Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Troszkę odbieglo od tematu drzwi, ale włączniki światła też są ok.

Te nisko montowane.... może są wygodne, ale sceptyk przed chwilą powiedział mi : tak nisko!?Będą dzieci miały dobrą zabawę" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy jakie dzieci. moja trzylatka rozumie co to znaczy 'wyłączniki nie służą do zabawy'. za to nie słysze co minute: mamo włącz mi światło, mamo wyłącz światło

 

ciekawe czy sceptyk lata za dzieckiem czy nie musi sie tym przejmowac bo ma kogos od tego :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sceptyk pewnie nie miał dzieci ...

Nie wydaje mi się, żeby to bylo jakoś szczególnie zabawne dla dzieci, kilka razy pstryknie i się znudzi, a jak się nie znudzi to należy zakazać.

Ja pod tym kątem planowałam również kuchnię i wszystkie szklanki talerze są "na parterze" żeby nie trzeba było podawać za każdym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie - dom bez dzieci - wyłączniki na wysokości opuszczonej swobodnie ręki bądź lekko podniesionego ugiętego kolana :D Rozwiązanie ściągnęłam od siostry - 2 malutkich dzieci, którym nigdy nie przyszło do głowy pstrykać dla zabawy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emolku

u nas też kruszka jest samoobsługowa dzięki dostępności - ma tylko daleko do szklanek 'cocacolowych' ale mama i tak nalewa do szklanki więc na razie luz. ma również dostęp do szuflady z nożami bo tam są również jej sztućce i wcale jej to nie prowokuje do głupich pomysłów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja nie mam się jeszcze czym pochwalić ale w sobotę zamawiałam drzwi zewnętrzne w Doors i przy okazji obejrzałam drzwi wewnętrzne no i Porta Dre Polskone Inter... itd itp poszły w odstawkę. Baaardzo uprzejma Pani oprowadziła nas po całym zakładzie, wyjaśniła co i jak i jestem wniebowzięta. Drziw drewniane, porządne, solidne wg swojego projektu w okleinie orzech to cena pi razy oko 1900zł z futryną, zamkiem, zawiasami. dużo ale jak patrzę na co niektóre ceny katalogowe powyższych (płyta wiórowa otworowana w okleinie) i cena samych skrzydeł jest czasem duuużo wieksza a do tego w każdym katalogu te same wzory to mi się cos w środku gotuje!!! Kurna za co tyle przy seryjnej produkcji ja się pytam??!! Chyba mnie szlag trafi i jednak zamówię te drewniane. Chyba, że na finiszu kaski zabraknie.. :( ale to chyba pomieszkam trochę bez drzwi! Tak czy inaczej polecam rozejrzeć się za lokalnymi wytwórcami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie byłam jeszcze w przeciągu. ale jak go odwiedze to zdam relacje ;)

 

a tak na serio to myślę że gdyby nawet był to raczej zamknęłyby się z hukiem drzwi zewnętrzne niż te po drodze. niemniej jednak ciężko sprawdzić bo u nas te drzwi z racji otwierania na komunikacje są zawsze zamknięte. jak każde inne zresztą. nie chcialabym żeby kruszka w którekolwiek wparowała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...