Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Chyba każde drzwi to 1% rabatu :lol:

To trzeba się skrzyknąć i zamówić 100 sztuk za darmo 8) :lol:

Oj, Dorcia,

jak znam Twoje "wymagająco - krytyczne" oko to nawet przy 100% rabatu nie będziesz zachwycona :wink:

Szczególnie przy tanich drzwiach firm które sie tu wymienia z nazwy:)

a powaznie - to widze ze jestes na dalszym etapie niz okna - gratuluje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ok, na ten apel trudno nie odpowiedzieć: ja mam na swojej ekspozycji drzwi Centuriona.. sprzedałem kilka sztuk... raczej bez zastrzeżeń, chociaz zalezy czego szukasz. Mają modele lepsze niż pozostałe firmy, ale są tam w katalogu rzeczy których nie polecam (np. najtańsze skrzydła)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba każde drzwi to 1% rabatu :lol:

To trzeba się skrzyknąć i zamówić 100 sztuk za darmo 8) :lol:

 

Ciekawe jak wygląda sprawa przy większej ilości drzwi niż 100 sztuk, robią dopłaty :lol: Generalnie spotkałem się z takimi sprzedawcami, którzy mieli albo ściśle określone ilości sztuk produktów, powyżej których dają również ściśle określony rabat, albo na sumę pieniędzy do zapłaty. Śmiesznie to wygląda... w

 

jak znam Twoje "wymagająco - krytyczne" oko to nawet przy 100% rabatu nie będziesz zachwycona

Szczególnie przy tanich drzwiach firm które sie tu wymienia z nazwy:)

 

Cena nie jest taka niska. Drzwi z wypełnieniem płytą wiórową nie są takie złe. Masywne skrzydło, niezłe wygłuszenie i nie zrobisz dziury delikatnie uderzając. Te na zdjęciach wyglądają ładnie. Jedynie nie podoba mi się ta okrągła szybka. Wygląda jak na statku. A statki źle mi się kojarzą (choroba morska).. Najgorsze to te chińskie drzwi. Widziałem film na you tube drzwi antywłamaniowych, jak koleś wycinał zamek otwieraczem do konserw. Okazało sie, ze w środku jest wypełnienie z czegoś podobnego do plastrów miodu... Totalna tandeta. Pewnie wieksze problemy były by z normalnymi drzwiami z wypełnieniem płyty wiórowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ Najgorsze to te chińskie drzwi. Widziałem film na you tube drzwi antywłamaniowych, jak koleś wycinał zamek otwieraczem do konserw. Okazało sie, ze w środku jest wypełnienie z czegoś podobnego do plastrów miodu... Totalna tandeta. Pewnie wieksze problemy były by z normalnymi drzwiami z wypełnieniem płyty wiórowej.

Drzwi z plastrem miodu wytniesz nożem. Nie potrzebny otwieracz.

A tak na marginesie - ostatnio awaryjnie otwierałem chińskie drzwi antywłamaniowe... kurczę, tandeta - obawiałem się większych trudności przy rozwiercaniu wkładki..

ale i tak powiem: NIGDY WIĘCEJ CHIŃSKICH DRZWI.

I precz z firmami które mówią "proszę przysłać drzwi do reklamacji" lub "dobrze wymienimi elementy ale z otwarciem musi sobie Pan/Klient sam poradzić"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba każde drzwi to 1% rabatu :lol:

To trzeba się skrzyknąć i zamówić 100 sztuk za darmo 8) :lol:

Oj, Dorcia,

jak znam Twoje "wymagająco - krytyczne" oko to nawet przy 100% rabatu nie będziesz zachwycona :wink:

Szczególnie przy tanich drzwiach firm które sie tu wymienia z nazwy:)

a powaznie - to widze ze jestes na dalszym etapie niz okna - gratuluje :D

A nieeee - okna nadal niezamówione bo mam teraz 150-ty dylemat :roll:

Wątek drzwiowy odwiedzam tak tylko z zamiłowania (a nóż jakieś odkrycie), bo drzwi to akurat już wybrałam - mniej z tym jednak kłopotu kurczę :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ Najgorsze to te chińskie drzwi. Widziałem film na you tube drzwi antywłamaniowych, jak koleś wycinał zamek otwieraczem do konserw. Okazało sie, ze w środku jest wypełnienie z czegoś podobnego do plastrów miodu... Totalna tandeta. Pewnie wieksze problemy były by z normalnymi drzwiami z wypełnieniem płyty wiórowej.

