Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

to są te drzwi:

http://www.dre.pl/drzwi/arte.htm , Arte 40.

Szyba matowa, nie pamiętam okleiny, ale to nowość od tego roku. Jeśli jednak podobają sie nawet mojemu tacie, to muszą być niezłe :wink:

 

Wybralyam ten sam model :D Ale jeszcze nie mam zamontowane.Okleina mahoń.Bardzo mi się podobają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja płaciłem 1200 za sztukę drewniane sosnowe - cena z ościeżnicą i montażem robione na zamówienie u stolaża z lakomatem i wykończeniami chromowanym (zawiasy, tuleje do łazienkowych na dole). Czyli za całość 3 drzwi 3600. W sumie sklepowe gotowe nie wchodziły u mnie za bardzo w grę, bo każdy otwór miałem innej szerokości i musiałbym zamawiać mniejsze z utratą szerokości. Plus do tego jedne drzwi w takim miejscu, gdzie ościeżnice musiała być specyficznie osadzona

 

Także wolałem na wymiar, solidnie wziąć niż kupować gotowe z ruchomymi ościeżnicami i bać się czy mój fachowiec nie zepsuje czegoś A tak stolarz robi, montuje, bierze pełną odpowiedzialność.

 

I zrobił rewelacyjnie :)

 

A tak swoją drogą to widzę, że generalnie bardzo duże różnice są w cenach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

 

Porta za 7 par drzwi z regulowana oscieznica (w tym 3 pary na mur 25 cm), kolor wenge + klamki i montaz wziela od nas 4000,00 pl.

Makary kiedy robiłeś tę wycenę, bo ja też za 7 par drzwi +regulowane ościeżnice (w tym tylko jedna na gruby mur)+klamki+montaż, w tym dwa skrzydła tańsze (wzór 1.1) i za całość wycena wczorajsza wyniosła ok.7000zł (dodam, że zamawiam u "znajomego" :-? , który poinformował mnie również o 10% podwyżce od dziś :evil: )

chyba trzeba znaleść innego przedstawiciela

a oto moje wybrane drzwi WZÓR 4.4, tylko ciemniejsze będą

http://www.porta.com.pl/po.php?name=products&lang=pl wybierz wzór 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

 

Porta za 7 par drzwi z regulowana oscieznica (w tym 3 pary na mur 25 cm), kolor wenge + klamki i montaz wziela od nas 4000,00 pl.

Makary kiedy robiłeś tę wycenę, bo ja też za 7 par drzwi +regulowane ościeżnice (w tym tylko jedna na gruby mur)+klamki+montaż, w tym dwa skrzydła tańsze (wzór 1.1) i za całość wycena wczorajsza wyniosła ok.7000zł (dodam, że zamawiam u "znajomego" :-? , który poinformował mnie również o 10% podwyżce od dziś :evil: )

chyba trzeba znaleść innego przedstawiciela

a oto moje wybrane drzwi WZÓR 4.4, tylko ciemniejsze będą

http://www.porta.com.pl/po.php?name=products&lang=pl wybierz wzór 4

 

drzwi byly montowane jakies 10 dni temu, wycena okolo poltora miesiaca wstecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...