Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

marcinpab

Recommended Posts

A co jest nie tak z tym softem moze akurat jakis felerny egzemplarz sie panu trafił, co na to serwis?

 

np wyobraź sobie że ustawiasz sobie temp wody 45st.C to do 40st.C dogrzeje Ci agregat a pozostałe 5st.C będzie grzać grzałka.

opcja 2. spuszczasz trochę wody i woda jest już nie 45st.C a 40 i pompa próbuje to dogrzać grzałką, i dopiero jak woda spadnie do 29st.C uruchamia się agregat, a tak to ciągle chodzi grzałka. ..... paranoja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np wyobraź sobie że ustawiasz sobie temp wody 45st.C to do 40st.C dogrzeje Ci agregat a pozostałe 5st.C będzie grzać grzałka.

opcja 2. spuszczasz trochę wody i woda jest już nie 45st.C a 40 i pompa próbuje to dogrzać grzałką, i dopiero jak woda spadnie do 29st.C uruchamia się agregat, a tak to ciągle chodzi grzałka. ..... paranoja

 

A menu serwisowym nic nie ma ? Pytam , bo LG ma baaaardzo rozbudowane menu serwisowe i może po prostu trzeba coś tam ustawić (wymusić) , bo nie chce mi się wierzyć ze taką bzdurę by LG "wprowadzi".

W "starej" LG jak chce się grzać CWU chyba powyżej 50 stopni to wtedy trzeba wspomóc się grzalką ale poniżej żadnej problemu nie ma , ale od 40 stopni to lekka przesada by była ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A menu serwisowym nic nie ma ? Pytam , bo LG ma baaaardzo rozbudowane menu serwisowe i może po prostu trzeba coś tam ustawić (wymusić) , bo nie chce mi się wierzyć ze taką bzdurę by LG "wprowadzi".

W "starej" LG jak chce się grzać CWU chyba powyżej 50 stopni to wtedy trzeba wspomóc się grzalką ale poniżej żadnej problemu nie ma , ale od 40 stopni to lekka przesada by była ..

 

stare LG było zaje....... nowe przykra sprawa chociaż technicznie jest sporo lepsze ale soft wszystko spierdzielił i nie da się tego zmienić w ustawieniach....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smart cloud daje Panasonic za darmo bo jego oprogramowanie też do bani. Od ponad roku walczą z programem tygodniowym a teraz od dwóch miesięcy jeszcze doszedł problem z rejestracją parametrów w nocy.Zamiast dać prosty dostęp do pompy i sterownika to wymyślili sobie obrazki i chmurę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stare LG było zaje....... nowe przykra sprawa chociaż technicznie jest sporo lepsze ale soft wszystko spierdzielił i nie da się tego zmienić w ustawieniach....

 

Dzwoniłem dzisiaj do sprzedawcy tej pompy, który wcześniej kontaktował się z LG i niby można zrobić wszystko tak jak w poprzednim starym sterowniku z poziomu menu instalatora. Zawsze też można fizycznie odpiąć kostki grzałki... lub gdyby ktoś się uparł nawet wymienić sterownik na starszy nie tracąc przy tym gwarancji.

 

CNC może jednak istnieje jakieś rozwiązanie problemu, czy się już całkowicie poddałeś ?

Edytowane przez manwithnoname
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Ci miał powiedzieć że bubel zrobili?

Tak wydasz 20 tyś na pompę i będziesz na "krótko" kabelkami spinał???

Wysłałem 2 zapytania o pompę Hitachi i szukam instalatora pomp Toshiba to prawdziwe japończyki, ale niestety nie wiele o nich słychać( ani złego ani dobrego)

Hitachi jest w cenie Panasonica i Atlantica, Toshiba wyjdzie troszkę drożej.

Tylko jak to wygląda z serwisem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie - serwis to jest klucz,

 

przecież CNC nie będzie sprzedawał/rekomendował LG jeśli później trzeba będzie jeździć do klientów po całej Polsce a wszyscy będą do Niego dzwonić z pretensjami.

 

to myślicie ze po prostu kłamią byle żeby sprzedać? nie chce mi się wierzyć że LG wydało aż taki bubel...

