Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witajcie

 

tak, nastala cisza w eterze.

 

Mierzylismy sie w tym czasie z trudnymi dla nas sprawami. Podejmowalismy decyzje, ktorych nie zycze zadnemu z rodzicow, decyzje z ktorych kazda jest tak samo dobra jak zupelnie zla. No i sie zaczelo, za nami pierwszy etap - poczatek drogi, pewnie trudnej i dlugiej, ale taki juz ten swiat jest gowniany :)

 

Ale najwazniejsze ze Adasiek trzyma sie dzielnie, zniosl wizyte w szpitalu chyba lepiej niz my i oby tak bylo w przyszlosci :)

 

Budowa... sie wcale nie skonczyla, no pomijajac kwestie czysto formalna :)

Prady u Adasia w pokoju nadal mam rozgrzebane, garderoby nie tknalem, gornej lazienki tez nie :)

Przymierzamy sie powoli do kostki przed domem bo mozna utonac w bagnie jakie sie robi po deszczu.

 

Pod niebiosa wychwalam kociolek gazowy nasz i wszelkie decyzje podejmowane w kwestiach ocieplenia oraz okien.

Rachunek za prad tezwcale nie powala pomimo ze intesywnie uzywamy plyty indukcyjnej a cisnieniowy ekspres jest wlaczony od rana do nocy.

 

Pies podwoil juz swoja wage od momentu pojawienia sie u nas i terroryzuje mi rodzine :)

 

Generalnie, fajnie sie zyje u siebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, jakiś niepokojący ten Twój wpis. Czyżby Adaś chorował? :(

W każdym razie życzę Wam dużo siły w zwalczniu wszelkich przeciwności. Trzymajcie się dzielnie, a ja trzymam kciuki, żeby było dobrze.

Pozdrawiam i uściski dla Gosi i chłopaków. :hug:

 

Pozdrawiam i przyłączam się do życzeń Max-maniaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...
zdjęcia zrobiłam, planowałam wkleić, ale coś się posypało w komputerze i znowu nie mam...:(postaram się to nadrobić, może w Święta...wszystkiego dobrego życzę wszystkim zaglądającym - chociaż tych chyba coraz tu mniej...zdrowia I siły WAM ŻYCZĘ!tulipanki.JPG Edytowane przez Gosia_A
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No prosze, ktos tu jednak zaglada :D

 

Kochanie, to drugie zdjecie lazienki to robilas siedzac na kibelku? :D Tym dziwniejsze mi sie to wydaje ze drzwi zostawilas otwarte :D

 

 

Coreczka jest gzeczna zawsze, wszytsko co zjeo niej mowia to pomowienia :D A rosnie jak na drozdzach, od 6,9 do 19kg w 2 miesiace :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 1 month później...

na "budowie" dzieje się...dzieci i pies rosną, tylko my z Kierownikiem Inwestorem się nie starzejemy...wiecznie młodzi, tylko jakoś tak nieco bardziej połamani...;)Grizzly z Adasiem1.jpgGrizzly z Piotrkiem.jpg

 

przecież wiadomo, że na każdym kocyku jest cudownie, tylko nie na swoim, przecież tam nie ma małego 'ludzia'...;)Grizzly z A..jpg

Edytowane przez Gosia_A
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...