Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

marcinpab

Recommended Posts

Obserwuje różnych sprzedawców różnych firm i nie zauważyłem jakiś podwyzek cen.

Dwóch instalatorów od Aristona wkrecalo mi żebym szybko sie decydował bo podrozeja a Ariston wypuścił nowy cennik i utrzymał ceny z przed roku :)

 

Także nisadze żeby Panasonic widząc co robi konkurencja się podnosil z serią H chyba że u instalatorów podrozeje :)

Oczywiscie J będzie droższa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harmonogram zmienia mi temperaturę cwu kilka razy dziennie. Czy jest jakaś możliwość ustawienia tak, by po zmianie na wyższą pompa dogrzewal do nowej zadanej?

 

Ponawiam pytanie. O 17:00 chce mieć np. 45st, a w zbiorniku mam 36 z ustawioną deltą 10. Czy mogę to załatwić tylko ręcznym wyzwoleniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest opóźnienie włączenia grzałki.

a czemu masz ustawioną zewnętrzną? Masz dodatkową grzałkę w zbiorniku CWU?

 

Tak, mam dodatkową grzałkę w zbiorniku.

 

Czyli zostawić tak jak jest (grzałka zewnętrza) + zwiększyć na 40-60min?

Może przestawić to na grzałkę wewnętrzną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zerwało mi łączność ze smart cloudem internet jest czały czas i pojawia się ten komunikat

Komunikacja z adapterem zakończona niepowodzeniem. Sprawdź, czy jest on podłączony do sieci lub sprawdź ponownie po zresetowaniu adaptera.

(1008-1503) jaj zresetować adapter ciskam reset na kilka sekund ale nie pomaga!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zerwało mi łączność ze smart cloudem internet jest czały czas i pojawia się ten komunikat

Komunikacja z adapterem zakończona niepowodzeniem. Sprawdź, czy jest on podłączony do sieci lub sprawdź ponownie po zresetowaniu adaptera.

(1008-1503) jaj zresetować adapter ciskam reset na kilka sekund ale nie pomaga!?

Zresetuj ruter a potem na chwilę odłącz zasilanie pompy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - kiedy wejdzie seria J i czy warto czekać? Pompę chciałbym zamontować maj/czerwiec, z drugiej strony jak poczekam jeszcze kilka mc to też nic się nie stanie bo grzać nie będę a wodę CWU chyba uda mi się samą grzałką podgrzać.

 

Od kwietnia wchodzi nowy cennik, więc może się coś wyjaśni. Ale podobno nie należy się spodziewać, że wszystkie modele zmienią się, w domyśle na R32 jednocześnie i trochę to potrwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...