Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

TK Ja też juz jestem zdecydowany na Budrexa, jednak ani w Srocku, ani w sklepie sprzedającym ich wyroby w Łodzi nie chcą dać chociażby złamanych 2% rabatu. Powiedz jak udało Ci się wywalczyć 16%? Jeśli uważasz, że do Łodzi też by stamtąd dowieźli, to daj kontakt. Przy 8miu skrzydłach to się już robi niezła kasa.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tommco u mnie to wygladalo tak:

drzwi budrexu 2491 pln za 3 komplety

montaz 150 za sztuke

 

razem 2941

 

powiedzialem, ze daje 2500 za calosc albo nic i poskutkowalo...teraz oni musza sie glowic, jak rabat wymyslec, troche krecili nosami, ale juz jest zamowienie i faktura w moich rekach

 

z ceny uslugi duzo latwiej zejsc niz z ceny produktu, jak polaczysz te dwie rzeczy bedzie latwiej sie targowac...i nie sprawiaj wrazenia, ze Ci szczegolnie na tych drzwiach zalezy ;)

 

prawde mowiac to wszyscy robia bardzo podobne drzwi, jeden wzor znajdziesz u 20 roznych producentow

 

firma w wawce nazywa sie iver-bud, nie wiem czy do lodzi dowoza, ale i tak przez telefon to zadne negocjacje, murowana porazka

 

musialbys przyjechac i tak - w-wa rog szobera i lazurowej, szobera 5 to adres, telefon 666-11-55

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TK Ja kupując u przedstawiciela w Łodzi płacę za montaż 100zl i jeśli się okaże, że któreś drzwi są niestandardowe, to nie policzą mi o 20% więcej. Rabatów innych nie chcą dawać...i tyle.

 

Pozdrawiam

 

PS. Myślę, że w takim wypadku nie ma sensu jechać do W-wy...bo pewnie więcej nie dostanę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tommco: jesli podobaja Ci sie bardzo akurat te jedne drzwi to bierz i sie ciesz :)

 

jesli chcesz sie potargowac, to pamietaj, ze jako kupujacy na konkurencyjnym rynku masz wiele przewag:

- jest wielu sprzedajacych

- ten sam wzor moze CI zrobic prawie kazdy

- dab, sosna olcha czy inne sa dostepne wszedzie

- itd itp

 

jednym slowem - jesli negocjowac, to nie nastawiac, sie na 1 sklep

sprzedawcy sa rozni - jedni lubia duzy obrot i szybkie pieniadze, inni - wysoka marze i male pieniadze. W Lodzi jest pewnie 100 innych sklepow z drewnianymi drzwiami.

 

blyskawiczny sukces poprzedzaja lata przygotowan - nawet w kwestii zakupow, musisz znac troche rynek, zeby powalczyc ze sprzedawcami. Dla mnie osobiscie to jest niezla zabawa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TK Miło z Twojej strony, że udzielasz rad, które zresztą są jaknajbardziej prawdziwe. Zdaję sobie sprawę z tego wszystkiego co napisałeś (kończę studia finanse i bankowość :lol: ). Myślę jednak, że tu dam za wygraną. Oglądałem drzwi wielu firm: Porta, Polskone, Interdoor, Stolbud Włoszczowa, Stolarka Wołomin, no name'y z hipermarketów i właśnie firmy Budrex. Te jakoś przypadły mi do gustu. Byłem w Srocku (u producenta) i okazuje się, że on też rabatów nie daje na tak małe ilości (9szt.). Myślę, że cena za montaż 100zl nie jest wysoka, a i ma mi pan obmierzyć i zrobić tak, żeby na 100% pasowały...więc poprostu muszę zacząć działać. Już za dużo czasu spędziłem na wyszukiwaniu. Muszę teraz przejść od słów do czynów....i kupować

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tommco :) rady byly serdeczne :) ja tez FiBa :) powodzenia - jak pisalem: jak sie podoba to bierz i sie ciesz :)

 

ostatnia uwaga: kupujesz 9 kompletow drzwi - uwaga o malej ilosci jest co najmniej niestosowna ze strony sprzedawcy. Niektorzy nie maja jeszcze domu tylko mieszkanie i kupuja np 3 komplety jak np w moim przypadku...i rabaty dostaja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
Jakoś dawno tu nie zaglądałam :oops:

W Castoramie za surowe drzwi sosnowe z ościeżnicą, bez klamki i szybki zapłacisz do 300 zł (podobnie jest w innych hipermarketach). Potem zabawa z malowaniem -można mieć niezłe efekty. My wybierzemy tę opcję -przynajmniej będą dobrze tłumić dźwięki.

Polanka, czy zdecydowalas sie na te drzwi z Castoramy ? Cena jest b. interesujaca, a jakosc? Sama je malujesz i montujesz ?

Napisz cos wiecej, prosze...pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już 2 lata po obronie na Finansach i Bankowości :lol:

 

My kupiliśmy drewniane drzwi sosnowe (surowe- do malowania) firmy Dziadek. Kosztowały (razem z ościeżnicami) około 350 zł za sztukę. Pomalowane bardzo ładnie wyglądają. Ale ościeżnice mają zwyczajne, wąskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Ja kupiłem drzwi z mahoniu meranti po ok. 1850,00 PLN/1szt. wraz z montażem. Opaska ościeżnicy przykrywa ściany na ok. 5 cm w pionie a u góry na 7 cm. Kolor TEAK (herbaciany) skrzydła są proste bez żadnych udziwnień i szyb. Wygląda to super a od 4 lat nic się z nimi nie dzieje.

 

Poleam http://www.aries-okna.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa... Porta....

 

Ja o maly wlos nie kupilam wlasnie Porty. Byl kwiecien, goraczka zakupow a byla to jedyna firma drzwiowa, z tych ktore znalam, ktora miala w ofercie drzwi 120 asymetryczne (80+40) i do tego w atrakcyjnej cenie. Wprawdzie w ogole mi sie nie podobaly, ani nie pasowaly tez zupelnie do koncepcji (po prostu nie widzialam ich u siebie) ale poniewaz ta goraczka zakupow lekko zamacila mi w glowie bylo juz blisko.

 

Na szczescie moj mezczyzna wzial sie za ogladanie i krytykowanie i nic z tego nie wyszlo. Drzwi byly zle wykonczone, z zadziorami, z niedociagnieta okleina (czy co oni tam stosuja). Do tego znajoma naopowiadala, ze w swoich drzwiach mazaczkiem zamalowywala niedociagniecia i przeszlo nam na Porte zupelnie.

Do tego wciskaja na sile w cenie takie wstretne szybki, ktore bysmy i tak wymieniali.

 

Drzwi wprawdzie w dalszym ciagu nie mamy wybranych a tu wykonczeniowka na dniach (napiecie rosnie ;-)) ale na sama mysl, ze nie dalam sie wtedy zwariowac i nie kupilam Porty nastroj mi sie poprawia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglądają super ale są drogie. Drzwi Porty oczywiście. Choć drogo - tanio to rzecz względna i indywidualna. Powiem tak- dla nas były za drogie więc zdecydowaliśmy się na drzwi sosonowe do pomalowania. One kosztowały po 300-350 zł / sztuka.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...