat?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też długo szukałam porządnych drzwi drewnianych do środka domu w rozsądnej cenie, bo takich jak porta nie chciałam. Zamówiłam zimą w firmie rodzinnej z Kosowa Lackiego. Ostatnio zamontowali mi 8 par drzwi. Naprawdę drzwi są ładne, porządnie zrobione, można wybrać dowolny fason, kolor, rodzaj lakieru. Bardzo sprawnie i dokładnie zamontowali drzwi. a wszystko w rozsądnej cenie, a nie po 2 tysiące za sztukę. Mogę z czystym sumieniem polecić tę firmę i podać namiar.

 

Jak sie nazywa ta firma?

Czy do 1000 zl mozna kupic u nich drzwi wewnetrzne?

 

Pozdrawiam

Monika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie drzwi drewnianych do własnego wykończenia- miałem takie poprzednio i w nowym domku też takie będę miał. Ostatnio niestety w obi takie drzwi są z klejonych kawałków więc. Chociaż moja koleżanka ślicznie potrafi malować nawet takie kawałkowe (jakby przecierka- jakby ktoś chciał to mogę wrzucić fotki przy okazji) i nikt nie chce wierzyć że to są drzwi z marketu za 300 zł. Wstawieni szybki/pleksy to żadna filozofia, że nie wspomnę o możliwości doboru koloru - całkowita dowolność. Oczywiście gdyby nie ograniczenia finansowe i zamiłowanie do własnoręcznego dłubania może wybrałbym inne rozwiązanie (w stylu: płacę - płaczę - i wymagam) :-)

 

http://images33.fotosik.pl/101/ecbf33b952cbbf8em.jpg

 

Oto efekt końcowy po pomalowaniu drzwi "robionych" :-) jak dla mnie żadne gotowe nie mają szans, wyglądu i oryginalności, chociaż technicznie zapewne są lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...