Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

:D :D :D

Zbychu wielkie dzięki za wstawienie bo ja sobie zupełnie nie dawałam rady !!!!!

o aktualną cenę proponuję pytać wykonawcę bo może ona zależeć od wielu czynników: ceny z montażem czy bez, z klamkami szybami czy bez (ja brałam wszystko) i transport a ten może być w różnej cenie....

i z tego co wiem to cena drewna idzie powoli w górę więc i to trzeba brać pod uwagę... ale i tak jestem zdania, że drzwi bardzo ładne i jeśli tylko będzie się opłacało (bo pewnie wozić jednej pary przez 400 km to nie ;-) to można śmiało dzwonić

i bardzo dziękuję za miłe opinie o moich drzwiach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

skoro jest zainteresowanie tym Panem już nie jednej osoby to może zrobimy tak

dzwoniłam już do tego Pana i mam zgodę na podanie numeru telefonu

Pan nazywa się Adamczak Andrzej

Miejscowość Chocicza (chyba i ile dobrze usłyszałam)

ul. Słowackiego 7

Gmina Nowe Miasto

tel. 602-37-80-61

chętnie umieszczę również zdjęcia tylko błagam niech mi ktoś napisze jak :wink:

 

czy to Nowe Miasto WLKP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My kupiliśmy w http://www.aldrew.pl/. Wczoraj przywieżli więc jeszcze nie zamontowane ,ale już mi się strasznie podobają.Na ich stronie są chyba w dwóch kolorach , ale można wybrać dowolny z palety bejc SOPUR za niewielką dopłatą. My wybraliśmy orzech.

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Do goga ( i innych)

 

 

Czy oprócz adresów i nazw możecie podawać również ceny i zdjęcia?

 

Niestety zdjęć nie posiadam, ale na oko to podobne do tych od Magdalenki, tylko szyby inne tzn.mleczne. Cena bez klamek i montażu ale z dopłatą za wybór koloru ok.750-830 PLN. w zalezności od grubosci oscieżnicy.My robiliśmy na grubość muru czyli od 110 do 180mm. Termin realizacji ok3 tyg. Zamówiliśmy przez lokalnego przedstawiciela i transport był w cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My kupiliśmy w http://www.aldrew.pl/. Wczoraj przywieżli więc jeszcze nie zamontowane ,ale już mi się strasznie podobają.Na ich stronie są chyba w dwóch kolorach , ale można wybrać dowolny z palety bejc SOPUR za niewielką dopłatą. My wybraliśmy orzech.

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Do goga ( i innych)

 

 

Czy oprócz adresów i nazw możecie podawać również ceny i zdjęcia?

 

Niestety zdjęć nie posiadam, ale na oko to podobne do tych od Magdalenki, tylko szyby inne tzn.mleczne. Cena bez klamek i montażu ale z dopłatą za wybór koloru ok.750-830 PLN. w zalezności od grubosci oscieżnicy.My robiliśmy na grubość muru czyli od 110 do 180mm. Termin realizacji ok3 tyg. Zamówiliśmy przez lokalnego przedstawiciela i transport był w cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrz może na drzwi firmy BUDREX http://www.budrex.pl Z grupy łódziej sporo osób je już ma.

Ja też zamówiłem i jestem z nich zadowolony.

Może zdjęcia nie są najlepsze, ale moje drzwi wyglądają tak:

http://foto.onet.pl/upload/20/44/_350116_n.jpg

http://foto.onet.pl/upload/48/96/_350115_n.jpg

 

Jak popatrzeć na te zdjęcia, to nie jest raczej reklama...W rzeczywistości wyglądają znacznie lepiej...słowo :)

 

Pozdrawiam

 

T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Moje drzwi robił stolarz. Od tygodnia są nareszcie zamontowane. Czekaliśmy na nie od sierpnia :x Nie wiem czy to wszyscy stolarze są tacy słowni?. No ale drzwi już są i są pięęękne. Naprawdę śliczne- dąb zabejcowany na ciemny brązo-mahoń, wyglądają b.elegancko mimo, że dopiero dzisiaj wstawi listwy przy ościeżnicach.

Jak na razie to mogę napisać, że są mocne. U rodziców mieliśmy z płyty i ta płyta po czterech latach wygladała niezbyt ładnie, a i solidność tych drzwi dawała wiele do życzenia. Myślę, że teraz robi się o wiele porządniejsze drzwi niż parę lat temu.

Znajomi mają z porty- wygladaja naprawde ślicznie- też myśleliśmy nad nimi, ale mamy zbyt małe otwory i nie mogliśmy dopasować. Tak więc pozostał stolarz- i na szczęście jesteśmy b. zadowoleni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też właśnie wczoraj zamówiłam drzwi wewnętrzne u stolarza który robił mi okna (z okien jestem bardzo zadowolona, są sliczne, porządnie wykonane, a cena była przyzwoita), gościu bierze 850 zł za drzwi z drewna klejonego, regulowana ościeżnica, klamka, montaż (full zestaw), można sobie wybrać każde drzwi jakie się wymarzą - daje mu się zdjęcie a on robi, o efektach będę mogła napisać jak drzwi już będą, ale oglądałam różne drzwi na jego stolarni i wyglądały super. A do tego będę miała gwarancję że kolor drzwi będę miała dobrany do okien :)

Jeśli ktoś jest zainteresowany mogę dać namiary na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam od stolarza, też był niesłowny (4 miesiące poślizgu i wymówki typu angina ropna)i drogi jak był diabli, ale drzwi zrobił ładne, takie jak chciałam- oczywiście drewniane, klejone warstwowo. Mam nadzieję, że będą tak dobre jak drzwi kolegi, u którego znalazłam adres tego stolarza- a on robił drzwi 10 lat temu. Cóż stolarza nie polecam, ale drzwi drewniane jak najbardziej i jak wymyślicie coś dziwnego to oczywiście trzeba szukać po znajomych stolarza: Jest tylko jeden myk: specjalnie pytałam o stolarza kolegę, który robił drzwi dość dawno, bo widziałam jak się sprawują, nie wzięłam jednak pod uwagę, że przez te 10 lat stolarz się wycfanił i jest drogi jak nie wiem co......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

jestem na etapie wyboru drzwi wewnętrznych do budowanego domku...

Potrzebuję 3 łazienkowych i 6 do pokoi... Lubię rzeczy dobre i solidne, jednak baaardzo nie lubię przepłacać. Stąd moje pytanie:

 

JAKIE DRZWI WEWNĘTRZNE POLECACIE? NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ? ZA CO WARTO, A ZA CO NIE DOŁOŻYĆ? KTÓRE WG WAS MAJĄ NAJLEPSZY STOSUNEK JAKOŚCI DO CENY?

 

Proszę podzielcie się Waszymi doświadczeniami !

 

Pozdrawiam,

kocza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...