Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

marcinpab

Recommended Posts

Panowie po ręcznym podbiciu z panelu o 5*C pompa reaguje natychmiastowo, także ponawiam pytanie czemu nie reaguje na harmonogram :(

Ręczne podbicie około 14:30.

http://foto-hosting.pl/img/59/51/38/595138f84267f336650413c5e4ca5c2d60ff3c4a.jpeg

 

 

tede wstawisz ten wykres z tymi wartościami o które Cię prosiłem? Natomiast jeśli możesz to wstaw wykres z serwis cloud z temp. docelową, temp. wejścia i temp. wyjścia oraz produkcją energii za ostatnie powiedzmy 12 czy 24 godziny. igor to że w statusie tak jest to nie znaczy że tak się stało faktycznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plusfoto załączam wykres ze wszystkimi wartościami.

http://foto-hosting.pl/img/ea/dc/f1/eadcf1a8856d557e71510880165848b749869bdc.jpeg

 

 

Musisz wejść w ustawienia wykresu (na dole ekranu), odznaczyć wszystko to co tam zaznaczone a zaznaczyć te pozycje o których Ci pisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę na tym wykresie to reakcja pompy jest jak najbardziej prawidłowa pomimo iż nie zaznaczyłeś na wykresie temp. wody wyjściowej (4 pozycja). Zaznaczona jest poz 3 (temp. powrotu), temp. wyjściowa docelowa (pozycja 9) i produkcja (poz. 10) . Około 18 potem około 20 i dziś między ~8,30 do prawie 12 pompa stała. Tak samo po 15. W tym czasie mieliła wyłącznie obiegówka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja czegoś nie rozumiem, prawidłowa reakcja pompy to brak reakcji na harmonogram a jak podbijam KG ręcznie to reakcja jest natychmiastowa i po 20 minutach jest wyraźnie wyższa temperatura? Przy podbijaniu przez harmonogram nie podniosła nawet o 0,5 stopnia przez 6 godzin. Wydaje mi się, że w miarę rozumuję ale to są jakieś brednie :bash:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że niczego się tu nie dowiem, uparliście się przy swoim (bez urazy) albo nie czytacie co piszę cały czas,

"jak podbijam KG ręcznie to reakcja jest natychmiastowa i po 20 minutach jest wyraźnie wyższa temperatura"

i jak to niby ma się do wywodów na temat mocy pompy, produkcji energii, poboru energii itd.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to pewnie wina servicecluda, może gdzieś wprowadza przesunięcie ( nie bardzo tego używam) , pompa powinna dobrze to ustawiać. ( temperature docelowa aktualna zawsze mozesz sprawdzic w menu z informacjami)

.

Tam jakiegos harmonogramu w Smart Cloudzie nie masz ? Nie pali sie przypadkiem biala dioda na module ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...