Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

POMPA CIEPŁA - zużycie prądu


Gość Gosc***

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Liwko ale sie dales zlustrowac hehe spoko;) widac ze masz na gorze podobnie kolankowa jak ja u mnie 1m, ale masz inny kat przez ten dwuspad u mnie podobnie jak u Pyxisa koperta i kat skosow wtedy jest bardziej upierdliwy co nie zmienia faktu ze poddasze na czterech czy nie, ma swoj urok:) Liwko co to w tym przysznicu otaczaki tak zalane klejem czy takie plytki? sorki za:offtopic: ale poszlo....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, ja to mam masakrycznie wysoko w porównaniu z wami...1,4-1,6m, różnica dlatego, bo w niektórych pomieszczeniach mam przedścianki...

 

Hie hie - ja mam scianke kolankowa 25cm :-) I wszedzie wielospad. Dlatego podaje tylko 85m2 poddasza bo tyle zostalo po obcieciu poddasza przedsciankami wysokosci ok 1m. Przed obcieciem bylo 140m2 :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zużycie okres 2013-02-16 - 2013-03-16

c.o.

====

zużycie: 511,9 kWh (tania: 436,7 kWh, droga: 75,2 kWh) (82,78% tania)

koszt: 172,48 zł

średnio na dzień: 18,28 kWh

koszt na dzień: 6,16 zł

c.w.u.

======

zużycie: 111,1 kWh (tania: 100,6 kWh, droga: 10,5 kWh) (89,56% tania)

koszt: 35,59 zł

średnio na dzień: 3,97 kWh

koszt na dzień: 1,27 zł

 

SUMA:

=====

zużycie:623,0 kWh

koszt: 208,07 zł

 

PS. Ostatni tydzień trochę nabił kWh - temperatury skakały od -13,8 st.C (zarejestrowane minimum którejś nocy) do +2...+3 st.C w dzień... no ale teraz stabilne -8,0...-6,0 st.C w nocy i -2,0...-4,0 st.C w dzień... lepiej niż w środku zimy :bash::jawdrop:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, ja to mam masakrycznie wysoko w porównaniu z wami...1,4-1,6m, różnica dlatego, bo w niektórych pomieszczeniach mam przedścianki...

 

No ja te przedscianki nazywam <> ale spoko to sie oblicza przy kubaturze- bo od tego sie zaczely te nasze smieci;) Liwko a podlogowka tez pod otaczakami? Ja nie zalalem rurek wylewka w tym miuejcu i pewnie zrobie,, plagiat";) i sliskie tez pewnie nie jest w uzytkowaniu...

Pewnie zaraz dostane opierdul za ten off top Pyxis jak jestes, to wbijaj na KWARCA puscilem zapytanie:stereo:

Edytowane przez pitersson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zużycie za 18 dni marca 348 kwh..

 

 

Liwko otoczaki piekne.. my mamy łupek z pobliskiej odkrywki.. też na klej i zafugowany.. ale niestety jest bardzo nierówny i w niektórych miejscach zbyt dużo wody zostaje, więc jak uruchomimy górną łazienkę to wtedy zalejemy łupek żywicą epoksydową..

fufa niestety wyjaśniała, była antracytowa..

2013-02-27%252012.33.58.jpg

 

DSC04204.JPG

taki tam off topic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naturalnie że podłogówka jest również pod otoczakami. Na tych otoczakach jest mega stabilnie w porównaniu z jakimkolwiek brodzikiem.

 

Ja sobie sprawilem jakis taki z tworzywa - chyba jakis rodzaj akrylu. Skubaniec jest totalnie antposlizgowy. Nawet ze stopami w mydle czujesz sie stabilnie. Nie wiem jak oni taki efekt osiagneli, bo powierzchnia jest gladka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Atmosferka" jak pod prysznicami w Alcatraz z taka posadzka. Brakuje tylko odechu kumpla na pleckach ;)

 

eee przesadzasz.. na tych dwóch zdjęciach może nie wygląda super ekstra itd, ale nie mam w aktualnej chwili lepszych

 

całkiem inaczej wygląda jak cała posadzka sucha a mokra..

Edytowane przez Kamila i Marcin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee przesadzasz.. na tych dwóch zdjęciach może nie wygląda super ekstra itd, ale nie mam w aktualnej chwili lepszych

 

całkiem inaczej wygląda jak cała posadzka sucha a mokra..

 

Zartuje przeciez :)

 

Wykonczenie wnetrz to zupenie sprawa gustow. Jedni lubi tak, drugi inaczej. Najwazniejsze jest zeby sie podobalo domownikom i bylo w miare finkcjonalne, bo funkcjonalnosc i tak na koncu wygrywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...