Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

DLACZEGO sufit ma być biały?


arluka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 125
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

znajomi poszleli z kolorami na sufitach, w niektórych przypadkach wyszło to bardzo ciekawie...Wszysko zależy od aranżacji pomieszczenia, od zestawienia kolorów. Biel natomist podoba mi się głównie w zestawieniu z intensywnymi barwami na ścianach. U nas prócz pomieszczeń gospodarczych, gdzie nie chciało nam się bawić z oklejaniem,wszędzie jest biel- mamy nawiewy od kominka, podobno łatwiej będzie później takie zbrudzenia zamalować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year później...

Pytanie z gatunku beznadziejnych, wiem :oops: , ale co zrobić gdy przez kilka tygodni nie mozna znaleść sobie na nie jednoznacznej odpowiedzi? :-? Zapytać na forum, napewno coś podpowiedzą :lol:

 

No więc pytam jak w temacie- czy sufit faktycznie powinien być biały? Kolory ścian- stonowane: beże, szarości , jasne zielenie. Chciałm pomalowac pomieszczenia łacznie z sufitami w jednym kolorzez j.w., ale.. co i rusz spotykam się z opinią , że to zły pomysł. Zaczeło się od Pana Ze Sklepu z Farbami, oparło o rodzinę i znajomych , potwierdziło przez koleżankę-projektanktkę wnętrz. Ze tak lepiej , jaśniej , przestonniej. Ale tak mi cięzko rozstać się z ideą kolorowych sufitów, że pytam: co wy to? Jak malujecie sufity? Czy biały sufit to zawsze dobry efekt?

 

Podzielcie się swoim zdaniem-mam jeszcze chwileczkę na decyzję..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię przełamywać pewne stereotypy i też chciałam na przekór wszystkim zrobić sufity w kolorze, ale dość szybko zmieniłam zdanie. Mam wśród znajomych te dwie kombinacje i przyznaję, że zwłaszcza na parterze trzeba zrobić biały sufit, bo inaczej nawet pokój dzienny (ok. 33 m2) wygląda na małą klatkę. Na poddaszu można chyba bardziej zaszaleć i pokombinować z kolorami. Osobiście jeszcze nie maluję, ale już jestem przekonana do tej bieli sufitów, no chyba, że pokój dzienny jest wyższy niż 3m, a pow. ponad 40m.

Niestety takie gabaryty nie u mnie...

aka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...