Drzwi z plastrem miodu wytniesz nożem. Nie potrzebny otwieracz.

A tak na marginesie - ostatnio awaryjnie otwierałem chińskie drzwi antywłamaniowe... kurczę, tandeta - obawiałem się większych trudności przy rozwiercaniu wkładki..

ale i tak powiem: NIGDY WIĘCEJ CHIŃSKICH DRZWI.

I precz z firmami które mówią "proszę przysłać drzwi do reklamacji" lub "dobrze wymienimi elementy ale z otwarciem musi sobie Pan/Klient sam poradzić"

 

no bo to sa takie drzwi mają plaster miodu w środku nawet nie maja ramiaka lepeij omijac je szerokim łukiem co można dostać za 600 zł naiwnaością jest sadzić ze ten towar bedzie dobry a tym bardziej antywłamaniowy :lol: oczywiście lepiej jest kupować sprawdzony towar renomowanych producentów a chałm marketowski omjać z daleka lepeij wydać więcej i miec spkój raz a na zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak. Dla mnie wypełnienie drzwi to jest min. płyta wiórowa. Może są jakieś tańsze i w miarę dobre, ale płyta wiórowa jest chyba optymalna (cena/jakość). Co do plastrów miodu... Jeśli komuś nie zależy na stosunkowo dobrym wygłuszeniu, to ok. Cena niska, ale to wypełnienie jest strasznie słabe. Przy 13 sztukach to ciekawy rabat. Mi za dużo mniejszą ilość (3 sztuki) proponował rabat 3%. Chyba każde drzwi to 1% rabatu :lol: Coś mi się wydaje, że poczekam chwilę i zamówię większą ilość, taniej wyjdzie. Za jakiś czas pochwalę się zakupem. Dzięki za informacje!

 

@MIRAS41

Zakładanie paneli jest dziecinnie proste. Skorzystaj z wyszukiwarki na forum, znajdziesz tam sporo ciekawych informacji.

Drzwi porty z wypełnieniem z płyty wiórowo-otworowej maja 27db wyciszenia inne firmy muszą już an to robić drzwi techniczne. cena z,montązme jednej sztuki pełnej w naturalnej okleinie to ~1.300 zł z bulajem ~400 więcej uważam że to nie jest dużo jak za takie drzwi dodatkowo okleina jest naturalna ale modyfikowana więc nie ma przebarwień i posiada jednolity kolor zwłaszcza jak na fornir w tej chwili jest do wyboru 8 kolorów w tej okleinie ja bym, wziął wenge albo heban no ale wszystko kwestia gustu.

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edmar70 Cena też nas powaliła, ale cóż...miłość nie wybiera 8)

Co do wykonania to za tą kasę oczekiwałoby się perfekcji a tak nie jest, można powiedzieć, że są dobrze wykonane.

 

Pozdrawiamy.

 

Miłość jest ślepa ponoć. :lol:

 

Cholera, pytam, bo oczywiście różne są opinie o Polskone. :roll:

Ale mniemam, że jesteś zadowolony(a) :oops: i niech Ci służą długo w jaknajlepszym stanie. :)

wzór jest niezły kolor też niestety jak to już nieraz pisałem Pol-Skone ma zły system pakowania i nie chcą tego zmienić, A drzwi zwłaszcza drewniane czy w naturalnej okleinie łatwo uszkodzić i tak do Nobli mam tak totalna awersję że to masakra od 1,5 roku nie zdażyło się żeby nie przyjechały uszkodzone a to obicia a to ubytki forniru uszcypania etc. Głownie różnej maści uszkodzenia mechaniczne albo niedoróbki tu niedolakierowane tak nie wyszlifowane jak się należy i wysyłaj teraz te faksy z kolejnymi reklamacjami a potem wydzwaniaj bo minęły 3 tygodnie a serwis się nie pojawił u klienta mimo zapewnień i tak w kółko. Natomiast tym którzy zbładzili :wink: i kupili drzwi tej firmy zycze bezawaryjnego użytkowania.

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także zastanawiałam się nad drzwiami Noble z Pol-Skone ale martwiły mnie zawiasy, które podobno należą do awaryjnych. Cena 2400zł za sztukę przy 9 w domu również nie zachęca ale wyglądają pięknie. No i największy kłopot jak sprawują się drzwi bezfelcowe- może ktoś użytkuje już jakiś czas? :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas też niestety nie obejdzie się bez reklamacji.

