Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

najpopularniejsze w mojej okolicy- DRE, Progress, Porte, Urzędowski i Kronodoor. Te tańsze to DRE i Kronodoor, reszta chyba droższa (z mojego wstępnego rozeznania). Kronodoor jest dostępny także w Leroy Merline, można tam spokojnie pooglądać. Właśnie takie mam zamówione, wyglądają dość solidnie. Tylko, że nie zamawiałam w LM a w naszym miasteczku. Myślę, że DRE to także niezła firma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow, masz dokładnie takie, jakie zaordynowałam do łazienki, w pokojach były z dłuższym przeszkleniem. Zazdroszczę, bo w końcu mamy pełne. ładniutkie, ale pełne...

Wiesz AGNIESZKAKUSI duzo zalezy od sprzedawcy, nasz Wierzbicki z Ilawy w ogóle się nie spisał, to jego ekipa zamontowala wszystko źle i przez to nie chcę więcej DRE.

Najwazniejsze, że teraz obie jesteśmy zadowolone :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 1 month później...
  • 3 weeks później...
Podciągam temat, ponieważ szukam drzwi drewnianych, fornirowanych w dobrej jakości...Gdzie zamawialiście ... i oczywiście za ile ?

Podoba mi się coś takiego, jak poniżej

 

http://images29.fotosik.pl/96/c175f85f1873e429.jpg

 

Ładne i nowoczesne drzwi robi firma KOSZ oraz ENTRA.Te pierwsze nieco tańsze (ok 1600 za komplet) drugie to już wydatek ok 2000.Na stronach internetowych mają punkty sprzedaży.Polecam.Dla mnie niestety za drogie, ale doceniam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Eden z Bartyckiej.

Wpiszesz w google Eden to wyskoczy ich strona

Mam od nich na razie drzwi zewnętrzne , ale wewnętrzne też zamówię-przynajmniej na parter-zeszłam całą Bartycką i nie tylko i ładniejszych nie widziałam.

W moim dzienniku możesz obejrzeć zdjęcia zewnętrznych.

 

A jak cenowo się przedstawiają wewnętrzne drzwi drewniane obłogowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...