Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kolor piękny - podłoga też,

pewnie to doświetlenie daje konkretne oszczędności w skali roku czy dekady - w ciągu dnia nie doświetlasz korytarza, na pewno daje to wymierne oszczędności;

wydaje mi się że to kwestia po prostu przyzwyczajenia - jeśli w Belgii i Holandii taki typ drzwi to standard to pewnie tam nikomu nie wydają się nieforemne.

Są OK.

daj może coś na ściany - grafiki czy ozdoby - coś coby złamało "podłużność" tego korytarza - obrazki w szerokich i krótkich ramkach, szable :roll: wypchana głowa dzika :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...

Firm jest nie kilka ale kilka tysiecy. W któryms z czasopism podla liczba 5000. Oczywiscie sa duzi i mali, ale skoro sa to maja zbyt.

 

Czy chcialabys/chcialbys (?) dostac opinie o tych "kilku" ? :)

 

Bylo sporo watkow o drzwiach wewnetrznych. Szukajac w archiwum znajdziesz je bez problemu. Jak bedziesz miala/mial swoje typy - pytaj o nie.

 

Powodzenia, Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie za kilka dni odbieram swoje drzwi wewnętrzne. Zamówiłem w niedużym zakładzie stolarskim, bo to co zobaczyłem w sklepach przeraziło mnie. Nie znalazłem przyzwoitych drzwi poniżej ok. 1100 zł. Zakład stolarski zrobi mi drzwi sosnowe, ładnie pomalowane, z ościeżnicami i zamkami za 800 zł. Ta sama firma robiła moje okna więc mam do nich zaufanie i widziałem jak wyglądają drzwi przez nich robione. Jest taniej, bo omijasz pośredników jeśli zamówisz u producenta, to oczywiste. Może postaraj się poszukać jakiegoś producenta w pobliżu ?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...