Po kilku dniach widać rozklejające się elementy, ale my reklamację zgłaszamy przez firmę która nam te drzwi sprzedala i jak narazie wszystko jest na dobrej drodze.

Zobaczymy jak się skończy, będziemy informowac na bierząco.

 

pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Drzwi bezfelcowe są przeważnie wykonywane na zawiasach Tectus. Wymagają one bardzo precyzyjnego zamontowania oraz regulacji.

 

Przy drzwiach felcowych, skrzydlo zachodzi na ramę okolo 10 mm, rownie dobrze moze to byc 5 i 15 mm. Regulacja nie musi byc precyzyjna.

 

Przy drzwiach bezfelcowych tolerancja to ololo 1-2 mm - szpara miedzy skrzydlem i oscieznicą nie jest zamaskowana felcem skrzydla.

 

W przypadku zainteresowania drewnianymi drzwiami drewnianymi (i z felcem i bez felca), szczegolnie z terenu lubelszczyzny, zapraszam na wciąż skromną stronkę.

 

Pozdrawiam,

Grzegorz

 

 

 

[ moderowano - reklama ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam ofertę drzwi wewnętrznych drewnianych w cenie 850 zł (razem z ościeznicą i framugą na gr. muru , oraz z montażem) - czy opłaca sie? Czy lepiej wyglądaja drzwi np. z Porta??

Teresa - cena 850 zł za kompletne drzwi to okazja. Chyba że są to drzwi surowe - niemalowane lub wykonane przy pomocy siekiery. Wówczas przecasz..

A czy lepiej wygląda?! kto mo to wiedzieć jak nie Ty? Nie widziałaś tych drzwi??

 

Z moich obserwacji powiem tak: średnia płytowa Porta to ksozt 800-1200zł /szt (forniry naturalne są droższe). Za podobną cenę kupisz niedrogie drzwi drewniane, ale w szczegółach mogą wyglądać gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na drzwi mam zostawione otwory 84,85 cm i 104 cm.

Czy tylko stolarz mi pozostaje??? :-?

Ościeżnica Porta System dla drzw "80" potrzebuje ok 88cm szerokości. Zewnętrzny wymiar ościeznicy to co prawda 84,6cm, ale dochodza jeszcze puszki zawiasów i ew. braki pionów. By je bezproblemowo wstawić potrzeba jest minimum 86-87cm.

No chyba że ... masz tam przewidziane drzwi "70". I wówczas ten otwór jest trochę za szeroki, ale można go obejść - wstawiając drzwi na "pełnych" ościeżnicach - coś typo Porta Prestiż. Te dla "70"wymagają otworu ok 81cm,więc Twoje 84 cm (a tym bardziej 104cm) nie są przeszkodą dla dobrego montazysty.

Można też zawsze zmniejszyć szerokość otworów doklejając na bok płytę karton - gips.

A jaką masz wysokość? Bo ta może być też nienajlepsza.

 

I można jeszcze zamówić drzwi nietypowe - nawet w Porcie. Z dopłatą rzędu 200-500zł (w zależności od modelu) cena i tak będzie niższa niż dobre drzwi drewniane od stolarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drzwi bezfelcowe są przeważnie wykonywane na zawiasach Tectus. Wymagają one bardzo precyzyjnego zamontowania oraz regulacji.

 

Przy drzwiach felcowych, skrzydlo zachodzi na ramę okolo 10 mm, rownie dobrze moze to byc 5 i 15 mm. Regulacja nie musi byc precyzyjna.

 

Przy drzwiach bezfelcowych tolerancja to ololo 1-2 mm - szpara miedzy skrzydlem i oscieznicą nie jest zamaskowana felcem skrzydla.

 

Tectus był na topie jakiś czas temu, a na początku kosztował ponad 400zł luzem i 600zł w drzwiach. Teraz coraz częściej widzę Koblenz-Kubica.

Aktualnie jestem na etapie wyboru drzwi i waham się między Koroną a Lutostański. Ten drugi ma droższe drzwi, ale zawiasy tańsze. Plastikowe :o Dopłata za te chowane zawiasy to 457zł w Koronie i 225 w Lutostański.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...