Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarz do dziennika jaro


Recommended Posts

Ze świętowaniem trzeba będzie poczekać. Jak pisałem, na razie przeprowadzam się do lokalu tymczasowego a do domu 1 grudnia. Świętować wcześniej będzie na pewno Majka i chyba Alicjanka. Na razie jeszcze dużo pracy przed nami - ale pracy, która cieszy.

Dzięki za pozdrowienia.

 

jaro

 

[ Ta Wiadomość była edytowana przez: jaro dnia 2002-05-23 12:12 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

1. Owinąć wszystkie skrzydła dwoma- trzema warstwami cienkiej folii naeletryzowanej, bo wszelkie samoprzylepne (z klejem), mają brzydką tenedencję do trwałego brudzenia lakieru, zwłaszcza pozostawione w upałach 30- stopniowych.

2.Zabezpieczyć starannie okucia (zwiasy) - owinąć folią i przykleić do folii na ramach.

3. Na koniec zrobić "kurtynę" z cienkiej folii przyklejonej szczelnie do futryny - żeby pył z gładzi nie wnikał pod okucia między skrzydłami.

 

p.s. odtwarzałem z z notatek i częciowo z pamięci, nie wiem, czy wszystko zrealizuję, ale wynika z tego, że lepiej by było robić gładzie bez okien... myślę, że gość odrobinę przesadza

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaro, nie rezygnowałbym tak pochopnie z usług projektanta wnętrz. 1000 - 2000 zł w skali całej budowy to jest nic a róznica we wnętrzach zaprojektowanych przez profesjonalistę i tych zrobionych "na intuicję" jest OGROMNA !! Wiem co mówię bo moja żona para się tym fachem :smile: Bardzo często przedstawiane propozycje aranżacji przez moją żonę wprowadzały klientów w szok (Boże jakie to piękne, nigdy bym nie wpadł że to można w taki sposób rozwiązać itd). Na pewno nie jest to żadna fanaberia no i w końcu wykończenie domu będzie jego wizytówką a nie dajmy na to profesjonalnie zrobione fundamenty :grin:

Żeby było jasne - nie jest to autoreklama tylko dobra rada. Gdybym miał inna żonę tobym pewnie zrobił tak jak Ty

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do Twoich "płytkowych" zakupów.

Polityka producentów płytek jest tutaj baaaardzo podobna do polityki producentów dachówek, na dzień dobry mówią Ci ile kosztuje 1 m kw ale jak potem doliczas ceny dodatków (najczęściej już po decyzji zakupu)to wychodzi Ci że m kw. kosztyje 30-50 % więcej. W przypadku kafelek jest o tyle lepiej, że można z tych dodatków zrezygnować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
  • 1 month później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...