Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Lodówka French Door


wolraf

Recommended Posts

Witam, planuję zakup nowej lodówki french door. Z lodówek tego tupu dostępnych w polsce podobają mi się Samsung RFG23DERS, oraz RF62QEPN - jednak tego modelu nie mają już w magazynach.

Proszę o opinie o tym sprzęcie oraz o inne propozycje tego typu lodówek.

Bardzo mi się podobają również nowe Samsungi 4doors RF4267 oraz podobne modele od LG, jednak nie są one dostępne w naszym kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, planuję zakup nowej lodówki french door. Z lodówek tego tupu dostępnych w polsce podobają mi się Samsung RFG23DERS, oraz RF62QEPN - jednak tego modelu nie mają już w magazynach.

Proszę o opinie o tym sprzęcie oraz o inne propozycje tego typu lodówek.

Bardzo mi się podobają również nowe Samsungi 4doors RF4267 oraz podobne modele od LG, jednak nie są one dostępne w naszym kraju.

 

A czym się rózni French Door od 4 doors

 

4 doors chyba widziałem ostatnio w Saturnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fench Door to lodówki z dolną zamrażarką szufladową. Chłodziarka znajduje się w górnej części zajmuje całą szerokość urządzenia (dzięki temu posiada naprawdę baaaardzo szerokie, ustawne półki). Wadą poniekąd jest sensowne rozdzielenie produktów w zamrażarce - trudno o szybki dostęp do produktów znajdujących się na samym spodzie zamrażarki.

 

4 door's to rozwiązanie zbliżone ale zamrażarka posiada szuflady i łatwiej ułożyć w niej produkty.

 

4 door's:

http://www.sharp.pl/cps/rde/xchg/pl/hs.xsl/-/html/large_4_door.htm

 

french door's:

http://www.samsung.com/pl/consumer/home-appliances/refrigerators/french-door/RF62QEPN1/XEO

 

kombinacja obydwu powyższych: http://pl.hotpoint.eu/ha/2/selector/index.jsp#/p/Lodówki/pline/25/startMode/catalogo/

 

Ostatni z linków wygląda sympatycznie ale przed zakupem obejrzeć "na żywo" i zwrócić uwagę na fakt, że przy zamkniętych drzwiach chłodziarki dostęp do szuflad zamrażarki jest hmm... "dziwny". Sugeruję wziąć ze sobą do sklepu litrowy pojemnik po lodach i sprawdzić jak będzie się "wkładał" do takiej szuflady.

 

Z wszystkich tych rozwiązań najciekawsze ma Sharp (również pod względem technologiczno - technicznym, zwróćcie uwagę na głośność) ale cena potrafi ściąć z nóg, choć moim zdaniem naprawdę warto przemyśleć zakup.

 

Pozdrawiam

SemperSolus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wyjaśnienie tematu. Nastawiliśmy się na zakup takiej lodówki ze względu na jej funkcjonalność. French door łączy zalety pojemności lodówek side by side i praktyczność związaną z układem górnej chłodziarki i dolnego zamrażalnika.

Z tego co oglądaliśmy w sklepach to naszym faworytem jest właśnie Samsung RFG23DERS, posiada bardzo funkcjonalny układ, wysoką jakość wykonania (w porównanie do lodówek Beko i Ariston) oraz wbudowaną elektryczną kostkarkę. Zastanawiamy się również nad którymś z Sharpów. Niestety tutaj pojawia się duża rozbieżność cenowa i nie wiemy na który model się zdecydować. W specyfikacjach wszystkie modele wypadają podobnie więc nie wiem skąd pochodzi taka rozbieżność??

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months później...
  • 3 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...