Edytowane przez manwithnoname
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smart cloud daje Panasonic za darmo bo jego oprogramowanie też do bani. Od ponad roku walczą z programem tygodniowym a teraz od dwóch miesięcy jeszcze doszedł problem z rejestracją parametrów w nocy.Zamiast dać prosty dostęp do pompy i sterownika to wymyślili sobie obrazki i chmurę.

 

Akuart podłączyłem taki moduł - generalnie jakbym za to zapłacił chyba 1500 zł jak to miało miejsce na początku to bym się wściekł.

 

Masz do tego jakąś aplikację ? Czy tylko i wyłącznie przeglądarkowo ? Myślałem, że bede chociaż widział temp powrotu bo jeszcze nie mieszkam i przydałoby mi się, ale niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akuart podłączyłem taki moduł - generalnie jakbym za to zapłacił chyba 1500 zł jak to miało miejsce na początku to bym się wściekł.

 

Masz do tego jakąś aplikację ? Czy tylko i wyłącznie przeglądarkowo ? Myślałem, że bede chociaż widział temp powrotu bo jeszcze nie mieszkam i przydałoby mi się, ale niestety.

Nie ma żadnej aplikacji. Trzeba korzystać wyłącznie z ich "wynalazku"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Smart Cloud w gratisie to tylko dla nowych umów? Ja swoją podpisywałem rok temu i takich prezentów nie było :(

A jak jest z podgrzewaniem wody w Aquarea? Mi tylko dochodzi do 51 st. i dalej grzać nie chce. Podobnie nie włącza się dezynfekcja termiczna z programu menu instalatora. Gdzie szukać przyczyny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72

A jak jest z podgrzewaniem wody w Aquarea? Mi tylko dochodzi do 51 st. i dalej grzać nie chce. Podobnie nie włącza się dezynfekcja termiczna z programu menu instalatora. Gdzie szukać przyczyny?

Czemu tak wysoko grzejesz cwu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę się pozbyć zapachu ze zbiornika, to ponoć jeden ze sposobów.

Zbiornik mam, zdaje się, bez grzałki. To Drazice OKC 250 NTR/HP.

 

Jak szukałem rozwiązania problemu związanego z zapachem ciepłej wody, to podobno problemem jest anoda i trzeba ją wymienić na tytanową.

Rozmawiałem ze swoim instalatorem, i podobno grzanie nic nie daje, pomogło płukanie instalacji przez wodociągi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Smart Cloud w gratisie to tylko dla nowych umów? Ja swoją podpisywałem rok temu i takich prezentów nie było :(

A jak jest z podgrzewaniem wody w Aquarea? Mi tylko dochodzi do 51 st. i dalej grzać nie chce. Podobnie nie włącza się dezynfekcja termiczna z programu menu instalatora. Gdzie szukać przyczyny?

 

Aquarea Cloud mam w dobrej cenie jak masz generację H to możemy się dogadać.

z tym grzaniem do 51st.C to może być, zależy od wężownicy. a z dezynfekcja termiczną to możliwe jak masz generację F i ktoś nie podpiął Ci grzałki do hydroboxu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akuart podłączyłem taki moduł - generalnie jakbym za to zapłacił chyba 1500 zł jak to miało miejsce na początku to bym się wściekł.

 

Masz do tego jakąś aplikację ? Czy tylko i wyłącznie przeglądarkowo ? Myślałem, że bede chociaż widział temp powrotu bo jeszcze nie mieszkam i przydałoby mi się, ale niestety.

 

teraz AquareaCloud działa tylko przez przeglądarkę ale ma być niedługo duża aktualizacja softu to powinno być lepiej z funkcjami sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CNC o tym to ja już słyszę gdzieś od 6-8 miesięcy. Już za chwileczkę już za momencik. Ostatnio była mowa że do końca stycznia. Nawet prosiłem Michała S. o maila do centrali żeby tam wysłać kilka niecenzuralnych słów ale powiedział że jeszcze raz sam coś tam skrobnie razem z Mariuszem L.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...