Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Tu licytujemy - prace Ogniska Marymont - do 18 grudnia, niedziela godzina 22


Recommended Posts

Jutro podamy numer konta do wpłat na rzecz Ogniska. A już dziś prosimy Zwycięzców o adres, pod który wysłać wylicytowaną pracę. (I nr telefonu - bo wysyłamy kurierem.)

 

Odbiór osobisty mile widziany - ul. Dęblińska 6 Warszawa (przez cały dzień). Gratisowo najnowszy numer Muratora 1/2012. (Prosimy o prywatną wiadomość do Redakcja - umówimy się.)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 145
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dane do przelewów:

 

Stowarzyszenie Twórczych Pedagogów "STARA 4"

Nr konta 50 1240 1138 1111 0010 3585 3126

 

koniecznie z dopiskiem: Darowizna Ognisko „Marymont”

 

W odpowiedzi na pytania:

Potwierdzenie można przesłać pod adres [email protected], ale nie jest to konieczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękowania z Ogniska:

 

OGNISKO "MARYMONT"

Zespołu Ognisk Wychowawczych

im. Kazimierza Lisieckiego "Dziadka"

01-640 Warszawa ul. J.Ch. Paska 10 http://www.zow.pl tel./fax.0-22- 832-16-73

 

 

Warszawa 19.12.2011.

 

 

 

Kochani,

 

 

Bardzo dziękujemy za, to, co dla nas zrobiliście, kwota 2360 zł jest oszałamiająca. Na pewno wystarczy na nasze wymarzone ferie zimowe. Po raz kolejny przekonaliśmy się, że „forumowa społeczność” ma wielkie serce i jest gotowa pomagać mimo wszystko. Jesteśmy wzruszenie Waszą hojnością i docenieniem pracy, jaką nasi podopieczni włożyli w przygotowanie ozdób.

W nadchodzące Święta nich się spełnią Wasze Bożonarodzeniowe życzenia te trudne i łatwe do spełnienia. Niech się spełnią te duże i małe, mówione głośno lub niemówione wcale.

 

 

Marta Dąbrowska

z kadrą i wychowankami

Ogniska „Marymont”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że bombka jest moja i kilka innych drobiazgów o które nie miałem z kim licytować ale ważne że wszystko zostało sprzedane!

Przelew wysłany i czekam na fanty:)

Pozdrawiam i za rok trzeba mocniej akcje rozpromować i zrobić wczesniej (ale to moja skromne zdanie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...